3.3K
Synek i skifařky Antošová s Fleissnerovou získali v Račicích zlato

28.5.2017 10:30:00 (1 den, 19 hodin a 1 minutu)

Račice - Skifař Ondřej Synek a Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou na dvojskifu se stali na domácí vodě v Račicích mistry Evropy. Synek zvítězil před obhájcem titulu Chorvatem Damirem Martinem a evropský šampionát ovládl už počtvrté. Medaili získala také čtyřka bez ... Více

2.3K
Kvitová po vítězném návratu: Měla jsem pár momentů, kdy jsem se dojala, slza ukápla

28.5.2017 19:00:00 (1 den, 10 hodin a 31 minut)

Paříž - Po zápase si tenistka Petra Kvitová sedla na lavičku a uvolnila průchod emocím. Ukápla jí slza a není se čemu divit. Na Roland Garros se úspěšně vrátila na kurty po vážném zranění ... Více

1.9K
Petra si nešla zápas užít, ale vyhrát. A splnila to, říká trenér Kvitové Vaněk

28.5.2017 16:00:00 (1 den, 13 hodin a 31 minut)

Paříž - S nečekaným klidem sledoval trenér Jiří Vaněk úspěšný návrat tenistky Petry Kvitové do hry po vážném zranění ruky. Při jejich prvním společném vystoupení Kvitová zvládla jistě 1. kolo Roland Garros. Českou tenistku v Paříži podpořili také její ... Více

777
Veselý zaskočil Američana Socka, favorita porazil ve třech setech

29.5.2017 10:58:00 (18 hodin a 33 minut)

Paříž - Jiří Veselý v 1. kole French Open překonal Američana Jacka Socka 7:5, 7:5 a 6:3 za dvě a tři čtvrtě hodiny. V druhém kole se český hráč utká s Britem Aljažem Bedenem. Odpolední zápas Karolíny Plíškové s Číňankou Čeng Saj-saj začne zhruba v 15:40. Utkání ... Více

830
Lenka Antošová napodobila sestru a také získala doma zlato

28.5.2017 18:34:00 (1 den, 10 hodin a 57 minut)

Račice - Životní závod v Račicích zajely Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou a staly se díky tomu mistryněmi Evropy na dvojskifu. České veslařky skončily před rokem na kontinentálním šampionátu třetí a bronzové byly i na úvod letošního Světového poháru, přesto s ... Více

487
Synek: Atmosféra byla, jako když jsem byl prvně na Matějské pouti

29.5.2017 07:00:00 (22 hodin a 31 minut)

Račice – Porazil soupeře i nervozitu. Skifař Ondřej Synek dokázal na evropském šampionátu v Račicích, že pořád umí vyhrávat, i když od mistrovství světa v roce 2015 na nejvyšším stupínku nestál. Teď vyhrál a k tomu poprvé na velké akci před svými fanoušky a celou ... Více

643
Jan Hirt odjel skvělé Giro. Dokázal i to, co nikdo z jeho soupeřů nesvedl

28.5.2017 20:10:00 (1 den, 9 hodin a 21 minut)

Milán – Na začátku Giro d\\\'Italia pokukoval Jan Hirt po vítězství v etapě a skromně věřil, že na umístění v celkovém pořadí by to na nejlepší patnáctku, spíše dvacítku mohlo stačit. Etapu nevyhrál, přesto může svůj debut na Grand Tour hodnotit jednoznačně ... Více

152
Plíšková je nyní v Paříži nejvýš nasazená, ale na antuce si moc nevěří

29.5.2017 20:29:00 (9 hodin a 2 minuty)

Paříž – Po vyřazení světové jedničky Angelique Kerberové se stala Karolína Plíšková na French Open nejvýše nasazenou hráčkou. \"Zní to dobře, to jo, ale na tohle se určitě nebudu snažit myslet,\" přiznala po postupu do druhého kola česká tenistka. Ta je sice třetí ve ... Více

221
Fotbalové lize hrozí, že přijde o sponzora. ePojisteni.cz chce vypovědět smlouvu

29.5.2017 16:47:00 (12 hodin a 44 minut)

Praha - Jako titulární sponzor vstoupila společnost ePojisteni.cz do nejvyšší české fotbalové soutěže loni v červenci a ani ne po roce už je pomalu na odchodu. Vedení firmy se podle informací Aktualne.cz rozhodlo odstoupit od smlouvy, protože mu vadí dotační aféra Miroslava ... Více

323
Plíšková a Veselý jsou ve druhém kole French Open, Siniaková vypadla

Paříž – Karolína Plíšková a Jiří Veselý postoupili do druhého kola French Open. Plíšková, turnajová dvojka antukového grandslamu, přehrála Číňanku Čeng Saj-saj 7:5 a 6:2. Veselý se postaral o překvapení, když hladce zdolal Američana Jacka Socka 7:5, 7:5 a 6:3. V ... Více

322
ŽIVĚ: Plíšková v úvodním zápase vede, Veselý se postaral o překvapení

Paříž – Karolína Plíšková jde na French Open do akce. Druhá nasazená hráčka soupeří v prvním kole antukového grandslamu s Číňankou Čeng Saj-saj, s níž se v kariéře střetla jednou a zvítězila. Do dnešního utkání vstoupila lépe česká tenistka, první set vyhrála ... Více

242
Potvrzeno: Kapitán lvíčat Čermák po autonehodě na Euro nejede

29.5.2017 14:53:00 (14 hodin a 38 minut)

Praha - Aleš Čermák definitivně vypadl z nominace fotbalové reprezentace do 21 let před nadcházejícím mistrovstvím Evropy. Záložník Sparty utrpěl při autonehodě zranění, která ho nepustí na závěrečné soustředění. Reprezentační kouč Vítězslav Lavička zařadil ... Více

320
ŽIVĚ: Plíšková vstupuje do French Open. Veselý se na úvod postaral o překvapení

Paříž – Karolína Plíšková jde na French Open do akce. Druhá nasazená hráčka soupeří v prvním kole antukového grandslamu s Číňankou Čeng Saj-saj, s níž se v kariéře střetla jednou a zvítězila. Svoje představení už má za sebou Jiří Veselý, který na úvod ... Více

777
Dostál vyhrál v Szegedu závod na 500 metrů, Fuksa byl ve sprintu pátý

28.5.2017 11:40:00 (1 den, 17 hodin a 51 minut)

Szeged - Josef Dostál vyhrál na Světovém poháru v Szegedu závod na 500 metrů. Trojnásobný olympijský medailista si v Maďarsku spravil náladu po sobotním šestém místu na dvojnásobné trati. Čtyřkajak Jan Štěrba, Daniel Havel, Jakub Špicar, Radek Šlouf skončil při své ... Více

773
Fuksa poprvé v SP nevyhrál, ve sprintu v Szegedu byl pátý

Szeged - Kanoista Martin Fuksa dojel na Světovém poháru v Szegedu pátý na 200 metrů a poprvé v sezoně nevyhrál individuální závod. Čtyřiadvacetiletý český olympionik ztratil na nejkratší trati 769 tisícin sekundy na vítězného Henrikase Žustautase ... Více

0
Chýle slavil v Kolínské velké ceně první triumf v Českém poháru

29.5.2017 23:23:00 (6 hodin a 8 minut)

Kolín - Jan Chýle dosáhl na první vítězství v rámci Českého skokového poháru v kariéře. Porazil druhého Jana Skřivana a třetího Aleše Opatrného. „Skvělé, jednoduše skvělý zážitek,“ konstatoval po závodě ... Více

29.5.2017 23:00:00 (6 hodin a 31 minut)

Ostrava - Netradiční formát oštěpařské soutěže zařadili pořadatelé letos do programu červnového atletického mítinku Zlatá Tretra. Klasický souboj jednotlivců totiž v Ostravě nahradí mezistátní utkání Česko - Německo, ve kterém se vedle olympijského vítěze z Ria ... Více