16.6.2019 15:30:00 (1 hodinu a 45 minut)

Nastěhoval se do pokoje, který při Zlaté tretře Ostrava obýval fenomenální Usain Bolt. A teď by rád překonal i jeho rekord mítinku. Americký sprinter Christian Coleman (23), vycházející hvězda světového sprintu, už je v Ostravě. Má za sebou první tréninky. „Dráha ... Více

0
Márquez ovládl VC MotoGP v Barceloně, Abraham nedokončil. Kornfeil v Moto3 desátý

16.6.2019 15:20:00 (1 hodinu a 55 minut)

Jakub Kornfeil obsadil po stíhací jízdě desáté místo ve Velké ceně Katalánska silničních motocyklů. Jeho týmový kolega Filip Salač slibně rozjetý závod Moto3 v Barceloně po pádu nedokončil, stejně jako Karel Abraham v ... Více

14
Skvělý kajakář Prskavec! V úvodním závodu SP v Londýně dojel druhý

16.6.2019 14:37:00 (2 hodiny a 38 minut)

Kajakář Jiří Prskavec obsadil v úvodním závodu Světového poháru vodních slalomářů v Londýně druhé místo. Úřadující vicemistr světa nestačil jen na domácího Josepha Clarka, olympijského vítěze z Ria de Janeiro. V závodě kanoistek byla Tereza ... Více

0
Přestupy NHL ONLINE: Němec s českými kořeny vymění Chicago za Pittsburgh

16.6.2019 14:40:00 (2 hodiny a 35 minut)

Boje o Stanley Cup jsou za námi a je na čase svádět zákulisní bitvy. Budují se totiž kádry pro další sezony a generální manažeři tak musí zvládat obojí. V příštích měsících to tak bude hlavně o nových kontraktech pro mladé tváře a spekulacích. ... Více

14
Obří trejd v NBA! Lakers získají hvězdu Davise za tři hráče a tři volby v draftu

16.6.2019 13:25:00 (3 hodiny a 50 minut)

Hvězdný pivot Anthony Davis bude od nové sezony NBA hrát za basketbalisty Los Angeles Lakers. Zámořská média oznámila připravenou výměnu, při níž Davisův dosavadní klub New Orleans Pelicans získá jako náhradu tři hráče a k tomu tři volby v prvním kole draftu. Obě strany ... Více

23
Šílenství v St. Louis. Se Stanley Cupem řádily stovky tisíc lidí: Neuvěřitelné!

16.6.2019 11:35:00 (5 hodin a 40 minut)

Ani hustý déšť nepokazil fanouškům a hokejistům St. Louis Blues sobotní velkolepé oslavy zisku Stanley Cupu. První triumf v NHL od vstupu klubu do soutěže v roce 1967 slavily během průvodu centrem města odhadem stovky ... Více

0
Velkolepý comeback boxera Furyho, vyhrál duel neporažených: Přišel jsem si to užít

16.6.2019 10:20:00 (6 hodin a 55 minut)

Bývalý mistr světa v těžké váze Tyson Fury udělal v souboji dosud neporažených profesionálních boxerů krátký proces s Němcem Tomem Schwarzem. Třicetiletý Brit v Las Vegas vyhrál duel technickým k.o. už ve druhém kole a večer ... Více

16
První šok na Copa América. Messiho a spol. vyškolila Kolumbie

16.6.2019 08:29:00 (8 hodin a 46 minut)

Fotbalisté Kolumbie zaskočili na jihoamerickém šampionátu Argentinu a tým kolem hvězdného Lionela Messiho v úvodním utkání skupiny B v brazilském Salvadoru porazili 2:0. Připsali si tak první výhru nad dvojnásobnými mistry světa po ... Více

7
PŘÍMÝ PŘENOS z All Stars Cupu: čtvrtfinále Sparta - Slavia, Zlín vyzve Atlético

16.6.2019 08:00:00 (9 hodin a 15 minut)

Mládežnický All Stars Cup jde do finálové dne, dopoledne se v Horních Počernicích rozeběhnou boje o umístění, od 14 hodin jsou na programu čtvrtfinálové duely. Finále a zápas o třetí místo se pak odehrají večer v Ďolíčku. Sledujte přímé přenosy ... Více

1
PŘÍMÝ PŘENOS z All Stars Cupu: derby vyhrála Slavia, Zlín vyzve Atlético

Mládežnický All Stars Cup jde do finálového dne, dopoledne se v Horních Počernicích rozběhly boje o umístění. Ve čtvrtfinále se zopakovalo pražské derby: zatímco ve skupině skončilo remízou 1:1, tentokrát vyhráli slávisté nad sparťany po ... Více

43
Záloha Sparty: Trávník a Krejčí zapadnou, co schází Haškovi?

16.6.2019 04:55:00 (12 hodin a 20 minut)

Sparta se chystá na letní boj o střed pole. O místa se hlásí hned osm záložníků od vytoužené posily Michala Trávníka přes kapitána Bořka Dočkala po novice Ladislava Krejčího. Jací hráči budou na postěch středních záložníků k ... Více

58
Nová záloha Sparty: Trávník a Krejčí zapadnou, co schází Haškovi?

Sparta se chystá na letní boj o střed pole. O místa se hlásí hned osm záložníků od vytoužené posily Michala Trávníka přes kapitána Bořka Dočkala po novice Ladislava Krejčího. Jací hráči budou na postech středních záložníků k ... Více

55
Valach ostře o dluzích Chomutova: Nemocného syna připravili o milion!

16.6.2019 04:40:00 (12 hodin a 35 minut)

Další rány do potopené lodi. Piráti Chomutov sestoupili z hokejové extraligy a jejich kádr opustila dlouhá řada hráčů. Když o svém čase v Chomutově hovoří, dojde na jedno shodné téma - dluhy. Dalším, kdo se na tohle téma rozpovídal, je zadák Juraj ... Více

10
V Plzni začíná boj o místo! Blýskla se posila, mazák Petržela v ohrožení

16.6.2019 04:30:00 (12 hodin a 45 minut)

V Luční ulici panovalo okolo sobotního poledne dusno, ve druhém poločase hráče spalovalo ostré letní slunce. V úmorných kulisách začala Viktoria Plzeň zápasovou cestu letní přípravou 2019. Pohodlná výhra 5:2 s třetiligovými Domažlicemi, při které se ... Více

2
Valach ostře o dluzích Chomutova: Mého nemocného syna připravili o milion!

10
První triumf! Softbalisté na MS rozhodli drama s Mexikem v nastavené směně

15.6.2019 22:19:00 (18 hodin a 56 minut)

Čeští softbalisté si připsali na mistrovství světa v Praze první vítězství. Domácí výběr v napínavém utkání zpočátku prohrával s Mexikem 0:2, ale rychle srovnal a o výhře 3:2 rozhodl v nastavené ... Více

0
Plochodrážní Grand Prix v Praze vyhrál Polák Kolodziej, Milík byl 12.

15.6.2019 21:44:00 (19 hodin a 31 minut)

Plochodrážní Grand Prix České republiky vyhrál Polák Janusz Kolodziej před dánským závodníkem Leonem Madsenem a dalším polským jezdcem Patrykem Dudkem, který byl loni druhý. Poslední skončil ve finálové jízdě Australan Jason Doyle, vítěz z ... Více

0
V Plzni je velká konkurence, ví Kalvach. Doufá, že nebude problém s Bakošem

15.6.2019 21:00:00 (20 hodin a 15 minut)

Poprvé od podpisu smlouvy na sebe nasadil dres Viktorie Plzeň. Fanouškům červenomodré party se zjevila nová jmenovka, číslo pod ní jim však bylo více než známé. Nová posila z Olomouce Lukáš Kalvach se v přípravném duelu proti Domažlicím (5:2) ukázal ... Více

0
Ukrajinci slaví historické zlato z MS dvacítek, otočili duel s Koreou

15.6.2019 20:43:00 (20 hodin a 32 minut)

Ukrajina vyhrála poprvé v historii mistrovství světa fotbalistů do 20 let. V dnešním souboji finálových debutantů porazili mladí Ukrajinci v polské Lodži 3:1 Koreu. Obě země získaly na šampionátu této věkové kategorie první medaile stejně jako Ekvádor, jenž ... Více

12
"Páprda" Bouwmeester má splněno. Které legendy čekají na Stanley Cup?

15.6.2019 19:55:00 (21 hodin a 20 minut)

Kapitán Blues Alex Pietrangelo nemusel dlouho přemýšlet, komu předá Stanley Cup do rukou jako dalšímu. Jay Bouwmeester na tuhle chvíli čekal 16 sezon. „Je těžší, než se zdá,“ poznamenal 35letý bek, který v NHL sehrál 764 zápasů základní části a vystřídal tři ... Více