Loučí se poslední pamětník: útočník Pajić končí v Motoru!

16.10.2018 15:50:38 (3 hodiny a 8 minut)

České Budějovice opouští služebně nejstarší hráč. Slovinského útočníka Roka Pajiće trápily zdravotní problémy a letos ještě nenastoupil. Teď si hledá ... Více

6
TELH tweetuje: Choreo Vítkovic, Vondrkova osmistovka a šmejdi

16.10.2018 16:49:00 (2 hodiny a 9 minut)

Michal Vondrka už má za sebou 800. utkání v Tipsport extralize. Důvěra ve vlastní tým se někdy nevyplácí. Například při sázení. Fanoušci Vítkovic ukázali v duelu s mistrovskou Kometou choreografii. Označujte své příspěvky oficiálním hashtagem #TELH a zapojte se do ... Více

25
Kiks vteřinu před sirénou. V hlavě mi to zůstane napořád, tvrdí Klimeš

16.10.2018 14:47:00 (4 hodiny a 11 minut)

Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo v první třetině ještě něco stát. Brankář Přerova Lukáš Klimeš ale jen pár vteřin před první sirénou zvláštně zalaškoval s pukem, čehož využil napadající Mitchell Theoret, kanadský útočník Vsetína. Gól padl v čase 19:59. ... Více

48
Broš o kiksu u videa: Podruhé jsme se v Třinci vykoupali, nedovedu to pochopit

16.10.2018 13:25:00 (5 hodin a 33 minut)

Sparta reaguje na pochybení videorozhodčího Pavla Mikuly, jenž změnil rozhodnutí sudích na ledě a doporučil uznat „gól“ třineckého útočníka Tomáše Marcinka, ačkoli k tomu neměl žádný ... Více

50
Momenty Chance ligy: růže pro fanynky a zajímavé posily u Trhačů

16.10.2018 12:15:00 (6 hodin a 43 minut)

České Budějovice věnovaly pondělní zápas všem dívkám a ženám. Každá z nich dostala v Budvar aréně růži. Co dalšího přineslo čtrnácté kolo ... Více

0
Mládežnické kluby dostaly v září výstroj za 8,8 milionu korun

16.10.2018 13:18:57 (5 hodin a 39 minut)

Od roku 2010 dodává Český hokej do mládežnických klubů vybavení pro malé hokejisty. V projektu Výstroj pro nejmenší pokračuje i letos. Do klubů poslal výstroj v souhrnné hodnotě 8,8 ... Více

1
Další bitka v dorostu! Na Slavii se rvaly skoro celé pětky

16.10.2018 11:35:33 (7 hodin a 23 minut)

Tři dny – dvě hromadné bitky. Dorostenci Chomutova se po emotivním derby s Karlovými Vary porvali i na Slavii, kde se do sebe tři minuty před koncem pustily téměř kompletní formace. Sudí v ostré bitvě rozdal 240 trestných minut, do sprch poslal ... Více

17
Ach ty přesilovky! zoufají ve Vítkovicích. Musíme to změnit, velí Tybor

16.10.2018 10:21:00 (8 hodin a 37 minut)

Vítkovice po blamáži v Karlových Varech naposledy podaly výrazně lepší výkon, přesto podlehly Kometě 3:4 po nájezdech a zapsaly třetí porážku v řadě. I kvůli bídně ... Více

301
Další Fin pro Piráty! Chomutovu pomůže Toivonen, bývalý brankář NHL

15.10.2018 14:49:00 (1 den, 4 hodiny a 9 minut)

Před několika dny dorazil útočník Masi Märjamäki, teď Piráti vítají další finskou posilu. Tentokrát do branky. Kádr Chomutova rozšíří zkušený gólman Hannu Toivonen, jenž v minulosti chytal NHL za Boston a St. Louis. První extraligový duel by mohl absolvovat už ... Více

298

108
Pět bodů za jeden večer! Martin Novák sestřelil Porubu

15.10.2018 20:52:57 (22 hodin a 5 minut)

Motor deklasoval na domácím ledě Porubu osmi góly, přičemž na pěti z nich měl podíl Martin Novák. Ten ve svém galapředstavení kromě tří asistencí vstřelil ... Více

101

126
Smolný okamžik Klimeše. Theoret mu dal v čase 19:59 kuriózní gól

15.10.2018 19:14:00 (23 hodin a 44 minut)

Během první třetiny chytil několik nebezpečných střel, v ten nejnevhodnější okamžik však přerovský brankář Lukáš Klimeš polevil v koncentraci – Kanaďan Mitchell Theoret toho využil a v poslední vteřině úvodní části poslal Vsetín ve šlágru kola do ... Více

73
TOP 3 góly kola: kolotočář Svedlund a Furch sám proti třem

15.10.2018 21:49:03 (21 hodin a 9 minut)

Spolu s přímými přenosy nově na hokej.cz nabízíme i obsáhlý videoservis s nejzajímavějšími okamžiky Chance ligy. Které góly byly ve 14. ... Více

70

118

55
Zámořská posila se rozjela! Gilbert táhne Motor a sbírá body

15.10.2018 21:18:28 (21 hodin a 40 minut)

Sedmadvacetiletý Kanaďan David Gilbert sbírá kanadské body jako na běžícím pásu, bodoval už sedmý zápas v řadě. Proti Porubě zapsal do statistik jeden gól a jednu asistenci, během posledních čtyř zápasů tak nastřádal již devět ... Více

53

33
Veselý se veselí. Mladý útočník v Havířově pookřál a dal hattrick

15.10.2018 21:38:00 (21 hodin a 20 minut)

Někdejší mládežnický reprezentant Radek Veselý nerozvíjel v minulých sezonách svůj talent tak rychle, jak se čekalo. Po příchodu do Havířova je ale hodně vidět: proti Ústí nad Labem zaznamenal hattrick, přidal asistenci a po čtrnácti zápasech má ... Více