0
Dva taháky hned na úvod. Sparta bez Kvapila proti Plzni, Kometa čeká kvalitní duel s Třincem

18.9.2020 06:30:00 (2 hodiny )

Po předehrávce rivalů Českých Budějovic a Hradce Králové se hokejová extraliga rozjíždí naplno. První kolo nabídne hned dva zajímavé duely. Velkou pozornost budou poutat zápasy Plzně a Sparty a rovněž duel v Brně, kde se představí stále úřadující šampion a vítěz ... Více

0
Zápas hodně ovlivnil vítr, přiznal Hoftych a pochválil Rabušice

18.9.2020 06:23:00 (2 hodiny a 7 minut)

Pavel Hoftych měl po vítězství 5:1 na hřišti Riteriaie Vilnius radost, že hráči Slovanu v utkání druhého předkola Evropské ligy zvládli překonat nejen silný vítr, ale i náročnou pasáž, kdy se domácí dotáhli na rozdíl jednoho gólu a severočeského favorita po změně ... Více

0
Slavii čeká generálka na Midtjylland, proti Teplicím chce napravit ztrátu s Pardubicemi

18.9.2020 06:14:00 (2 hodiny a 16 minut)

Předehrávka mezi pražskou Slavií a Teplicemi načne program 4. kola první ligy. Vršovický obhájce titulu touží napravit minulou nečekanou remízu 1:1 ze hřiště Pardubic, po které poprvé v sezoně ztratil body a přepustil vedení v tabulce Spartě. Červenobílí se zároveň ... Více

0
Soutěž k TdF 2020 - 19. etapa

18.9.2020 06:00:00 (2 hodiny a 30 minut)

Škoda nezkusit vaše cyklistické znalosti a Škoda nezkusit vyhrát některou z krásných cen od Škoda Auto ... Více

0
19. etapa: Pro sprintery šance, pro Rogliče a spol. oddych před klíčovou časovkou

O finálním celkovém pořadí se zřejmě rozhodne v časovce na Planinu krásných dívek. Devatenáctá etapa by tak mohla nabídnout šanci sprinterům či silnému úniku. Přímý přenos sledujte od 13:50 na ČT sport a webu ctsport.cz, spolu s Tomášem Jílkem komentují Stanislav Kozubek ... Více

0
Slalomářské ME startuje, Češi chtějí v Troji obhájit

Mistrovství Evropy vodních slalomářů je tu. V Praze bude kvůli nákaze slabší startovní pole, české hvězdy a obhájci titulu ale chybět nebudou. Loni na kajaku triumfovali Vít Přindiš a Amálie Hilgertová. Na obvykle nabitých tribunách v Troji bude tentokrát jen několik stovek ... Více

0
Milík vs. světová elita. V Praze se jedou dva závody plochodrážní Grand Prix

Praha vítá nejlepší plochodrážníky. A to tuplovaně. Netradičně dva závody seriálu Grand Prix mistrovství světa se pojedou v pátek a v sobotu. Koronavirová pandemie sice zhatila původní termín 13. června, na oválu břevnovského stadionu Markéta se však po vytvoření zcela ... Více

0
Sestřih utkání 2. předkola EL DAC - Jablonec

17.9.2020 23:53:42 (8 hodin a 36 minut)

... Více

0
Máme určitě na víc, než jsme ukázali, nabádá Čiliak a varuje před častými přečísleními

17.9.2020 22:00:00 (10 hodin a 30 minut)

Jen sotva si asi mohl Marek Čiliak představit horší začátek svého prvního extraligového vystoupení v dresu nováčka Českých Budějovic. Hradec Králové udeřil na začátku z každé šance, do níž mu pomohla hodně propustná obrana Jihočechů. Třicetiletý slovenský gólman ... Více

0
Hokejové Vítkovice míří do karantény, nakažená je většina týmu

17.9.2020 21:46:00 (10 hodin a 44 minut)

Testy potvrdily koronavirus u 17 hokejistů Vítkovic a dvou trenérů. Celý tým musí do karantény a po odloženém utkání prvního kola extraligy s Litvínovem zmešká i další zápasy. Nejbližší zápasy měly Vítkovice sehrát v neděli v Hradci Králové a příští pátek v ... Více

0
FCSB jde dál po nekonečném zápase, Slovan Bratislava v Evropě prožil hodně hořkou sezonu

17.9.2020 20:41:00 (11 hodin a 49 minut)

Slovan Liberec se utká ve 3. předkole Evropské ligy s FCSB. Rozhodlo o tom takřka nekonečné utkání, ve kterém rumunský celek udolal po remíze 6:6 na penalty 5:4 srbský tým Bačka Topola. Slovan Bratislava evropskými poháry prolétl až příliš rychle. Po remíze 1:1 a následném ... Více

0
Slovan Bratislava v Evropě prožil hodně hořkou sezonu, Kuopiu podlehl na penalty

Slovan Bratislava evropskými poháry prolétl až příliš rychle. Po remíze 1:1 a následném penaltovém rozstřelu 3:4 finskému Kuopiu se loučí s Evropskou ligou už ve druhém předkole. Kuopio čeká v další fázi litevská Suduva. V dresu slovenského mistra odehrál 69 minut český ... Více

2
Pět gólů je moc. Jablonec prohrál v Dunajské Stredě a v Evropské lize končí

17.9.2020 20:29:00 (12 hodin a 1 minutu)

Jablonec končí stejně jako před rokem už ve 2. předkole Evropské ligy. V Dunajské Stredě prohrál 3:5 po prodloužení. Severočeši na Slovensku vedli do 85. minuty po dvou brankách Ivana Schranze a gólu Jaroslava Zeleného 3:2, ale poté vyrovnal střídající Ion Nicolaescu, který ... Více

0
ŽIVĚ: Dunajská Streda – Jablonec 4:3. Prodlužuje se

Jablonec hraje 2. předkolo Evropské ligy v Dunajské Stredě a utkání pro český klub nezačalo šťastně. Už v 6. minutě přehodil gólmana Hanuše Divkovič. Jablonec srovnal po tečované střele v 25. minutě a v druhém poločase zásluhou Schranzovy dorážky otočil skóre. V 65. ... Více

0
ŽIVĚ: Dunajská Streda – Jablonec 1:1

Jablonec hraje 2. předkolo Evropské ligy v Dunajské Stredě a utkání pro český klub nezačalo šťastně. Už v 6. minutě přehodil gólmana Hanuše Divkovič. Jablonec srovnal po tečované střele v 25. minutě. Severočeši věří, že si povedou lépe než loni, kdy vypadli ve stejné ... Více

0
ŽIVĚ: Dunajská Streda – Jablonec

Jablonec hraje 2. předkolo Evropské ligy v Dunajské Stredě. Severočeši věří, že si povedou lépe než loni, kdy vypadli ve stejné fázi s outsiderem Pjunikem Jerevan. Pokud tentokrát Jablonec postoupí, čekal by ho znovu venkovní duel a rakouský soupeř LASK Linec. Do hlavní fáze ... Více

0
Příbram na Slovácku hrát nebude, devět hráčů má koronavirus

17.9.2020 20:28:00 (12 hodin a 2 minuty)

Kvůli hromadnému výskytu koronaviru v týmu Příbrami byl odložen sobotní zápas 4. kola první ligy, v němž se Středočeši měli představit na Slovácku. V klubu je aktuálně 13 nakažených - devět hráčů a čtyři členové realizačního týmu. Jde o první odložený zápas ... Více

0
Sestřih utkání 2. předkola EL Riteriai – Liberec

17.9.2020 20:27:22 (12 hodin a 3 minuty)

... Více

1
Těžký start pro Motor. Prohrával ve čtvrté minutě o tři góly, od Hradce jich nakonec dostal pět

17.9.2020 19:57:00 (12 hodin a 33 minut)

Návrat po sedmi letech do extraligy byl pro ně hořký. Už po osmi sekundách prohrávali hokejisté Českých Budějovic doma v prvním kole zásluhou trefy Jakuba Orsavy s Hradcem Králové, v čase 3:42 ztráceli 0:3 a utkání nakonec s rivalem ... Více