15.11.2019 12:00:00 (2 hodiny a 42 minut)

Nedávný výlet Montrealu do Philadelphie bude patřit k těm, na které Max Domi nikdy nezapomene. Když vyrůstal, patřil k jeho idolům Bobby Clarke. Důvod je jednoduchý, oba totiž trpí cukrovkou 1. typu. Ve své aktuální knize „Můj život s diabetem a cesta do NHL“ Domi ... Více

4
Crosby si do Vánoc nezahraje. Ztratili jsme kriticky důležitého hráče, štve kouče Tučňáků

15.11.2019 10:00:00 (4 hodiny a 42 minut)

Trápily ho otřesy mozku, zažil také další zranění. Přicházel o desítky zápasů i o šance na zisk prestižních trofejí. V posledních šesti sezonách ovšem Sidney Crosby zůstával relativně zdravý, jeden z nejlepších hokejistů světa vynechal od ročníku 2013/2014 jen 19 ... Více

4

2
Gól dne: Nečas připravil Hamiltonovi vítěznou trefu

15.11.2019 07:29:00 (7 hodin a 13 minut)

Utkání mezi Buffalem a Carolinou dospělo až do prodloužení, které po dvou a půl minutách rozhodl hostující obránce Dougie Hamilton, jehož vítěznou trefu jsme vyhlásili gólem dne. Předcházela jí totiž parádní individuální akce českého forvarda ... Více

2

5
McDavid šesti body zničil Colorado, Tampa deklasovala Rangers

15.11.2019 07:18:00 (7 hodin a 24 minut)

V noci jsme byli svědky dalšího fenomenálního představení Connora McDavida, který si proti Coloradu připsal hattrick a tři asistence navrch, a měl tak prsty ve všech šesti gólech Oilers. Nebývale se dařilo také Tampě, která zničila ... Více

5

0

0
Přehled Čechů a Slováků: Chytil a Hertl se blýskli dvěma góly, trefil se i Palát

15.11.2019 07:27:00 (7 hodin a 15 minut)

Dvěma Čechům, Filipu Chytilovi a Tomáši Hertlovi, se v noci podařilo vstřelit dva góly. Zatímco Hertl jimi pomohl San Jose k vítězství na ledě Anaheimu, Chytil pouze mírnil debakl 3:9 na ledě Tampy. K demolici Rangers přispěl jedním gólem i ... Více

0

0

0

0
Buffalo a Anaheim chtějí přerušit série proher. Potvrdí Dallas lepšící se formu?

14.11.2019 19:00:00 (19 hodin a 42 minut)

V noci na pátek pokračuje zápasový kolotoč National Hockey League dalšími osmi zápasy. Edmonton s Coloradem zabojují o čelo Západní konference, k vidění ale budou i střetnutí týmů z nižších pater tabulky - například Kings s Red Wings. Buffalo se proti Carolině pokusí ... Více

0

0

3
Všechno pro finskou hvězdu! Kakko se u Rangers konečně začíná cítit lépe

14.11.2019 17:00:00 (21 hodin a 42 minut)

Minulý měsíc se po pěti porážkách v řadě nechal slyšet, že ho hokej „příliš nebaví“, „má pocit, že by mohl trávit na ledě víc času“ a vůbec nejlepší by bylo „kdyby dostal šanci v první lajně“. Smělé na osmnáctiletého chlapce, že? Ve Finsku norma. Patrik ... Více

3

0

3
Špaček má NHL na dosah! Jets si ho vytáhli z farmy

14.11.2019 15:00:00 (23 hodin a 42 minut)

Winnipeg povolal českého útočníka s jasným záměrem. Tým totiž odjíždí na čtyřzápasový trip a útočník navíc je nutností. Špaček má ale velkou šanci, že odehraje své premiérové utkání v NHL. Logan Shaw či Joona Luoto si prošli tím samým a také se dostali do ... Více