1
Hradecké míli vládne Randa, Vánoční půlmaraton nebude

22.10.2020 19:23:00 (1 den, 6 hodin a 51 minut)

Na fotbalový rytmus najel pohár Neflákej se – Hradecká míle v HradciKrálové. V závěru léta a na podzim se uskutečnily čtyři závodyročníku 2020/2021 v Šimkových sadech. Běhá na ... Více

34
Zemřel František Zikeš, gentleman v životě i na běžeckých tratích

17.10.2020 18:23:00 (6 dnů, 7 hodin a 51 minut)

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, s velkým smutkem v srdci Vámmusím oznámit že nás navždy opustil ve věku 92 let pan František Zikeš.František doběhl svůj poslední maraton, avšak v myslích ... Více

2
Vítězka Hradeckého poháru Iva Čechová: Už dávno jsem opustila všechny tréninkové deníky

14.10.2020 11:59:00 (9 dnů, 14 hodin a 15 minut)

Letošní ročník Hradeckého poháru musejí pořadatelé hodnotit jakoúspěšný. Zkrácení tratě na lesní pětku přilákalo nové účastníkypředevším z řad kondičních běžců.Největší osobností byl ... Více

4
Jílek potřetí vyhrál Wintermana. Vabroušek doběhl do cíle na Ještědu bronzový

13.10.2020 18:44:00 (10 dnů, 7 hodin a 30 minut)

V 6. ročníku závodu Winterman Extreme Triathlon 2020 se zviditelnilidva reprezentanti klubu Titan Trilife Zlín. Závod na severu Čech vyhrálDavid Jílek, který na trati složené ... Více

14
Ladermon Trail - nový závod, který se (ne)konal

13.10.2020 17:09:00 (10 dnů, 9 hodin a 5 minut)

Více než půl roku plánů, příprav a starostí měli organizátořis 1. ročníkem běžeckého závodu ve Velké Bystřici u Olomouces názvem Ladermon Trail. A když už se vše zdárně chýlilo do finiše ... Více

16
5 Beskydských vrcholů zvládli nejrychleji Hének s Gregorem

11.10.2020 19:36:00 (12 dnů, 6 hodin a 38 minut)

O víkendu proběhl dost možná jeden z posledních letošních závodůultra-trailové sezóny – 18. ročník legendárních 5 beskydskýchvrcholů. Jako základnu a místo startu zvolili ... Více

0
"Na závěr" Bašťanská 6

11.10.2020 10:25:00 (12 dnů, 15 hodin a 49 minut)

Bystřičanová, Kašná, Laciková, Zahraj, Hlavatík, Biolek, Šindelek,tak to jsou vítězové napříč všemi kategoriemi dnešní Bašťanské6. Letošní již sedmý ročník se náramně vydařil, a ... Více

0
Říjnový dvoumílový běh ve Zlíně vyhráli matador Janečka a Železníková

10.10.2020 19:33:00 (13 dnů, 6 hodin a 41 minut)

Předpokládaný souboj dvou největších favoritů o zlatou příčku bylk vidění v říjnovém Běhu na 2 míle ve Zlíně. Závod na3,2kilometrové rovinaté trati v Přílukách nakonec vyhrál v čase ... Více

1
Akvabela, běžkyně a cyklistka Ďurdiaková mistryní republiky v chůzi

10.10.2020 19:07:00 (13 dnů, 7 hodin a 7 minut)

Ženou mnoha sportovních profesí je Tereza Ďurdiarková z Brna.Z plavkyně pro krásu se stala vytrvalkyně, která získala i bednováumístění na domácím šampionátu v maratonu a připravovala ... Více

6
Běhy pro zdraví aneb jak atleti pomáhali potřebným

9.10.2020 22:10:00 (14 dnů, 4 hodiny a 4 minuty)

Tento týden skončil letošní seriál Karvinských běhů pro zdraví,který se letos nesl v duchu hesla „atleti pomáhají potřebným“. Seriálsedmi běhů je určen pro všechny běžce různých ... Více

2
V Sedloňově se běželo po padesáté

7.10.2020 16:12:00 (16 dnů, 10 hodin a 2 minuty)

V Sedloňově v Orlických horách se uskutečnil jubilejní padesátýročník silniční desítky. Desítka to je hustá, součet stoupání je přestři sta metrů a téměř nepochopitelný je letitý ... Více

1
V Běhu podzimním ránem ve Štítné nad Vláří se z prvenství radovali Jedlička a Zvonková

7.10.2020 00:21:00 (17 dnů, 1 hodinu a 53 minut)

Dalibor Jedlička (Zvonek Sport Valašské Klobouky) zvítězilv 1. ročníku Běhu podzimním ránem, když v závodu dlouhém9,5 kilometru dosáhl času 41:11. Druhé místo ... Více

5
Blátivý Breda City trail

5.10.2020 22:08:00 (18 dnů, 4 hodiny a 6 minut)

Déšť a bahno\" tak v tomto duchu se nesl letošní Breda City trail.Dopředu bylo jasné, že letošní ročník závodu nebude žádná procházkarůžovým sadem. Vydatné deště, rozvodněná řeka ... Více

3
Podzimní barevnou galerii nabídl půlmaraton v Českém lese

5.10.2020 18:49:00 (18 dnů, 7 hodin a 25 minut)

Zážitkový výběh nedotčenou krajinou pohraničního pásma Českéholesa na Chodsku, ideální počasí s ještě teplými slunečními paprsky asvěžím větříkem. Jen roušky a dezinfekční gely ve ... Více

3
Ženy v běhu. Více než tisícovka dívek a dam absolvovala Český běh žen

4.10.2020 17:27:00 (19 dnů, 8 hodin a 47 minut)

Velmi větrný, avšak krásně slunečný byl letošní 8. ročníkČeského běhu žen. I přes přísná nařízení se na startu sešlo 1073„koček“ všech věkových kategorií, které vždy startovalyv intervalech ... Více

6
Steiner a Poláčková zvítězili v legendárních Pístovicích

3.10.2020 20:34:00 (20 dnů, 5 hodin a 40 minut)

Ráno se pěkně rozfoukalo, ale vítr přinesl také teplo a tak bylov Pístovicích nesmírně příjemně. Davy dětí i dospělých navzdorykoronaviru zamířily do přírody zaběhat si, než nám to zakážou. ... Více

0
Rataják, druhý závod Běháme pro Evičku, pro Tlustoše a Klineckou

30.9.2020 07:47:00 (23 dnů, 18 hodin a 27 minut)

Druhý závod hlineckého běžeckého seriálu Běháme pro Evičku seuskutečnil v okrajové části města – v Ratajích, a proto Rataják.Odtud se běželo doslova cestou necestou na nejvyšší vrchol ... Více

0
20 důvodů, proč pořádáme Lurdy na podzim a proč je podzim nejlepší

28.9.2020 17:00:00 (25 dnů, 9 hodin a 14 minut)

Jasně, na jaře všechno pučí, v létě koupání a klíšťata, v ziměsi zase můžete dát svařáka, bramborovej salát a přes hubu na ledu.Každý období má zkrátka ty svoje radovánky. Ale podzim, podzim ... Více

0
Sklenář a Petříková první v Náměšti

28.9.2020 16:03:00 (25 dnů, 10 hodin a 11 minut)

Počasí opět totální hnus. Liják již od rána, takže se ani nedalopořádně rozcvičit. Na závod se to trochu umoudřilo, ale pořád to bylo nanic. Člověk si ani nevychutnal nádhernou přírodní ... Více

0
V Charitativním běhu v Lukově si můžete vybrat ze sedmi tratí

28.9.2020 15:59:00 (25 dnů, 10 hodin a 15 minut)

V sobotu 3. října se koná závod, v němž se nebude bojovato umístění, ceny, ani poháry. V běhu v Lukově půjde předevšímo charitu. Zúčastnit se ho můžou jednotlivci, rodiny, ale ... Více