5
SESTŘIHY: Návrat Krále! Dynamo skolilo titána. Sparta - Olomouc 7:1

22.11.2020 20:45:00 (3 dny, 4 hodiny a 47 minut)

Trenér Richard Král začal na střídačce hokejistů Pardubic senzačním způsobem! Dynamo si doma vyšláplo na dosud neporažený Třinec, který porazilo 7:6 v prodloužení. Nedělní program Tipsport extraligy odstartovalo západočeským derby mezi Karlovými ... Více

2
Guľa o ztrátě Plzně: Hráli jsme pomalu! Zmínil terén i rozdíly se Spartou

22.11.2020 20:31:00 (3 dny, 5 hodin a 1 minutu)

Euforii z výstupu proti Spartě (3:1) vystřídalo zachmuření po nepříjemné ztrátě ve Zlíně (0:1). Plzeňští fotbalisté odjeli z Moravy zklamaní, body by se jednomu z ligových favoritů sakra hodily. Domácí ale uspěli poctivou hrou a ... Více

1
SESTŘIH: Sparta – Budějovice 2:4. Rudé zklamání, Dynamo odváží tři body

22.11.2020 20:25:00 (3 dny, 5 hodin a 7 minut)

Sparta slaví narozeniny, 127. výročí od založení klubu. Bořek Dočkal a spol. navlékli speciální retro dresy, domácí střet s Českými Budějovicemi měl být triumfálním zakončením celé slávy. Nebyl. Místo radosti nastal pohřeb. ... Více

42

Fotbalisté Sparty poprvé v sezoně FORTUNA:LIGY prohráli v domácím prostředí. Na Letné podlehli Českým Budějovicím 2:4 a na den přesně po roce s Jihočechy znovu ztratili. Za hosty skórovali Mészáros, Javorek po nešťastné teči Davida ... Více

3
Krutá odplata Sparty! Olomouci dala sedmičku, Buchtele má stovku

22.11.2020 20:22:00 (3 dny, 5 hodin a 10 minut)

V odvetě na soupeře vlétneme! Tak zněl slib sparťanů před nedělním utkáním s Olomoucí. V pátek se stejným soupeřem prohráli 1:4, přáli si odplatu. Povedla se znamenitě, závazku dostáli. Odevzdanému soupeři na revanš nasypali ... Více

3
Vítkovice složily reparát za blamáž. Paráda! Perfektní výkon, cenil Lakatoš

22.11.2020 20:05:00 (3 dny, 5 hodin a 27 minut)

Páteční blamáž 0:7 s Motorem? Napraveno! Vítkovice se oklepaly z nečekané domácí prohry s nováčkem a v nedělním 20. kole Tipsport extraligy urvaly tříbodový lup na ledě Mladé Boleslavi. „Složili jsme takový reparát,“ zmínil asistent trenéra ... Více

2
Poznar má proti Plzni už třetí gól: Odvolaná penalta? Pomohl nám Necid

22.11.2020 19:20:00 (3 dny, 6 hodin a 12 minut)

Za rok v Plzni se v lize netrefil ani jednou, ale proti Viktorii mu to pálí. Tomáš Poznar (32) to potvrdil i tentokrát, když vstřelil svému bývalému klubu již třetí branku. Z malého vápna uklidil nádherný Jawův přízemní centr „do kapsy“ ... Více

6
ONLINE + VIDEO: Dynamo skolilo titána z Třince 7:6p! Hradec - Verva 4:0

22.11.2020 19:15:00 (3 dny, 6 hodin a 17 minut)

11
Limberský dostal do hlavy! Ve Zlíně se chytl s bývalým parťákem Jiráčkem

22.11.2020 19:07:00 (3 dny, 6 hodin a 25 minut)

Běžela 68. minuta, Zlín bránil těsné vedení nad Plzní 1:0. David Limberský si na soupeřově polovině kryl balon, dotíral na něj Petr Jiráček. Zkušení harcovníci a bývalí spoluhráči si nic nedarovali. Jiráček při napadání zasáhl ... Více

3
Vávra by se z gólu proti „svým“ neradoval. Bylo to divné, přiznal

22.11.2020 18:28:00 (3 dny, 7 hodin a 4 minuty)

Jeho aktivní výkon, korunovaný získanou penaltou, pomohl trenérovi Pavlu Horváthovi k pokračování angažmá v Příbrami. Stanislav Vávra (27) se proti svému bývalému zaměstnavateli vytáhl, Zbrojovku na křídle trápil. Remízu ... Více

1
Obral ho o titul Covid? Salačův parťák Arbolino o něj přišel jen o čtyři body

22.11.2020 18:25:00 (3 dny, 7 hodin a 7 minut)

Svými radami mu pomáhá pětinásobný šampion Jorge Lorenzo. Tento rok byl týmovým parťákem Filipa Salače. A jen 4 body nakonec dělily Tonyho Arbolina od titulu mistra světa Moto3! Přesně tak málo totiž mladý Ital ztratil po 5. místě v GP Portugalska na Alberta Arenase. A mohl ... Více

0
SESTŘIH: Zlín - Plzeň 1:0. Domácí senzace, ubránili nápor favorita

22.11.2020 17:52:00 (3 dny, 7 hodin a 40 minut)

Fotbalisté Plzně v 8. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli ve Zlíně 0:1 a zůstali na čtvrtém místě tabulky. Viktoria v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a na vedoucí Slavii ztrácí šest bodů. \"Ševci\" v neúplné tabulce poskočili ... Více

4

1
ONLINE + VIDEO: Sparta - Dynamo 2:3. Šok po teči. Hosté zase vedou

22.11.2020 17:40:00 (3 dny, 7 hodin a 52 minut)

Pouze tři body posbíraly v dosavadní části ročníku České Budějovice, na Letné budou hrát o opuštění předposlední příčky tabulky. Sparta před reprezentační přestávkou podlehla Plzni 1:3 a poprvé v sezoně ztratila. Utkání můžete ... Více

2
ONLINE + VIDEO: Sparta - Dynamo 1:1. Karlsson na Letné srovnal skóre

Pouze tři body posbíraly v dosavadní části ročníku České Budějovice, na Letné budou hrát o opuštění předposlední příčky tabulky. Sparta před reprezentační přestávkou podlehla Plzni 1:3 a poprvé v sezoně ztratila. Utkání můžete sledovat v ONLINE REPORTÁŽI ... Více

1
ONLINE + VIDEO: Sparta - Budějovice. Plavšić se vrací do základní sestavy

Pouze tři body posbíraly v dosavadní části ročníku České Budějovice, na Letné budou hrát o opuštění předposlední příčky tabulky. Sparta před reprezentační přestávkou podlehla Plzni 1:3 a poprvé v sezoně ztratila. Utkání můžete sledovat v ... Více

5
ONLINE + VIDEO: Dynamo prohrává 5:6 s Třincem. Budějovice - Liberec 2:2

22.11.2020 16:45:00 (3 dny, 8 hodin a 47 minut)

Nedělní program hokejové Tipsport extraligy odstartoval západočeským derby mezi Karlovými Vary a Plzní. Energie na domácím ledě porazila Indiáni nejtěsnějším rozdílem 1:0. Sparta po páteční porážce v Olomouci vrátili Hanákům úder, ... Více

5
ONLINE + VIDEO: Sparta drtí Olomouc 6:1! Pardubice - Třinec 2:4

Nedělní program hokejové Tipsport extraligy odstartoval západočeským derby mezi Karlovými Vary a Plzní. Energie na domácím ledě porazila Indiáni nejtěsnějším rozdílem 1:0. Sparta po porážce v Olomouci (1:4) se chce Hanákům pomstít na ... Více

5
ONLINE + VIDEO: Sparta vede 3:0 nad Olomoucí. Boleslav - Vítkovice 0:3

Nedělní program hokejové Tipsport extraligy startuje západočeským derby mezi Karlovými Vary a Plzní. Sparta po porážce v Olomouci (1:4) se chce Hanákům pomstít na domácím hřišti. Vítkovice po sedmigólovém výprasku od Motoru hrají v Mladé ... Více

0
ONLINE + VIDEO: Zlín - Plzeň 1:0. VAR v akci, domácí nečekaně udeřili

22.11.2020 16:37:00 (3 dny, 8 hodin a 55 minut)

Plzeňská Viktoria ve Zlíně dohání manko na první Slavii. Fastav zatím v sezoně ani jednou neremizoval, třikrát vyhrál a čtyřikrát soupeři podlehl. Západočeši před reprezentační pauzou porazili Spartu, na čelo tabulky ztrácejí před zápasem 8. kola ... Více