0
Rennes už bez Koubka slaví pomstu, v lize udolalo hvězdy z PSG

18.8.2019 23:25:00 (2 hodiny a 32 minut)

Obhájci titulu ve francouzské lize Paris Saint-Germain utrpěli první porážku v sezoně už ve 2. kole. Hvězdný tým trenéra Thomase Tuchela dnes podlehl 1:2 na hřišti Rennes, jemuž se tak dokonale povedla odveta za prohru v ... Více

1
Metallica nebo baseballové finále? Satoria měl jasno a slaví s Arrows titul

18.8.2019 22:44:00 (3 hodiny a 13 minut)

Během týdne slaví druhé baseballové zlato. Ondřej Satoria (22) se po titulu mistrů Evropy do 23 let s českou reprezentací probil i k extraligovému titulu s Arrows Ostrava. A vůbec nelitoval, že mu kvůli tomu utekla Metallica. Plánovaný koncert kvůli třetímu finále CZECH SERIES ... Více

7
Vrba: Má pozice? Neznám odpověď. Vy říkáte krize, já říkám, že je to fotbal

18.8.2019 22:10:00 (3 hodiny a 47 minut)

Tři zápasy bez výhry v lize, brzký konec už ve 3. předkole Evropské ligy. Viktoria Plzeň si rozjezd ročníku určitě představovala jinak, remíza 1:1 v Teplicích je dalším korálkem na šňůrce nepříjemných nezdarů. Trenér Pavel Vrba nemůže ... Více

0
SESTŘIHY: Slavia i Sparta slaví, Plzeň potřetí v řadě ztratila

18.8.2019 22:00:00 (3 hodiny a 57 minut)

6. kolo FORTUNA:LIGY otevřela výhra Slavie. Mistr si v páteční předehrávce suverénně poradil s Českými Budějovicemi, na jejich hřišti vyhrál 3:0. Slovácko v sobotu díky dvěma trefám Milana Petržely porazilo Příbram, Zlín výsledkem 3:0 ... Více

2
Jablonec dal gól z pohledného signálu. Poslal na mě bombu, smál se Doležal

18.8.2019 21:39:00 (4 hodiny a 18 minut)

Bojovný zápas, který rozhodla přesnost v koncovce. Jablonec na domácím trávníku přehrál Mladou Boleslav 2:1 a zůstal na Střelnici stoprocentní. Ve čtyřech zápasech před vlastními fanoušky zatím neztratil ani bod a posunul se na druhé ... Více

2
Životní trefu zkazila další ztráta Plzně. Přestali jsme hrát, štvalo Kalvacha

Zápas hodnotil tichým, smutným hlasem. Lukáš Kalvach přitom nádherným přímým kopem poslal Plzeň do vedení. Po přestupu na západ Čech vstřelil první soutěžní gól, vymetená šibenice navíc znamená jednu z nejhezčích tref ... Více

5
Jílek po výhře: Sparta nemůže stát jen na Kangovi, nebylo to nic osobního

18.8.2019 21:15:00 (4 hodiny a 42 minut)

Po zápase s Baníkem mohl být spokojený. Trenéra Sparty Václava Jílka těšilo nejen vítězství 2:0, ale i výkon jeho svěřenců. Obstála stoperská dvojice Uroš Radakovič – Dávid Hancko, ale i Georges Mandjeck. „Chtěl bych strašně moc na ... Více

3
Vaclík začal sezonu čistým kontem. Sevilla porazila Espanyol

18.8.2019 21:18:00 (4 hodiny a 39 minut)

Český fotbalový brankář Tomáš Vaclík vychytal v úvodním kole španělské ligy čisté konto při výhře Sevilly 2:0 na hřišti Espaňolu Barcelona. Góly hostujícího týmu vstřelili v závěru obou poločasů Reguilón a Nolito. Reprezentační jednička Vaclík se ... Více

9

18.8.2019 20:56:00 (5 hodin a 1 minutu)

Mizérie fotbalistů Plzně pokračuje. Viktoria v 6. kole FORTUNA:LIGY sice vedla v Teplicích po parádní trefě Kalvacha z přímého kopu z 37. minuty, sedm minut před koncem ale stále bojující domácí dokázali srovnat. Vynikající centr využil ... Více

14
Válka v Karviné! Adámková vyloučila dva hráče, mohla trestat i domácí

18.8.2019 20:34:00 (5 hodin a 23 minut)

Dvě červené karty vytáhla sudí Jana Adámková v bitvě poslední Karviné s předposledním Libercem (0:1). Obě viděli borci vítězného týmu Oscar a Mara. A další dvě klidně mohla ukázat i domácím, protože zákroky Rundiče ... Více

4
Hvězdný spoluhráč pro Zmrhala a Matějů! S Brescií podepsal Balotelli

18.8.2019 21:03:00 (4 hodiny a 54 minut)

Italský fotbalový útočník Mario Balotelli podepsal smlouvu s Brescií a po třech letech ve Francii se vrací do Serie A. V dresu jejího nováčka, s nímž podle médií uzavřel tříletý kontrakt, bude vicemistr Evropy z roku 2012 spoluhráčem Čechů Aleše Matějů a ... Více

0
SESTŘIH: Teplice - Plzeň 1:1. Viktorii ztrestal chvíli před koncem Hora

10
Vstříc Lize mistrů? Slavia vyrazila do Kluže ve velkém: Ti kluci si to zaslouží!

18.8.2019 20:15:00 (5 hodin a 42 minut)

Fotbalisté pražské Slavie jako tradičně už dva dny před venkovním pohárovým utkáním zamířili k úternímu úvodnímu duelu závěrečného 4. předkola Ligy mistrů v Kluži, v němž budou usilovat o vysněný postup do základní skupiny. Až na ... Více

0
Chelsea nevyhrála ani doma s Leicesterem, Crystal Palace padl

18.8.2019 19:47:00 (6 hodin a 10 minut)

Fotbalisté Chelsea remizovali ve 2. kole anglické ligy doma s Leicesterem 1:1. Nový trenér Frank Lampard po debaklu od Manchesteru United v lize a penaltové prohře s Liverpoolem v Superpoháru ani tentokrát důvod k ... Více

3
Čeští basketbalisté před MS válí. Na turnaji v Německu skončili druzí

18.8.2019 19:22:00 (6 hodin a 35 minut)

Čeští basketbalisté porazili v Hamburku Maďarsko 103:83 a skončili na turnaji VTG Supercup druzí za domácím Německem. Pomohl k tomu 17 body Tomáš Satoranský. Češi vyhráli pátý ze šesti zápasů před mistrovstvím světa ... Více

1
SESTŘIH: Karviná - Liberec 0:1. Trefil se Pešek, hosté dohráli v devíti

18.8.2019 19:03:00 (6 hodin a 54 minut)

Fotbalisté Liberce v první lize zvítězili na hřišti poslední Karviné 1:0, přestože zápas šestého kola dohrávali bez dvou vyloučených hráčů Oscara a Kamsa Mary. Slovan díky gólu Jakuba Peška z 18. minuty v nejvyšší ... Více

1

18.8.2019 18:55:00 (7 hodin a 2 minuty)

Fotbalisté Jablonce porazili v šestém kole první ligy Mladou Boleslav 2:1 a vrátili se na druhé místo tabulky za Slavii. Severočechy poslal ve 22. minutě do vedení Vladimir Jovovič a pojistku přidal v druhé půli Martin Doležal. ... Více

0
SESTŘIH: Jablonec - Boleslav 2:1. Doležal vystřelil druhé místo

3
ONLINE + VIDEO: Teplice - Plzeň 0:0. Brabec kapitánem, hraje Janošek

18.8.2019 18:36:00 (7 hodin a 21 minut)

Zpátky na vítěznou vlnu se v závěrečném zápase 6. kola FORTUNA:LIGY pokusí dostat Viktoria Plzeň. Vicemistr z minulé sezony vypadl z předkola Evropské ligy, v lize v posledních dvou kolech remizoval a prohrál a na vedoucí Slavii ... Více

1
ONLINE + VIDEO: Teplice - Plzeň 0:1. Krásný přímák Kalvacha zařídil vedení

Zpátky na vítěznou vlnu se v závěrečném zápase 6. kola FORTUNA:LIGY pokusí dostat Viktoria Plzeň. Vicemistr z minulé sezony vypadl z předkola Evropské ligy, v lize v posledních dvou kolech remizoval a prohrál a na vedoucí Slavii už ... Více