1
Lawrence dovedl Jamajku do finále Zlatého poháru

24.7.2017 08:36:00 (2 hodiny a 10 minut)

Pasadena (USA) - Fotbalisté Jamajky vyřadili favority z Mexika a zahrají si na Zlatém poháru finále. Nad obhájci zlata a se sedmi tituly rekordmany mistrovství Severní a Jižní Ameriky zvítězili 1:0, o což se postaral čtyřiadvacetiletý obránce Kemar Lawrence gólem z přímého ... Více

0
Czech Bowl XXIV je tady. Ostrava Steelers vyzvou obhájce Prague Black Panthers

24.7.2017 06:00:00 (4 hodiny a 46 minut)

Praha - Finále Bitters ligy v americkém fotbalu je tady. V Czech Bowlu XXIV se představí obhájci titulu Prague Black Panthers a Ostrava Steelers, jediný tým, který s favoritem ligy v základní části neprohrál. Pražané útočí na sedmý titul za sebou, Ostravané jsou ve finále po ... Více

0
Volejbalistky porazily Kanadu, v Grand Prix mají už sedmou výhru

24.7.2017 00:01:00 (10 hodin a 45 minut)

Richmond - Výhrou 3:1 nad domácí Kanadou zakončily v kanadském Richmondu české volejbalistky základní část Grand Prix. Z devíti zápasů sedm vyhrály, Final Four druhé divize budou hostit za týden v Ostravě. O postup do elitní skupiny budou bojovat v konkurenci Německa, Koreje ... Více

0
Sestřih Rallye Hedvábná stezka 2017

23.7.2017 23:57:48 (10 hodin a 48 minut)

... Více

0
Isner vyhrál potřetí domácí turnaj na trávě v Newportu

23.7.2017 22:46:00 (12 hodin )

Newport – Favorit splnil předpoklady. Americký tenista John Isner, nejvýše nasazený hráč turnaje, potřetí triumfoval na trávě v americkém Newportu. Australského outsidera Matthewa Ebdena, až 249. hráče žebříčku, jenž se dostal do finále poprvé v kariéře, porazil 6:3 ... Více

2
Český lev se nikdy nevzdává, říká reprezentant na deflympiádě v Turecku

23.7.2017 21:33:00 (13 hodin a 13 minut)

Ankara - Stolní tenisté už mají za sebou na Letní deflympiádě v Turecku soutěž družstev. Český celek po výhrách nad Maďarskem a Bulharskem nakonec obsadil jedenácté místo. Tahounem týmu byl Michal Kratochvíl, který vyhrál sedm z osmi utkání, k nimž nastoupil. S ním byli v ... Více

0
Český lev se nikdy nevzdává, říká reprezentant na deaflympiádě v Turecku

Samsun - Stolní tenisté už mají za sebou na Letní deflympiádě v Turecku soutěž družstev. Český celek po výhrách nad Maďarskem a Bulharskem nakonec obsadil jedenácté místo. Tahounem týmu byl Michal Kratochvíl, který vyhrál sedm z osmi utkání, k nimž nastoupil. S ním byli v ... Více

0
Bouřka nevystrašila paraglidisty, Klement skončil sedmý

23.7.2017 21:07:00 (13 hodin a 39 minut)

Vratislav – Na letišti v Šimanově u Vratislavi rušily pořad Světových her v padákových sportech přeháňky a bouřka. Přesto se závody dokončily. V motorovém paraglidingu byl nejlepší z Čechů Martin Klement na ... Více

0
Handicapovaný triatlonista Švehla se chystá na havajskou horu

23.7.2017 20:52:42 (13 hodin a 53 minut)

... Více

0
Karlovarský dostih Oaks opanovala Polyanta s žokejem Foretem

23.7.2017 20:52:25 (13 hodin a 54 minut)

... Více

0
Dostih Oaks v Karlových Varech vyhrála Polyanta s žokejem Foretem

23.7.2017 20:52:00 (13 hodin a 54 minut)

Karlovy Vary - Čtvrtý klasický dostih sezony Oaks opanovala Polyanta v sedle s žokejem Petrem Foretem, když byla v cílové rovince rychlejší než druhá Hessoesse a zvítězila ... Více

0
Velkou cenu ČR v motokrosu vyhráli v Lokti Cairoli a Jonass

23.7.2017 20:42:04 (14 hodin a 4 minuty)

... Více

0
Jarolím přidal na Světových hrách další medaili

23.7.2017 20:41:00 (14 hodin a 5 minut)

Vratislav – Výbornou formu má na Světových hrách Jakub Jarolím. Český plavec získal už druhou medaili, když v disciplíně bifins se dvěma ploutvemi a šnorchlem dohmátl v Polsku kraulem druhý na padesátimetrové trati za 19,08 jen 0,13 vteřiny za vítězným Andrejem Arbusovem z ... Více

0
Spieth vyhrál British Open a má svůj třetí major

23.7.2017 20:39:00 (14 hodin a 7 minut)

Southport (Británie) - Jordan Spieth ovládl British Open. V závěrečném dni udržel vedení o tři rány před krajanem Mattem Kucharem a získal už třetí titul z ... Více