0
Salač v Americe havaroval, závod Moto3 se kvůli nehodám dvakrát přerušil

3.10.2021 18:43:00 (232 dnů, 18 hodin a 50 minut)

Český závodník Moto3 Filip Salač po vydařeném tréninkovém i kvalifikačním kole v Americe během hlavního závodu havaroval a jízdu nedokončil. Zdravotníci ho několik minut ošetřovali přímo na dráze, poté ho odnesli na nosítkách pryč a vrtulníkem byl převezen do nemocnice. ... Více

0
Salač v Americe havaroval, závod Moto3 se kvůli nehodě přerušil

Český závodník Moto3 Filip Salač po vydařeném tréninkovém i kvalifikačním kole v Americe během hlavního závodu havaroval a jízdu nedokončil. Zdravotníci ho několik minut ošetřovali přímo na dráze, poté ho odnesli na nosítkách pryč. Závod byl kvůli nehodě přerušen a ... Více

0
Bruslaři doma opět nezaváhali, tentokrát si poradili s Energií

3.10.2021 18:24:00 (232 dnů, 19 hodin a 9 minut)

Páté extraligové vítězství před vlastními příznivci v řadě zapsali v 11. kole hokejisté Mladé Boleslavi. Bruslaři totiž zdolali Karlovy Vary 3:1 a pojistili si druhé místo za vedoucím Třincem. Energie naopak potřetí za sebou prohrála a ... Více

1
Slavnou klasiku Paříž-Roubaix ovládl Colbrelli, Štybar neuspěl

3.10.2021 18:02:00 (232 dnů, 19 hodin a 31 minut)

Slavnou klasiku na kostkách Paříž-Roubaix vyhrál italský cyklista Sonny Colbrelli, který byl po šesti hodinách a 258 kilometrech nejrychlejší ve spurtu tří uprchlíků. Mistr Evropy v závodě s hromadným startem si v těsném finiši poradil s dalšími dvěma debutanty Belgičanem ... Více

0
Malínského gól v poslední minutě nastavení zajistil Jablonci remízu v Hradci Králové

3.10.2021 17:54:00 (232 dnů, 19 hodin a 39 minut)

Jablonecký záložník Malínský vstřelil v poslední minutě nastavené hrací doby gól, díky němuž zajistil remízu s Královéhradečany v 10. kole fotbalové Fortuna ligy. Hradec Králové navíc od 70. minuty hrál v desíti hráčích po nepovoleném zákroku Otty Urmy na hostujícího ... Více

9
Hradec Králové loupil v O2 areně, obrat dokonal v nájezdech McCormack

3.10.2021 17:51:00 (232 dnů, 19 hodin a 42 minut)

Po první třetině prohrávali hokejisté Hradce Králové se Spartou brankami Michala Řepíka a Romana Horáka 0:2, ale nakonec si z hlavního města vezou v 11. kole vítězství 3:2 po nájezdech. Kevin Klíma snížil, Aleš Jergl vyrovnal a Graeme McCormack dokonal obrat. Ve vzájemných ... Více

0
Baník uťal Kozlovu libereckou sérii bez prohry

3.10.2021 17:48:00 (232 dnů, 19 hodin a 45 minut)

Tři zápasy strávil Luboš Kozel na lavičce Liberce a získal v nich dvě výhry a jednu remízu, jenže každá série jednou končí a ta Kozlova skončila v duelu s Baníkem. Ten na půdě svého severočeského soupeře zvítězil 2:0 a dál se drží v popředí ... Více

0
Karviná stále čeká na výhru, s Mladou Boleslaví prohrála po gólu Matějovského

3.10.2021 17:45:00 (232 dnů, 19 hodin a 48 minut)

Fotbalisté Karviné zůstávají i po utkání 10. kola Fortuna ligy s Mladou Boleslaví bez bodu na konci tabulky. Slezané hráli 80 minut za nerozhodného skóre, o minutu později ale Marek Matějovský proměnil přihrávku Ewertona a zajistil mladoboleslavským výhru 1:0, ačkoli ti museli ... Více

0
Sinner si v Sofii došel pro obhajobu titulu, Muguruzaová vyhrála turnaj v Chicagu

3.10.2021 17:17:00 (232 dnů, 20 hodin a 16 minut)

Jannik Sinner po finálové výhře nad Francouzem Gaëlem Monfilsem 6:3, 6:4 obhájil titul v Sofii a získal čtvrtý triumf na okruhu. V souboji dvou nejvýše nasazených hráčů ani jednou nepřišel o servis, naopak sám získal brejk v úvodu obou setů. Španělská tenistka Garbiňe ... Více

0
Sinner si v Sofii došel pro obhajobu titulu a slaví čtvrtý triumf

Jannik Sinner po finálové výhře nad Francouzem Gaëlem Monfilsem 6:3, 6:4 obhájil titul v Sofii a získal čtvrtý triumf na okruhu. V souboji dvou nejvýše nasazených hráčů ani jednou nepřišel o servis, naopak sám získal brejk v úvodu ... Více

0
Vítkovice na Kometu umí, v Brně oslavují počtvrté za sebou

3.10.2021 17:00:00 (232 dnů, 20 hodin a 33 minut)

Po pátečním obratu v Litvínově si hokejisté Brna další extraligové vítězství nepřipsali. V 11. kole totiž na domácím ledě prohráli s Vítkovicemi 1:2. První gól vstřelil ve 29. minutě v přesilovce Jan Hruška, Kometa vyrovnala v úvodu třetí části zásluhou Marcela ... Více

0
ŽIVĚ: Kometa Brno – Vítkovice 1:2

Po pátečním obratu v Litvínově usilují hokejisté Brna o druhé extraligové vítězství v řadě. V 11. kole hostí na domácím ledě Vítkovice, které se naopak snaží zastavit sérii dvou porážek. První gól vstřelil ve 29. minutě v přesilovce Jan Hruška, Kometa vyrovnala v ... Více

0
ŽIVĚ: Kometa Brno – Vítkovice 0:0

Po pátečním obratu v Litvínově usilují hokejisté Brna o druhé extraligové vítězství v řadě. V 11. kole hostí na domácím ledě Vítkovice, které se naopak snaží zastavit sérii dvou porážek. Přímý přenos utkání sledujte na ČT sport a ... Více

0
ŽIVĚ: Kometa Brno – Vítkovice

3
Portugalci jsou poprvé futsalovými mistry světa, z bronzu se raduje Brazílie

3.10.2021 16:55:00 (232 dnů, 20 hodin a 38 minut)

Portugalští futsalisté jsou poprvé v historii mistry světa. Ve finále udolali obhájce titulu Argentinu 1:2 díky dvěma brankám Varely. Argentině utekla penalta a nastřelila v poslední vteřině tyč. V utkání o bronz dlouho vedl Kazachstán 0:1, ale ve druhém poločase přišla ... Více

3
ŽIVĚ MS ve futsalu: Argentina - Portugalsko 1:2, Brazílie otočila zápas proti Kazachstánu a bere bronz

Světový šampionát ve futsalu vrcholí závěrečnými zápasy. V utkání o bronz dlouho vedl Kazachstán 0:1, ale ve druhém poločase přišla smršť branek na obou stranách, ale Brazilci jich přeci jen byli schopni dát o dvě více. I díky kazašskému vlastnímu gólu a přestože ... Více

3
ŽIVĚ MS ve futsalu: Argentina - Portugalsko, Brazílie otočila zápas proti Kazachstánu a na MS bere bronz

3
ŽIVĚ MS ve futsalu: Brazílie - Kazachstán 1:1

Světový šampionát ve futsalu vrcholí závěrečnými zápasy. V utkání o bronz stojí proti sobě týmy Brazílie a Kazachstánu. Tomu unikl boj o mistrovský titul doslova o vteřiny, když protihráči z Portugalska dokázali půl minuty před koncem prodloužení vyrovnat a dostat zápas ... Více

3
ŽIVĚ MS ve futsalu: Brazílie - Kazachstán

0
Furch po konci v Plzni míří do Färjestadu

3.10.2021 15:24:00 (232 dnů, 22 hodin a 9 minut)

Novým působištěm Dominika Furcha bude Färjestadem. Ve švédské lize už český gólman dříve chytal za Örebro, v úvodu tohoto ročníku vypomáhal Plzni při zdravotních problémech plánované jedničky Miroslava Svobody. Se Západočechy se rozloučil na ... Více