0
Kopecký obhájil triumf na Rallye Pačejov, druhý dojel Pech

3.10.2021 14:44:00 (364 dnů, 22 hodin a 41 minut)

Již jistý domácí šampion Jan Kopecký ovládl Rallye Pačejov a obhájil prvenství z loňského roku. Druhé místo v předposlední soutěži mistrovství České republiky obsadil s odstupem 25 sekund Václav Pech, třetí skončil ... Více

0
Vedení na Finské rallye uhájil Evans, druhou letošní výhrou si udržel šanci na titul

3.10.2021 13:59:00 (364 dnů, 23 hodin a 26 minut)

Finskou rallye vyhrál Brit Elfyn Evans s toyotou a snížil svou ztrátu na lídra mistrovství světa Francouze Sébastiena Ogiera ze 44 na 24 bodů. Druhým vítězstvím v sezoně a pátým v kariéře si dvaatřicetiletý velšský jezdec udržel teoretickou naději na premiérový titul. Do ... Více

0
Lemma a Jepkosgeiová poprvé doběhli londýnský maraton jako první

3.10.2021 13:23:00 (365 dnů a 2 minuty)

Maraton v Londýně vyhráli Etiopan Sisay Lemma v čase 2:04:01 a Keňanka Joyciline Jepkosgeiová za 2:17:43. Oba ovládli prestižní závod poprvé. V netradičním říjnovém termínu se akce zúčastnilo 40 tisíc běžců. Od vypuknutí pandemie koronaviru začátkem roku 2020 se tak velký ... Více

0
Lemma a Jepkosgeiová poprvé doběhli maraton jako první

Maraton v Londýně vyhráli Etiopan Sisay Lemma v čase 2:04:01 a Keňanka Joyciline Jepkosgeiová za 2:17:43. Oba ovládli prestižní závod poprvé. V netradičním říjnovém termínu se akce zúčastnilo 40 tisíc běžců. Od vypuknutí pandemie koronaviru začátkem roku 2020 se takhle ... Více

0
Běžkyně Gezahegneová vylepšila světový rekord na silniční závod 10 kilometrů

3.10.2021 13:06:00 (365 dnů a 19 minut)

Stříbrná olympijská medailistka z Tokia Kalkidan Gezahegneová zaběhla v Ženevě světový rekord v silničním závodu na 10 kilometrů. Časem 29:38 třicetiletá reprezentantka Bahrajnu překonala o pět sekund dosavadní maximum Keňanky Joyciline Jepkosgeiové z Prahy z ... Více

0
Sestřih utkání Neurazy – Žinkovy

3.10.2021 12:16:35 (365 dnů, 1 hodinu a 8 minut)

... Více

0
Finále Czech PGA ovládl Američan Lavoie, Matuš zůstal druhý

3.10.2021 12:08:00 (365 dnů, 1 hodinu a 17 minut)

Finálový turnaj golfového seriálu Czech PGA Tour vyhrál Gregg Lavoie. V Česku působící Američan a trenér Kláry Spilkové ovládl akci Portiva Golf Trophy v rozstřelu, v kterém v sobotu porazil domácí profesionály Stanislava Matuše a Štěpána Daňka. Celkovým vítězem série se ... Více

5
Doyle neobhájil prvenství Zlaté přilby, novým šampionem se stal Polák Dudek

3.10.2021 11:55:00 (365 dnů, 1 hodinu a 30 minut)

Zlatá přilba Pardubice má nového šampiona. Stal se jím polský jezdec Patryk Dudek. V nejstarším plochodrážním závodu a 73. ročníku Zlaté přilby za sebou nechal i favorizovaného Australana Jasona Doyla, který vyhrál poslední ... Více

0
Číňané pojedenácté ovládli badmintonový Sudirman Cup

Badmintonisté Číny obhájili titul ve smíšeném turnaji družstev Sudirman Cupu ve finském Vantaa. Do finále se probojovali s japonským výběrem, který porazili 3:1 na zápasy. Celkově na tomto mezinárodním turnaji získali jedenácté zlato ze ... Více

5
ŽIVĚ: Zlatá přilba

Letos se už v klasickém počtu 36 startujících jezdců představí 73. ročník závodu Zlaté přilby v Pardubicích. Vítěze této historicky nejstarší plochodrážní akce čeká kromě unikátní pozlacené trofeje i závodní motocykl. Mezi favority svítkovského oválu patří pětice ... Více

0
ŽIVĚ: Finále Sudirman Cupu

Mezinárodní turnaj v badmintonu Sudirman Cup ve finském Vantaa. Přímý přenos utkání sledujte na ... Více

32
Klopp: Odmítání očkování je jako řízení v opilosti

3.10.2021 11:32:00 (365 dnů, 1 hodinu a 53 minut)

Odmítání vakcíny proti covidu-19 přirovnal trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp k řízení v opilosti. Podle německého kouče takoví lidé také ohrožují ostatní. Očkování podle německého kouče neznamená omezení ... Více

1
Horská na dvoustovce prsa přeplavala soupeřky o více než sekundu

3.10.2021 10:06:00 (365 dnů, 3 hodiny a 19 minut)

Plavkyně Kristýna Horská navázala na dobrou sobotní formu ze závodu na 400 metrů a na Světovém poháru v Berlíně odplavala 200 metrů prsa nejrychleji. Česká reprezentantka zvítězila v čase 2:21,07 minuty o více než sekundu před Estonkou ... Více

0
Žinkovy před kamerami České televize porazily Neurazy

3.10.2021 09:50:00 (365 dnů, 3 hodiny a 35 minut)

Projekt Náš fotbal živě tentokrát zavítal do třetí třídy v Plzeňském kraji, kde se v lokálním derby střetly dva týmy, které od sebe dělí vzdálenost necelých šesti kilometrů. Z vítězství 2:1 nad Neurazy se nakonec radovaly ... Více

0
NÁŠ FOTBAL ŽIVĚ: Neurazy – Žinkovy

Projekt Náš fotbal živě se vrací na obrazovky České televize a tentokrát zavítává do třetí třídy v Plzeňském kraji. V lokálním derby se střetávají týmy dva týmy, které od sebe dělí vzdálenost necelých šesti kilometrů Neurazy a Žinkovy. Přímý přenos zápasu ... Více

0
Kubalík s Pastrňákem okořenili přípravné duely góly, bodoval také Hájek

3.10.2021 09:10:00 (365 dnů, 4 hodiny a 15 minut)

Dominik Kubalík pomohl Chicagu v přípravě na NHL gólem k výhře 5:1 nad hokejisty St. Louis. V sobotním utkání se střelecky prosadil také David Pastrňák, Boston ale podlehl New York Rangers 3:4 v prodloužení. Na první brance vítězů se asistencí podílel obránce ... Více

0
Spilková na turnaji LPGA v Galloway končí, neprošla cutem

3.10.2021 08:10:00 (365 dnů, 5 hodin a 15 minut)

Klára Spilková neprošla na turnaji LPGA v Galloway v New Jersey cutem. Šestadvacetileté olympioničce nevyšlo druhé kolo, v němž zahrála pět ran nad par. S celkovým výsledkem +5 obsadila ... Více

1
Podle Janoška je moc brzy na to, aby Plzeň pomýšlela na titul

3.10.2021 07:00:00 (365 dnů, 6 hodin a 25 minut)

Fotbalisté Plzně si domácím vítězstvím 2:1 nad Zlínem zajistili, že i po 10. kole první ligy povedou tabulku. Podle záložníka Dominika Janoška, který v 84. minutě asistoval u vítězného gólu Jeana-Davida Beauguela, svěřenci trenéra Michala Bílka zatím vůbec nepřemýšlí o ... Více

1
Podle Janoška je moc brzo pomýšlet na titul

0
O Zlatou přilbu pojede opět 36 plochodrážníků. Doyle se už dlouho těší na možnou obhajobu

3.10.2021 06:00:00 (365 dnů, 7 hodin a 25 minut)

Znovu v tradičním počtu 36 startujících se pojede v neděli v Pardubicích nejstarší plochodrážní závod světa Zlatá přilba. Do 73. ročníku bojů o unikátní trofej a navrch i závodní motocykl pro vítěze zasáhne na svítkovském oválu pětice účastníků letošního seriálu ... Více