211
Padají rekordy, něco si přej. V Monaku se posouvalo i české mílařské maximum

20.7.2018 19:57:00 (7 hodin a 51 minut)

Caster Semenyaová znovu atakovala mytický čas Jarmily Kratochvílové. Jihoafričanka se v Monaku dostala pod hranici 1:55, maximum československé běžkyně ale dále stojí. České fanoušky potěšil Jakub Holuša, který posunul český rekord na hodnotu 3:32,49. V Monaku padl světový ... Více

59
Český pár doufá ve zlato z ME. Chce to ještě dvě výhry, přeje si Nausch Sluková

20.7.2018 22:59:00 (4 hodiny a 49 minut)

Postupně se posunují k vytouženému cíli. Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková na haagském kurtu na mistrovství Evropy postoupily do semifinále a chtějí ještě vylepšit svůj výsledek z roku 2016, kdy se staly vicemistryněmi Evropy. Pokud ... Více

769
Jak zatočit se zdržováním a simulováním fotbalistů? Řešením může být čistý čas

19.7.2018 10:00:00 (1 den, 17 hodin a 48 minut)

Jestli světový šampionát v Rusku akcentoval nějaký nešvar, jednalo se jednoznačně o simulování hráčů s primárním cílem pozdržet závěr utkání, případně hru rozkouskovat tak, aby soupeř už nestihl vyrovnat. Nejvíce u toho trpí divák, který je z nesouvislé a pomalé hry ... Více

111
Plzeň otočila duel s Duklou, díky vlastnímu gólu a penaltě Krmenčíka vyhrála 3:1

20.7.2018 18:15:00 (9 hodin a 33 minut)

Obhájci titulu se nadřeli. Plzeň sice na úvod nového ročníku první fotbalové ligy zvítězila Na Julisce 3:1, ovšem Dukla Praha ji potrápila. V sedmé minutě se prosadil domácí David Douděra. Viktoria otočila vývoj utkání během dvou minut až v 71. minutě. Nejdřív vyrovnal ... Více

0
Sestřih 13. etapy Tour de France 2018

20.7.2018 23:31:39 (4 hodiny a 16 minut)

... Více

0
Kisner si pohoršil, ale stále vede British Open. Společně se Zachem Johnsonem

20.7.2018 23:15:00 (4 hodiny a 33 minut)

Šest ran pod par. Na takovém výsledku se srovnali Američané Kevin Kisner a Zach Johnson se po druhém kole na golfovém British Open a dělí se o vedení. Kisner, který byl v čele třetího majoru sezony už po prvním dnu, na čtvrteční výkon nenavázal. Kolo na hřišti ve skotském ... Více

0
V Monaku padaly rekordy, otřásl se i čas Kratochvílové

20.7.2018 22:50:30 (4 hodiny a 58 minut)

Vondroušová porazila Rusku Rodinovou a v Gstaadu si zahraje semifinále

20.7.2018 12:34:00 (15 hodin a 14 minut)

Markéta Vondroušová na turnaji v Gstaadu porazila 6:2, 6:3 Rusku Jevgeniji Rodinovou a podruhé v kariéře postoupila na okruhu WTA do semifinále. Další soupeřkou české hráčky bude Mandy Minellaová ... Více