0
Lovosice a Karviná zůstávají v extralize stoprocentní, v Evropském poháru si zastřílelo Zubří

18.9.2021 22:20:00 (4 hodiny a 38 minut)

Házenkáři Lovosic a Karviné zůstali v novém ročníku extraligy stoprocentní i po 3. kole a jsou v čele tabulky. Zatímco Lovosice dnes deklasovaly Hranice 34:15, vicemistr z Karviné zdolal KP Brno těsně 28:27. Toto kolo vynechalo Zubří, které s přehledem postoupilo přes Apoel ... Více

0
Třebíči to šlape, naplno bodovala i potřetí stejně jako posílený tým Slavie

18.9.2021 21:30:00 (5 hodin a 28 minut)

V čele první ligy se možná čekaly jiné týmy, každopádně hokejisté pražské Slavie a Třebíče zažívají skvělý start. Také ve 3. kole první ligy naplno bodovali. Vedoucí Slavia doma porazila Benátky nad Jizerou 4:2 a Třebíč stejným výsledkem zdolala také před vlastním ... Více

0
Plzeň ve slavnostním zápase po obratu zdolala Budějovice 2:1

18.9.2021 20:54:00 (6 hodin a 4 minuty)

Plzeň oslavila vítězně zápas ke 110. výročí založení klubu. Západočeši porazili České Budějovice po obratu 2:1 a upevnili si vedení v tabulce. Viktoria v sezoně nejvyšší soutěže vyhrála sedmé utkání. Na začátku druhého poločasu hosty poslal do vedení Nigerijec ... Více

0
Chára bude ještě rok hrát, a to za svůj první klub v NHL Islanders

18.9.2021 19:10:00 (7 hodin a 48 minut)

Nezdolný čtyřiačtyřicetiletý slovenský obránce Zdeno Chára bude i nadále působit v NHL, kde se dohodl na roční smlouvě s New York Islanders. Vítěz Stanleyova poháru z roku 2011 s Bostonem se chystá na 24. sezonu v nejlepší lize světa. Loni 205 centimetrů vysoký rodák z ... Více

0
Vondroušová si v Lucemburku o titul nezahraje, semifinále ztratila v koncovce

18.9.2021 18:50:00 (8 hodin a 8 minut)

Markéta Vondroušová ztratila v Lucemburku v koncovce semifinálový duel s Clarou Tausonovou a na finálovou účast na olympijských hrách nenaváže. Stříbrná medailistka z Tokia, jež si na okruhu WTA zahrála o titul naposledy v roce 2019, prohrála s dánskou soupeřkou 4:6, ... Více

0
Lieser na Dutch Open stále myslí na nejlepší výsledek na European Tour

18.9.2021 18:35:00 (8 hodin a 23 minut)

Ondřej Lieser zahrál třetí kolo turnaje Dutch Open v paru a klesl z elitní desítky na dělenou patnáctou pozici. I tak může třicetiletý pražský rodák v neděli útočit na nejlepší český výsledek na ... Více

0
SOUHRN 8. KOLA: Liberec poprvé v sezoně vyhrál, Plzeň oslavila výročí obratem s Dynamem

18.9.2021 18:00:00 (8 hodin a 58 minut)

Z prvního tříbodového zisku v sezoně se v 8. kole první ligy radoval Liberec. Slovan po obratu v poslední desetiminutovce přehrál v deseti dohrávající Mladou Boleslav 2:1. Stejně se vedlo rovněž Plzni, která prohrávala doma s Českými Budějovicemi, brankami Řezníka a Hejdy ale ... Více

0
SOUHRN 8. KOLA: Liberec pod Kozlem poprvé vyhrál, Hradec prodloužil vítěznou sérii

Nováček z Hradce Králové prodloužil svou vítěznou sérii na tři utkání, když v 8. kole první ligy porazil ve východočeském derby Pardubice 2:0. Naopak z prvního tříbodového zisku v sezoně se radoval Liberec, Slovan po obratu v poslední desetiminutovce přehrál v deseti ... Více

0
Slovácko si v derby bez problémů poradilo s oslabeným Zlínem

18.9.2021 17:58:00 (9 hodin )

Slovácko zůstává v nové sezoně v domácích zápasech dál stoprocentní. V 8. kole první ligy porazil čtvrtý tým uplynulého ročníku v moravském derby Zlín 3:0. Ševci hráli už od 23. minuty bez vyloučeného Václava Procházky. Domácí využili dlouhou početní výhodu po ... Více

0
V Hamburku úřadovali domácí triatlonisté. Frintová skončila na 24. místě, Grebík o tři příčky lépe

18.9.2021 17:55:00 (9 hodin a 3 minuty)

Světová triatlonová série začala novou sezonu v Německu kvůli koronaviru odloženým závodem v Hamburku. Mezi ženami triumfovala Němka Laura Lindemannová. Česká závodnice Vendula Frintová doběhla na 24. místě, Alžběta Hrušková obsadila 42. příčku. I v mužském závodě ... Více

0
ŽIVĚ: Triatlon série WTCS v Hamburku – závod mužů. Frintová obsadila 24. místo

Světová triatlonová série má na programu další podnik, tentokrát v Německu v Hamburku. V závodě elite žen triumfovala Němka Laura Lindemannová. Česká závodnice Vendula Frintová doběhla na 25. místě, Alžběta Hrušková obsadila 42. příčku. Mezi muži se představí trojice ... Více

0
Skalák oslabil Boleslav a Liberec duel otočil

18.9.2021 17:54:00 (9 hodin a 4 minuty)

Liberec zvítězil nad Mladou Boleslaví 2:1 a slaví vůbec první tříbodový zisk v sezoně. Dlouho to přitom vypadalo, že gól Davida Douděry z prvního poločasu povede k úspěchu hostů. V 81. minutě se však nechal vyloučit Jiří Skalák a vzápětí trestali Severočeši. Z penalty ... Více

0
V Ostravě se po Plíškové nepředstaví ani Krejčíková

18.9.2021 17:45:00 (9 hodin a 13 minut)

Vítězka Roland Garros Barbora Krejčíková se odhlásila z ostravského turnaje WTA. Tenisová akce, která startuje v pondělí, tak přišla o další domácí hvězdu. Zraněné zápěstí již vyřadilo Karolínu Plíškovou. Seriál přímých přenosů nabídne ČT sport a ... Více

0
Slovinci ukončili zlatý sen Poláků, o evropský titul si zahrají s Itálií

18.9.2021 17:20:00 (9 hodin a 38 minut)

Volejbalisté Itálie a Slovinska se utkají v nedělním finále mistrovství Evropy. Na trůn tak v Katovicích usedne tým, který v ostravské základní skupině byl soupeřem i české reprezentace. Italové minulou středu vyhráli nad slovinským celkem 3:0 a budou usilovat o sedmý titul, ... Více

0
ŽIVĚ: Semifinále ME volejbalistů Srbsko – Itálie. Slovinci ukončili zlatý sen Poláků

18.9.2021 17:18:00 (9 hodin a 40 minut)

Přemožitelé českého týmu ze Slovinska si zahrají o evropské zlato. V semifinále udolali polské mistry světa na jejich půdě v Katovicích. Domácím volejbalistům pomohla ve čtvrtém setu dvakrát k návratu do utkání úspěšná challenge, ale nakonec padli 35:37 a celkově 1:3 na ... Více

0
Slovinci ukončili zlatý sen Poláků a jsou ve finále volejbalového ME

0
ŽIVĚ: Semifinále ME volejbalistů Polsko – Slovinsko

Přemožitelé českého týmu ze Slovinska vyzývají v semifinále mistrovství Evropy volejbalistů polské mistry světa. V druhém duelu o finále se večer střetnou týmy Srbska a Itálie. Přímý přenos vysílá ČT sport a ... Více

0
Litva končí na domácím mistrovství světa bez bodu

18.9.2021 16:55:00 (10 hodin a 3 minuty)

Pro domácí Litvu skončilo futsalové mistrovství Evropy už po základní skupině. V přímém souboji o třetí místo podlehli svěřenci ukrajinského trenéra Ryvkina Kostarice 2:6. Výběr pořadatelské země sice skóroval jako první, ale Kostaričané ještě do poločasu skóre ... Více

0
ŽIVĚ: MS ve futsalu Venezuela – Kazachstán a Kostarika – Litva

Futsalové mistrovství světa dospělo k závěrečným zápasům skupinové fáze. Ve skupině A čeká domácí Litvu souboj s Kostarikou o případný postup ze třetího místa, o vítězství ve skupině se utkají Venezuela a Kazachstán. Přímý přenos sledujte exkluzivně na ... Více

0
ŽIVĚ: MS ve futsalu Egypt – Uzbekistán a Guatemala – ROV

Futsalové mistrovství světa dospělo k závěrečným zápasům skupinové fáze. Ve skupině B si Guatemala potřebuje zajistit účast v osmifinále bodovým ziskem proti už jistě postupujícímu ruskému výběru, zatímco Egypt čeká outsider skupiny Uzbekistán. Přímý přenos sledujte ... Více