20.5K
TELH ŽIVĚ: Motor hraje s Olomoucí, Vítkovice ve Zlíně. Spartu čeká mistr

17.9.2021 17:10:00 (1 den, 10 hodin a 18 minut)

Tipsport extraliga si v pátek odškrtne ze svého zápasového programu dalších pět duelů. Hlavním lákadlem je souboj pražské Sparty s Třincem, na programu jsou ale i další zajímavá klání. Čtyři z nich můžete sledovat živě na ... Více

20.5K
Extraliga má dvě předehrávky: Potvrdí Plzeň domácí sílu? A půjdou Pardubice do čela?

16.9.2021 09:10:00 (2 dny, 18 hodin a 18 minut)

Tipsport extraliga má dnes na programu dvě předehrávky původně pátečního 4. kola. Utkání Plzně s Mladou Boleslaví můžete sledovat živě na ... Více

20.5K

23
Souhra rekordmanů. Bílek skóroval po přihrávce Trefného

18.9.2021 22:37:38 (4 hodiny a 50 minut)

Vítězslav Bílek drží prvoligový rekord v počtu branek vstřelených za jednu základní část. Jakub Trefný je pro změnu obráncem s nejvyšším počtem startů ... Více

15
Luxusní one-timer! Talent Pajer se raduje z krásné trefy

18.9.2021 22:48:08 (4 hodiny a 40 minut)

Byla to taková rána, že ze záznamu musíte zkoumat, kudy vlastně puk letěl. Litoměřický útočník Lukáš Pajer opět potvrdil, že patří k největším českým talentům v ročníku ... Více

0

0

1
Úleva pro Havířov! Dostálek rozhodl prodloužení

18.9.2021 22:28:08 (5 hodin )

Vlastimil Dostálek svým prvním gólem po příchodu do Havířova rozhodl o důležité výhře nad Sokolovem. Pro AZet jde o první vítězství ... Více

22
Matýs poslal Vachutku hlavou na mantinel, dostal trest do konce zápasu

18.9.2021 21:24:57 (6 hodin a 3 minuty)

V přípravě zaujal mimořádnou produktivitou, žádný jiný prvoligový hokejista nezískal v létě víc bodů než on. Teď to ale vrchlabský útočník Ondřej Matýs přehnal ... Více

0

11
Střondala musel do sprch! U mantinelu trefil do hlavy Komorského

18.9.2021 21:41:05 (5 hodin a 47 minut)

Pro třebíčského útočníka Vojtěcha Střondalu skončilo utkání s Frýdkem-Místkem už v první třetině. Za faul na polského útočníka Filipa Komorského dostal trest na pět minut plus do ... Více

9
Střelec ze čtvrté lajny! Michálek má po třech zápasech tři góly

18.9.2021 21:31:42 (5 hodin a 56 minut)

Dosud si v Třebíči vzorně plnil především roli defenzivního specialisty, do letošního ročníku ale David Michálek vstoupil ve ... Více

0

0

42
Šlágr pro Porubu! Litoměřice slaví třetí výhru, Havířov zabral

18.9.2021 19:22:09 (8 hodin a 6 minut)

Poruba ve šlágru 3. kola Chance ligy porazila Jihlavu 4:2. Další zápasy se stále hrají, jejich výsledky tedy ... Více

0

2
Šoustal má střídavé starty do Přerova. Uvedl se gólem

18.9.2021 21:12:14 (6 hodin a 16 minut)

Přerov před sobotním zápasem s Kadaní přivítal ve svém kádru staronovou posilu: stejně jako loni na střídavé starty z Komety dorazil útočník ... Více

2

3
Knotkův fenomenální start! Po třech kolech má už jedenáct bodů

18.9.2021 21:01:49 (6 hodin a 26 minut)

Tomáš Knotek si v sobotním utkání s Benátkami nad Jizerou vylepšil statistiky o další dva body (1+1). Slávistický útočník má po třech kolech Chance ligy na kontě nevídaných ... Více