0
Veselého Fenerbahce vstoupilo do nového ročníku Euroligy výhrou

2.10.2021 20:31:00 (273 dnů, 13 hodin a 28 minut)

Jan Veselý pomohl Fenerbahce Istanbul k vítěznému vstupu do nového ročníku Euroligy. Turecký tým porazil na úvod Crvenou zvezdu Bělehrad 61:57. Český reprezentant k tomu přispěl osmi body a pěti doskoky. Na hřišti Veselý strávil téměř 35 minut a byl nejvytíženějším ... Více

0
Lazio bez Immobileho padlo v Boloni, Turínské derby rozhodl pro Juventus Locatelli

2.10.2021 20:19:00 (273 dnů, 13 hodin a 40 minut)

Lazio Řím bez zraněného Cira Immobileho prohrálo v Boloni 0:3 a podruhé v sezoně nezapisuje ani bod. David Zima při druhém startu v základní sestavě FC Turín nedokázal zabránit prohře 0:1 v městském derby s Juventusem. Vyrovnaný duel rozhodl v 86. minutě záložník Manuel ... Více

0
Lazio bez Immobeliho padlo v Boloni, Turínské derby rozhodl pro Juventus Locatelli

Lazio Řím bez zraněného Cira Immobileho prohrálo v Boloni 0:3 a podruhé v sezoně nezapisuje ani bod. Český fotbalový reprezentant David Zima při druhém startu v základní sestavě FC Turín nedokázal zabránit prohře 0:1 v městském derby s Juventusem. Vyrovnaný duel 7. kola ... Více

0
Turínské derby rozhodl pro Juventus Locatelli, Zima porážce nezabránil

Český fotbalový reprezentant David Zima při druhém startu v základní sestavě FC Turín nedokázal zabránit prohře 0:1 v městském derby s Juventusem. Vyrovnaný duel 7. kola italské ligy rozhodl v 86. minutě záložník Manuel Locatelli. Inter otočil duel se Sassuolem a po výhře ... Více

0
Korešová dotáhla Most v repríze interligového finále k vítězství na Slavii

2.10.2021 19:46:00 (273 dnů, 14 hodin a 13 minut)

Reprízu posledních pěti finále interligy opanovaly po výsledku 35:29 házenkářky Mostu v hale pražské Slavie a pojistily si vedení v tabulce. Úřadující šampionky mezinárodní soutěže vedou o dva body před svými přemožitelkami z druhého kola Michalovcemi, jež zvítězily ... Více

5
Juniorský plochodráhař Chlupáč si na Zlaté stuze vyjel bronz

2.10.2021 18:46:00 (273 dnů, 15 hodin a 13 minut)

Petr Chlupáč ve finále plochodrážního závodu juniorů o Zlatou stuhu v Pardubicích nenavázal na vynikající výkony ze základní části a skončil třetí. Zlato bral polský jezdec Mateusz Šwidnicki. Druhý dojel Švéd Alexander Woantin. Stejnou příčku v pátečním závodě ... Více

0
Schick zařídil dvěma góly výhru Leverkusenu, Hoffenheim s Kadeřábkem prohrál ve Stuttgartu

2.10.2021 18:38:00 (273 dnů, 15 hodin a 21 minut)

Reprezentační obránce Pavel Kadeřábek se v 7. kole německé ligy v zápase Hoffenheimu proti Stuttgartu neprosadil a jeho celek prohrál 1:3. Patrik Schick si podmanil poslední zápas 7. kola bundesligy. Český útočník zařídil dvěma góly a asistencí výhru Leverkusenu 4:0 nad ... Více

0
Hoffenheim s Kadeřábkem prohrál ve Stuttgartu, Dortmund i bez Haalanda bere výhru

Reprezentační obránce Pavel Kadeřábek se v 7. kole německé ligy v zápase Hoffenheimu proti Stuttgartu neprosadil a jeho celek prohrál 1:3. Fotbalisté Dortmundu porazili Augsburg 2:1 a jsou v neúplné tabulce druzí o bod za Bayernem Mnichov, který poprvé v sezoně prohrál, když ... Více

0
Kopecký vede Rallye Pačejov, Pech je kvůli jezdeckým chybám třetí

2.10.2021 18:15:00 (273 dnů, 15 hodin a 44 minut)

Již jistý domácí šampion Jan Kopecký zvládl nejlépe vstup do Rallye Pačejov, předposledního závodu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Bývalý tovární jezdec Škody vyhrál první etapu rallye s náskokem 13 sekund před Filipem Marešem, třetí místo ... Více

0
SOUHRN 10. KOLA: Baník zvítězil v Liberci, Plzeň je dál neohroženě v čele

2.10.2021 17:57:00 (273 dnů, 16 hodin a 2 minuty)

Baník dál dokazuje, že letos má pohárové ambice. Další výhru veze z Liberce a drží se v popředí ligové tabulky. U jejího dna je naopak přikovaná Karviná, která nestačila na domácí půdě na Mladou Boleslav. Ligový debut na lavičce Teplic si odbyl Jiří Jarošík, s ... Více

0
SOUHRN 10. KOLA: Slovácko pokazilo Jarošíkovi premiéru, Plzeň dál neohroženě v čele

Jiří Jarošík si odbyl ligový debut na lavičce Teplic, s výsledkem však spokojen rozhodně být nemohl. Jeho svěřenci na půdě Slovácka padli 2:3. Další výhru na své konto přidala vedoucí Plzeň, která už po osmé v ligové sezoně zvítězila o jednu branku, když tentokrát ... Více

0
SOUHRN 10. KOLA: Slovácko pokazilo Jarošíkovi premiéru, Bohemians si vyšlápli na Olomouc

Jiří Jarošík si odbyl ligový debut na lavičce Teplic, s výsledkem však spokojen rozhodně být nemohl. Jeho svěřenci na půdě Slovácka padli 2:3. Po nadějném startu se začíná zadrhávat olomoucký motor. Sigma nenaplnila roli mírného favorita a na půdě pražských Bohemians ... Více

0

0
Fotbalisté Bohemians rozhodli duel s Olomoucí dvěma slepenými brankami

První poločas rozhodl o výsledku zápasu mezi Bohemians 1905 a Sigmou Olomouc. Ve 23. minutě se trefil Daniel Köstl a o dvě minuty později skóroval Jan Chramosta. Sigma na odvrácení porážky už nenašla recept, a tak Pražané díky dvěma slepeným gólům zvítězili nad Olomoucí 2:0 ... Více

0
Pardubičtí se stále trápí a České Budějovice tak znovu berou tři body

Na domácím zápase 10. kola Fortuna ligy se Pardubicím znovu nedařilo a podlehly Dynamu České Budějovice 1:3. Jihočeši tak navázali na výhru s Karvinou a drží se ve středu tabulky. Pardubice připisují pátou prohru v řadě. Dařilo se zejména hostujícímu Fortuneovi Basseymu, ... Více

0
Ani Jarošík s Rezkem Teplice nespasili, Severočeši nestačili na Slovácko

2.10.2021 17:42:00 (273 dnů, 16 hodin a 17 minut)

Ani ligový trenérský debutant Jiří Jarošík, ani devětatřicetiletý Jan Rezek, kterého si Jarošík vytáhl z třetiligové rezervy rovnou do základu, Teplice k výhře na Slovácku nedovedli. Severočeši sice šli právě díky Rezkovi do vedení, pak už ale Jihomoravané ukázali, ... Více

0
Vondroušová semifinále s Muguruzaovou v Chicagu odvolala, o titul ve čtyřhře zabojuje Peschkeová

2.10.2021 17:30:00 (273 dnů, 16 hodin a 29 minut)

Kvůli zažívacím problémům se olympijská finalistka Markéta Vondroušová nezúčastní sobotního semifinálového duelu na tenisovém turnaji v Chicagu. Ve svém čtvrtém semifinále letošní sezony měla dvaadvacetiletá Češka vyzvat Španělku Garbine Muguruzaovou, která tak ... Více

0
Vondroušová semifinále s Muguruzaovou v Chicagu odvolala

0
Basketbalisty KP Brno zdolaly Chomutov o šestnáct bodů

2.10.2021 15:30:00 (273 dnů, 18 hodin a 29 minut)

Basketbalistky KP Brno na své palubovce svedly vyrovnaný souboj s Levharticemi Chomutov, který strhly na svou stranu až ve druhé půli zápasu a připsaly si výsledek 70:54. Druhou výhrou v sezoně se vyrovnaly soupeřkám z USK Praha, Žabin Brno a Sokola Hradec Králové, které taktéž ... Více

0
ŽIVĚ: KP Brno - Chomutov

Ženská basketbalová liga pokračuje v nové sezoně dalším zápasem. Basketbalistky KP Brno se na své palubovce střetávají se soupeřkami z Chomutova. Brňanky zatím drží v tabulce třetí místo a druhým utkáním v sezoně by chtěly svou pozici potvrdit. Levhartice z Chomutova ... Více