0
West Ham padl s nováčkem, Chelsea v závěru trestala vyloučení

2.10.2021 15:29:00 (268 dnů, 10 hodin a 39 minut)

Poměrně nečekanou ztrátu utrpěl West Ham, který prohrál s nováčkem Brentfordem 1:2. Drama se šťastným koncem sledovali fanoušci na Stamford Bridge. Chelsea totiž v 84. minutě gólem Tima Wernera odskočila srdnatě vzdorujícímu Southamptonu, který nakonec porazila 3:1. Druhou ... Více

1
Chelsea v závěru trestala vyloučení a je v čele Premier League, United doma opět zaváhali

Drama se šťastným koncem sledovali fanoušci na Stamford Bridge v 7. kole anglické nejvyšší soutěže. Chelsea totiž v 84. minutě gólem Tima Wernera odskočila srdnatě vzdorujícímu Southamptonu, který nakonec porazila 3:1. Druhou domácí ztrátu v řadě naopak zapsal Manchester ... Více

1
Manchester United doma opět zaváhal, střídající Ronaldo se neprosadil

Druhou ztrátu na Old Trafford v řadě zapsali v Premier League fotbalisté Manchesteru United. V 7. kole remizovali s Evertonem 1:1 a nevyužili možnost dostat se do čela v neúplné tabulce. Na branku Anthonyho Martiala ze závěru první půle odpověděl po hodině Andros Townsend. \"Red ... Více

3
Coufal podle The Athletic podepsal ve West Hamu novou tříletou smlouvu

2.10.2021 14:13:00 (268 dnů, 11 hodin a 55 minut)

Služeb Vladimíra Coufala si ve West Hamu zjevně velmi cení. Už po ročním působení v anglickém celku si podle The Athletic vysloužil devětadvacetiletý obránce nový tříletý kontrakt s opcí na ... Více

5
Biker Stošek skončil na maratonském MS dvanáctý, pro zlato si dojel Seewald

2.10.2021 12:44:00 (268 dnů, 13 hodin a 24 minut)

Obhajoba bronzu se bikerovi Martinovi Stoškovi na mistrovství světa v maratonu nepodařila, na italském ostrově Elba dorazil do cíle na dvanáctém místě. Titul získal Němec Andreas Seewald a zkompletoval po červnovém triumfu z evropského šampionátu zlatý double. Trojnásobný ... Více

5
ŽIVĚ: Mistrovství světa v maratonu na horských kolech

Na italském ostrově Elba se jede o medaile v rámci mistrovství světa v maratonu horských kol. Ve startovní listině neschází mimo jiné obhájce bronzu Martin Stošek. Přímý přenos sledujte na ČT sport a ... Více

0
Palát v prvním duelu v přípravě zapsal tři body, skórovali Zacha a Simon

2.10.2021 09:50:00 (268 dnů, 16 hodin a 18 minut)

Úřadující vítěz NHL je i před novou sezonou ve formě. Hokejový útočník Ondřej Palát se ve svém prvním letošním přípravném utkání NHL podílel gólem a dvěma přihrávkami na výhře Tampy Bay 8:5 nad Carolinou. New Jersey i díky brance a asistenci Pavla Zachy deklasovalo ... Více

0
Ve finále badmintonového Sudirman Cupu se utkají Čína a Japonsko

2.10.2021 08:59:00 (268 dnů, 17 hodin a 9 minut)

Ve finském Vantaa se na mezinárodním turnaji reprezentačních smíšených družstev Sudirman Cupu probojovaly do finále týmy Číny a Japonska. Čínští obhájci vyhráli všechny tři duely s Jižní Koreou a vyzvou východoasijské rivaly. Jejich cílem bude získat 11 prvenství ze 17 ... Více

0
ŽIVĚ: Sudirman Cup v badmintonu

Ve finském Vantaa vrcholí mezinárodní prestižní turnaj Sudirman Cup v badmintonu, účastní se například olympijský vítěz Dán Viktor Axelsen. Přímý přenos sledujte na programu ČT sport i ... Více

6
Lépe to dopadnout nemohlo, zářil Beránek po triumfu nad Spartou

2.10.2021 08:25:00 (268 dnů, 17 hodin a 43 minut)

Útočník Martin Beránek přispěl prvním gólem v sezoně k cenné výhře Českých Budějovic nad pražskou Spartou. Favorizovaní hosté se sice prosadili jako první, ale nakonec po výsledku 2:5 odjížděli s prázdnou a skončila tak jejich pětizápasová ... Více

8
Kozel pozvedl Liberec a přivítá s ním Baník. Plzeň si chce upevnit vedení a hraje se Zlínem

2.10.2021 06:00:00 (268 dnů, 20 hodin a 8 minut)

Kromě nedělního pražského derby mezi Spartou a obhájcem titulu Slavií se o víkendu v 10. kole první fotbalové ligy odehraje dalších sedm zápasů. Vedoucí Plzeň přivítá trápící se Zlín, čtvrtá Ostrava se představí v Liberci. Účastník Evropské konferenční ligy Jablonec ... Více

0
Nováček soutěže porazil lídra Real Madrid, Barcelona padla proti Atleticu

1.10.2021 23:24:00 (269 dnů, 2 hodiny a 44 minut)

Překvapení kola zařídili fotbalisté Espaňoly, když na domácím hřišti porazili lídry z Realu 2:1. Na páté místo se v neúplné tabulce španělské nejvyšší soutěže posunuli fotbalisté Pamplony. V 8. kole totiž porazili Vallecano 1:0 brankou v úvodní minutě nastaveného ... Více

0
Barcelona padla proti Atleticu, Pamplona gólem v nastavení skolila Vallecano

Už na páté místo se v neúplné tabulce španělské nejvyšší soutěže posunuli fotbalisté Pamplony. V 8. kole totiž porazili Vallecano 1:0 brankou v úvodní minutě nastaveného času, o kterou se postaral hlavičkující Manu Sánchez. Hubenou výhru 1:0 zapsalo i Bilbao, jež udolalo ... Více

0
Barcelona padla Atleticu, Pamplona gólem v nastavení skolila Vallecano

0
Pamplona gólem v nastavení skolila Vallecano, Bilbao ukončilo sérii bez vítězství

0
Tomek podržel Brno, ale dostal gól po smolném odrazu. Mantinely by se měly zkontrolovat, usmíval se

1.10.2021 23:00:00 (269 dnů, 3 hodiny a 8 minut)

Po pardubickém Milanu Kloučkovi má hrazení na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově další oběť mezi extraligovými brankáři. Po týdnu a půl inkasoval rovněž v úvodních fázích zápasu po nepředvídatelném odrazu kotouče od zadního mantinelu také brněnský Matej Tomek. ... Více

0
Tomek podržel Kometu, ale dostal gól po smolném odrazu. Mantinely by se měly zkontrolovat, usmíval se

0
Sestřih a ohlasy utkání Hradec Králové – Mladá Boleslav

1.10.2021 22:27:05 (269 dnů, 3 hodiny a 41 minut)

... Více

0
Stolní tenisté prohráli ve čtvrtfinále ME s favorizovaným Německem

1.10.2021 22:24:00 (269 dnů, 3 hodiny a 44 minut)

Čeští stolní tenisté prohráli ve čtvrtfinále mistrovství Evropy družstev 1:3 s obhájcem titulu Německem. První bod na turnaji ztratili favorité po vítězství Lubomíra Jančaříka nad světovou osmnáctkou ... Více