3
Tragédie na MS cyklistů. Oceněného jezdce Tour (†37) srazilo auto

18.9.2021 23:27:00 (4 hodiny a 58 minut)

Bývalý úspěšný dánský cyklista Chris Anker Sörensen dnes zemřel při nehodě v dějišti silničního mistrovství světa v Belgii, kde měl působit ... Více

6
Bílek: Povedené oslavy, Staněk to zalepil na lajně. Strašně nás podržel

18.9.2021 22:40:00 (5 hodin a 45 minut)

Viktorii teklo do bot. A zrovna ve svátečním dni, kdy si klub připomínal sto desetileté oslavy od založení klubu. S Českými Budějovicemi prohrávala 0:1, nakonec se ale ... Více

1
Staněk na*ral trenéra zákrokem kola: Dynamo bylo první poločas lepší

18.9.2021 22:15:00 (6 hodin a 10 minut)

V klíčový okamžik vytasil zákrok kola. Jindřich Staněk v závěru bleskově zasáhl na čáře proti Maksimu Talovierovovi a uchránil pro Viktorii tři body. ... Více

0
SESTŘIHY: Liberec po obratu slaví první výhru, Plzeň slaví výhrou

18.9.2021 22:00:00 (6 hodin a 25 minut)

Osmé kolo FORTUNA:LIGY nabídlo východočeské derby, ve kterém nováček z Hradce Králové zdolal 2:0 Pardubice. Olomouc, která dohrávala ... Více

12

18.9.2021 20:54:00 (7 hodin a 31 minut)

Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili v 8. kole FORTUNA:LIGY nad Dynamem České Budějovice 2:1. Domácí ve svátečním ... Více

0
SESTŘIH: Plzeň - Dynamo 2:1. Staněk zachránil Plzni narozeniny

Dlouho to vypadalo, že na oslavy 110 let od založení klubu bude chtít Viktoria urychleně zapomenout. České Budějovice ... Více

0
SESTŘIH: Plzeň - Dynamo 2:1. Domácí otočili zápas, rozhodl Hejda

Fotbalisté Plzně v 8. kole první ligy doma porazili České Budějovice po obratu 2:1 a upevnili si vedení v neúplné ... Více

0
SESTŘIH: Liberec - Boleslav 2:1. První výhra Slovanu a velké déjà vu

18.9.2021 20:50:00 (7 hodin a 35 minut)

Přehrála se stará vzpomínka. V březnu 2012 nakopla Liberec last minute otočka proti Mladé Boleslavi k cestě za dosud ... Více

1
Řádění fanoušků ve Francii. Během pauzy v derby vtrhli na hřiště

18.9.2021 20:17:00 (8 hodin a 8 minut)

Derby v 6. kole francouzské fotbalové ligy mezi Lens a Lille bylo na půl hodiny přerušené kvůli řádění fanoušků. Kvůli nepokojům během ... Více

3
Naštvaný Poznar: Sudí vyloučením ovlivnil utkání. Největší zklamání

18.9.2021 19:52:00 (8 hodin a 33 minut)

Červená karta? Útočník Tomáš Poznar měl na vyloučení spoluhráče Václava Procházky jasný názor. „Je to chyba, tohle ... Více

0
Inter rozdrtil Boloňu 6:1, střídající Džeko vstřelil dva góly

18.9.2021 19:59:00 (8 hodin a 26 minut)

Fotbalisté Interu Milán deklasovali ve 4. kole italské ligy 6:1 Boloňu. Dvěma góly se blýskl střídající bosensky útočník Edin Džeko. Obhájci ... Více

8
Manchester City ztratil, Vydra u prohry Burnley s Arsenalem

18.9.2021 19:27:00 (8 hodin a 58 minut)

Fotbalisté mistrovského Manchesteru City v 5. kole anglické ligy překvapivě ztratili body domácí remízou 0:0 se ... Více

1
Nálada v Boleslavi? Strašná. Naše hra se sesypala, lituje Douděra

18.9.2021 19:23:00 (9 hodin a 2 minuty)

Fiasko, zborcení plánu. Mladé Boleslavi se rozsypaly šance na body v posledních minutách utkání, dvě chyby v defenzivě do té ... Více

0
Zdeno Chára nekončí. Podepsal další kontrakt v NHL, tentokrát v New Yorku

18.9.2021 19:20:00 (9 hodin a 5 minut)

Čtyřiačtyřicetiletý slovenský obránce Zdeno Chára bude i nadále působit v NHL, kde se dohodl na roční smlouvě s New York Islanders. Vítěz Stanleyova ... Více

4
Hvězda MMA Procházka v přeboru: Chuligánství jsem nechal za sebou

18.9.2021 19:05:00 (9 hodin a 20 minut)

Z uzavřené klece se přesunul na otevřené prostranství fotbalového hřiště. Bojovník Jiří Procházka naskočil na posledních deset minut do ... Více

0
ONLINE + VIDEO: Plzeň - Dynamo 0:0. Oba týmy trefily tyčku

18.9.2021 19:17:00 (9 hodin a 8 minut)

Fotbalová Plzeň si připomíná výročí 110. let od založení a slaví zápasem 8. kola FORTUNA:LIGY proti Českým Budějovicím. ... Více

0
SESTŘIHY: Liberec po obratu slaví první výhru, Hradec zdolal Pardubice

18.9.2021 19:00:00 (9 hodin a 25 minut)

47
Smolař Jankto. Českého záložníka odnášeli ze hřiště na nosítkách

18.9.2021 16:22:00 (12 hodin a 3 minuty)

To je pech. Český reprezentant Jakub Jankto se po přestupu ze Sampdorie usadil v základní sestavě Getafe, ale jeho rozjezd v novém ... Více

0
ONLINE + VIDEO: Plzeň - Budějovice. Na sváteční zápas se vrací Kalvach

18.9.2021 18:40:00 (9 hodin a 45 minut)

Fotbalová Plzeň si připomíná výročí 110. let od založení a slaví zápasem 8. kola FORTUNA:LIGY proti Českým Budějovicím. V případě výhry překoná Viktoria jako první tým v soutěži dvacetibodovou hranici. Hosté zase touží po 252 minutách ... Více

16
SESTŘIH: Liberec - Boleslav 2:1. První výhra Slovanu, obrat proti deseti

18.9.2021 17:50:00 (10 hodin a 35 minut)

Fotbalisté Liberce v 8. kole první ligy po otočce v závěru porazili Mladou Boleslav 2:1. Hosté poslal ve 29. minutě do vedení ... Více