2.2K
Famózní Češi! Na ME v malém fotbale zničili i Rumuny a mají první zlato

18.8.2018 22:02:00 (1 den, 3 hodiny a 39 minut)

Čeští reprezentanti v malém fotbalu se poprvé stali mistry Evropy. Ve finálovém utkání v Kyjevě porazili Rumunsko 4:1 a evropské zlato přidali k loňskému titulu mistrů světa. Třetí místo obsadili ... Více

69
Csaplár po Spartě: Spokojený jsem byl jen deset minut. Chtěl jsem vyhrát

19.8.2018 21:50:00 (3 hodiny a 51 minut)

Zatímco hráči zřejmě ještě slavili cenný bod, on přišel na tiskovou konferenci a moc do smíchu mu nebylo. „Spokojený jsem byl asi tak deset minut,“ vyvalil Josef Csaplár po senzační remíze 2:2 na Spartě. „Ale bod je příjemný, lepší ... Více

50
Vaclík pomohl Seville k jasné výhře, o nulu ho připravila až penalta

19.8.2018 22:35:00 (3 hodiny a 6 minut)

Fotbalisté Sevilly zvládli s přehledem vstup do sezony španělské ligy a vyhráli 4:1 na hřišti Vallecana. Triumf soupeře Olomouce ve 4. předkole Evropské ligy řídila letní posila André Silva, který se blýskl hattrickem. Český brankář Tomáš Vaclík v brance Sevilly ... Více

0
Vaclík pomohl Seville k jasné výhře, i Real začal ligu vítězstvím

20.8.2018 00:10:00 (1 hodinu a 31 minut)

63
Šural: Chtěl jsem být první. Vrátili jsme se k tomu, co nechceme

19.8.2018 21:00:00 (4 hodiny a 41 minut)

Mohl to být nejlepší vstup Sparty do sezony za posledních sedm let, ale vyrovnávací gól z 86. minuty a nemohoucnost útočníků Letenských v neděli odpoledne tento fakt smetly ze stolu. To, že Sparta nedovedla zápas proti Příbrami (2:2) pár minut před koncem ... Více

25
Ščasný kroutil hlavou: Závěr? Neuvěřitelné! To nemůžeme dopustit

19.8.2018 22:24:00 (3 hodiny a 17 minut)

Bídná koncovka i hrubé chyby v defenzivní činnosti. Dva faktory, které Spartu stály v neděli v 5. kole FORTUNA:LIGY dva body proti nováčkovi z Příbrami. Remíza 2:2, kterou střídající Emmanuel Antwi zařídil v 86. minutě, sportovního ředitele a ... Více

0
Bertensová otočila finále s Halepovou a získala titul v Cincinnati

19.8.2018 22:29:00 (3 hodiny a 12 minut)

Nizozemská tenistka Kiki Bertensová otočila finálový duel turnaje kategorie Masters v Cincinnati a porazila světovou jedničku Rumunku Simonu Halepovou 2:6, 7:6 a 6:2. Na okruhu WTA získala letos druhý a celkově šestý titul v kariéře. V mužské čtyřhře triumfovali ... Více

26

19.8.2018 19:58:00 (5 hodin a 43 minut)

Fotbalisté Sparty v 5. ligovém kole pouze remizovali 2:2 s nováčkem z Příbrami a promarnili šanci dostat se po dvou letech na první místo v tabulce. Hosty poslal do vedení Miroslav Slepička, ale ještě v prvním poločase srovnal z penalty Guélor Kanga. Těsně ... Více

10
Ronaldo při premiéře gól nedal. Džeko v závěru spasil AS Řím

19.8.2018 20:24:00 (5 hodin a 17 minut)

Fotbalisté Juventusu vyhráli při debutu hvězdného Cristiana Ronalda v italské lize na půdě Chieva 3:2. Obhájce titulu rozhodl o výhře až v nastaveném čase. Ronaldo odehrál celý zápas, střelecky se neprosadil. Neapol otočila utkání na hřišti římského Lazia ... Více

0
Ondrášek září v Polsku. Dvěma góly pomohl k výhře a je nejlepší střelec

19.8.2018 20:32:00 (5 hodin a 9 minut)

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek je v nové sezoně polské ligy ve střelecké formě, což potvrdil v dnešním duelu 5. kola, kdy dvěma góly přispěl k výhře Wisly Krakov 5:2 na hřišti lídra tabulky Lechu Poznaň. Celkem už má na kontě čtyři branky a ... Více

0
Pardubice zdolaly Vladivostok 4:3, na domácím turnaji skončily druhé

19.8.2018 20:28:00 (5 hodin a 13 minut)

Hokejisté Pardubic zdolali v posledním utkání Memoriálu Zbyňka Kusého Vladivostok 4:3 a po první výhře obsadili v prvním ročníku domácího turnaje druhé místo. Vyhráli sice jediný ze tří zápasů, ale ve všech pak ovládli ... Více

22
Zaháknul mě, měla se pískat penalta, štvalo Lingra po prohře s Plzní

19.8.2018 19:20:00 (6 hodin a 21 minut)

Proti mistrovské Plzni sehráli Karvinští v 5. kole FORTUNA:LIGY solidní zápas. Dřeli, jezdili, měli pár solidních šancí. Přežili přísně nařízenou penaltu po zákroku Marka Janečky na Radima Řezníka a sami se také dožadovali ... Více

45
Vepředu hledáme ideální složení, přiznal Vrba. Od koho čeká víc?

19.8.2018 17:56:00 (7 hodin a 45 minut)

Počtvrté za sebou výhra 1:0, popáté tři body. Plzeň zůstává stoprocentní, ale herně to od ní v Karviné nebyla žádná sláva. Třeba brankář Martin Berkovec se divil, že Viktoria ve druhém poločase spíše bránila vedení. Co na to trenér Pavel Vrba? ... Více

1
SESTŘIHY: Slavia poprvé padla, Spartu obrala Příbram. Plzeň opět o gól

19.8.2018 20:05:00 (5 hodin a 36 minut)

Fotbalisté Sparty i Slavie přišli v 5. kole FORTUNA:LIGY o stoprocentní bilanci, tu si drží už jen Plzeň. Viktoria odskočila v čele tabulky po výhře 1:0 v Karviné - tímto výsledkem Viktoria uspěla počtvrté za sebou. Sparta sahala v divokém duelu s Příbramí po výhře, ale ... Více

0
SESTŘIH: Sparta - Příbram 2:2. Antwi uzmul bod, zářil Švenger

0
City rozprášilo Huddersfield, United padli s Brightonem. Chelsea porazila Arsenal

19.8.2018 19:35:00 (6 hodin a 6 minut)

Brankář Petr Čech nezabránil v anglické Premier League druhé porážce svého týmu za sebou, Arsenal podlehl v londýnském derby na půdě Chelsea 2:3. Podobně jako Chelsea vyhráli podruhé i fotbalisté Tottenhamu, kteří si doma poradili s Fulhamem 3:1, stoprocentní je také ... Více

144
Hrdina Jablonce Hrubý: Bylo to napínavé, ale konečně mám nulu

19.8.2018 11:45:00 (13 hodin a 56 minut)

Lepší než on by byla už asi jen cihlová zeď. Jablonecký brankář Vlastimil Hrubý byl včera v Edenu neprůstřelný, lapil i penaltu a výrazně přispěl k tomu, že Slavia poprvé v lize přišla o body. Však i Hrubého kumpán, útočník Martin Doležal obdivně prohodil: „Byl ... Více

0
Vpředu hledáme ideální složení, přiznal Vrba. Od koho čeká víc?

14

19.8.2018 17:00:00 (8 hodin a 41 minut)

Fotbalisté Plzně se vítězstvím 1:0 v Karviné posunuli do čela prvoligové tabulky. O čtvrtou nejtěsnější výhru úřadujících mistrů v řadě se postaral už v šesté minutě Michael Krmenčík, který vsítil svůj sedmý gól v posledních osmi ligových utkáních. ... Více