12
Proběhlo vyhlášení Hradeckého poháru, extra oceněni pro Randu a Bezouškovou

6.10.2021 13:11:00 (264 dnů, 12 hodin a 36 minut)

Vloni se slavnostně výsledky Hradeckého poháru nepodařilo vyhlásit.Letos ano. Pořadatelé zvolili venkovní variantu a vyšlo jim na toi počasí. Pro ceny si přijela většina úspěšných ... Více

6
Bednarský vybojoval na mistrovství Evropy v terénním duatlonu šestou příčku

5.10.2021 21:29:00 (265 dnů, 4 hodiny a 18 minut)

Reprezentant Titan Trilife Zlín Vojtěch Bednarský obsadil 6. místo namistrovství Evropy v terénním duatlonu. V Itálii dosáhl na tratisložené z 8 kilometrů běhu, 29 kilometrů jízdy na horském ... Více

1
Trailový běh Klobucký hrb vyhrál domácí Dohnal. Závod žen ovládla Brumovjanka Bednářová

5.10.2021 21:25:00 (265 dnů, 4 hodiny a 22 minut)

Šestý ročník trailového běhu Klobucký hrb vyhrál Jiří Dohnal.Krosař z Valašských Klobouk dosáhl v závodu dlouhém 4,2 kilometru,který měl převýšení 188 metrů, času 19:11. Na stříbrné ... Více

1
V Kašavském krosu jsou připravené dvě tratě. Delší měří 16 kilometrů

5.10.2021 21:22:00 (265 dnů, 4 hodiny a 25 minut)

V neděli 10. října se koná 5. ročník Kašavského krosu. Starthlavního závodu je před Obecním domem v Kašavě v 11 hodin. Ten měří16 kilometrů a má převýšení 700 metrů. Kratší závod ... Více

1
Slatiňanskou hodinovku vyhrál Griger

3.10.2021 14:12:00 (267 dnů, 11 hodin a 35 minut)

Legendárním závodem lze nazvat Slatiňanskou hodinovku – 38. ročník.Byla opět pořádána na místní škvárové atletické dráze, na kterépořadatelé pečlivě označili každých deset metrů ... Více

1
Steiner a Poláčková opět zvítězili v legendárních Pístovicích

3.10.2021 09:32:00 (267 dnů, 16 hodin a 15 minut)

Ráno se pěkně rozfoukalo, kolem rybníka v Pístovicích byla faktparádní kosa. Ovšem co nás hřálo nejvíc, to byly na tuto podivnou dobudavy dětí na startu ve všech kategoriích a jubilejní ... Více

1
Opavského City trailu se zúčastnilo 220 běžců

3.10.2021 09:18:00 (267 dnů, 16 hodin a 29 minut)

Slunečné a větrné počasí přivítalo v sobotu dopoledne 220 běžců,běžkyň a hafanů na 6. ročník Opavského Breda City trailu.Letošní trať se opět vrátila do své původní podoby, ale pouze ... Více

1
První ročník Rohálovského ultramaratonu vyhrál vytrvalec z Míškovic Vicher

30.9.2021 19:34:00 (270 dnů, 6 hodin a 13 minut)

Velmi dobrým nápadem se letos prezentovali pořadatelé bikerovéRohálovské padesátky. Na přání běžců se konal 1. ročníkRohálovského běžeckého ultramaratonu. Padesátikilometrový ... Více

1
Když to sedne a neselže hlava, říká ultramaratonec Jiří Horčička

29.9.2021 21:19:00 (271 dnů, 4 hodiny a 28 minut)

Česká výprava předvedla na letošním ročníku legendárníhoultramaratonského závodu Spartathlon úžasné výkony. V top10 jsme mělihned tři zástupce a pro mnohé představoval ... Více

1
Hradil vybojoval v polovičním Ironmanovi v Bělehradě bronzovou příčku

29.9.2021 19:48:00 (271 dnů, 5 hodin a 59 minut)

Pavel Hradil si zaknihoval další skvělý triatlonový výsledek.Reprezentant klubu Titan Trilife Zlín obsadil bronzovou pozici v závodu11Tri – Triatlon Bělehrad. V Srbsku se prezentoval ... Více

9
Vabroušek oslavil narozeniny čtvrtým místem v Ironmanu na Mallorce

29.9.2021 19:44:00 (271 dnů, 6 hodin a 3 minuty)

Koncem září oslavil osmačtyřicáté narozeniny. Jak jinak než dalšímpovedeným sportovním výkonem a výsledkem. Petr Vabroušek o víkenduvybojoval čtvrté místo v závodu Mallorca 140,6 Triathlon. ... Více

33
Randa vyhrál v traťáku Vysokomýtský půlmaraton

29.9.2021 09:44:00 (271 dnů, 16 hodin a 3 minuty)

Štěstí přeje připraveným, dalo by se říci o pořadatelích sedméhoročníku Vysokomýtského půlmaratonu. Jako vždy zde vše klapalo a takovoutřešničkou na dortíku dobře připravené běžecké akce ... Více

0
Dvořák a Ryšánková první v Náměšti

28.9.2021 21:35:00 (272 dnů, 4 hodiny a 12 minut)

Všude pršelo, myslím cestou od nás a v Náměšti ani kapka. Jak to tamsakra dělají, ovšem pro běžce tam díky tomu panovaly vcelku ideálnípodmínky a v Terezském údolí bylo nádherně. A jak tam ... Více

2
Hlinecký půlmaraton pro Hradeckého a Pechovou

27.9.2021 08:53:00 (273 dnů, 16 hodin a 54 minut)

I menší závod může být díky kvalitnímu obsazení velkým. Tak byl sedal charakterizovat 42. ročník Hlineckého půlmaratonu. Na něj totiždorazil Jaromír Hradecký z nedaleké Skutče, ... Více

0
V "Běláku" nejrychlejší Ručka

26.9.2021 22:52:00 (274 dnů, 2 hodiny a 55 minut)

Poslední zářijovou sobotu se v Běláku konal další závod ze sérieRundál, tentokrát Podzimní a opět odložený, který se loni na podzimneběžel, a tak se sešlo 153 závodníků, aby si poměřili ... Více

6
Vysokomýtský půlmaraton očekává rekordní čas

24.9.2021 13:31:00 (276 dnů, 12 hodin a 16 minut)

Nejlepší běžec z Hradec Králové, neporažený vítěz letošníhoi loňského Hradeckého poháru, Drahomír Randa bude největší hvězdousedmého ročníku silničního půlmaratonu ve Vysokém Mýtě, ... Více

0
Běh rodným krajem Emila Zátopka vyhráli Szymanik a Hrdinová

23.9.2021 16:26:00 (277 dnů, 9 hodin a 21 minut)

Adam Szymanik z Chotěbuze a Martina Hrdinová (TJ Lokomotiva Břeclav)zvítězili v 19. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka.Szymanik v závodu dlouhém 22,3 kilometru, který ... Více

6
Městský běh Dobruškou pro Jelena a Vejběrovou

23.9.2021 12:21:00 (277 dnů, 13 hodin a 26 minut)

Ačkoliv Městský běh Dobruškou není součástí Velké ceny východníchČech v bězích, její elitní závodníci si našli cestu na start. Závod seběží na čtyř rovinatých okruzích v širším centru města. ... Více

1
Ironmanka Kotopulu skončila na mistrovství světa v dlouhém triatlonu v Almere patnáctá

22.9.2021 17:57:00 (278 dnů, 7 hodin a 50 minut)

Helena Kotopulu vybojovala na mistrovství světa v dlouhém triatlonuv Elitní kategorii žen patnácté místo. Česká reprezentantka ze Zlínadosáhla v nizozemském Almere na klasické ironmanové ... Více

1
Štverák zvítězil v 168kilometrovém ultramaratonu na chorvatské Istrii

21.9.2021 22:25:00 (279 dnů, 3 hodiny a 22 minut)

Tomáš Štverák si zaknihoval další úspěch. V Chorvatsku zvítězilv závodu 100 miles of Istria. V něm dosáhl na trati dlouhé168 kilometrů s převýšením 6515 metrů, času 21:17:42. Na ... Více