0
Íránskou bojovnici naštval sexismus i propaganda. Na OH chce hájit barvy Německa

20.1.2020 10:20:47 (3 hodiny a 51 minut)

Íránská taekwondistka Kimía Alízadeová, jež na začátku roku z islámské republiky emigrovala, zvažuje, že bude na OH v Tokiu startovat ... Více

0
Osamělý pilot Tatry Tomeček byl na Africa Eco Race třetí

20.1.2020 09:54:10 (4 hodiny a 18 minut)

Pilot kamionu Tatra Tomáš Tomeček obsadil třetí místo v závodě Africa Eco Race, který vedl po stopách původní ... Více

0
České pušky pálí za Chicago. Kämpf dal vítězný gól, znovu se trefil i Kubalík

20.1.2020 06:54:25 (7 hodin a 18 minut)

Patrick Kane jako devadesátý hráč v historii NHL překonal hranici tisíce bodů (380+620). Dokázal to v jednom dresu a nejrychleji ze ... Více

0
První vzteklý favorit je venku, Kvitová předvedla smršť. Tak začalo Australian Open

20.1.2020 06:32:00 (7 hodin a 40 minut)

Podívejte se na fotografie z prvního dne grandslamového ... Více

0
Skoky, duny i souboj člověka s technikou. To byl první saúdskoarabský Dakar

20.1.2020 06:21:42 (7 hodin a 50 minut)

Prohlédněte si nejhezčí fotografie z Rallye Dakar, která se minulé dva týdny poprvé v historii jela na ... Více

0
Nelítostná Kvitová rozplakala krajanku. Strýcová po 11 letech padla v prvním kole

20.1.2020 04:52:00 (9 hodin a 20 minut)

Marie Bouzková v prvním kole Australian Open nepřekvapila obhájkyni titulu Naomi Ósakaovou, vypadla i zkušená ... Více

0
Trenér Setién prožil s Barcelonou vítěznou premiéru, jediným gólem rozhodl Messi

19.1.2020 23:02:39 (15 hodin a 9 minut)

Fotbalisté Barcelony zvládli v 20. kole španělské ligy premiéru pod vedením nového trenéra ... Více

0
Pastrňák už má 70 bodů, jeho další gól ale k výhře nevedl. Boston ztratil náskok 3:0

19.1.2020 21:21:00 (16 hodin a 51 minut)

Šestým gólem v sezoně nastartoval Dominik Simon obrat hokejistů Pittsburghu v utkání s Bostonem, který neudržel tříbrankové vedení a ... Více

0
Pittsburgh - Boston 4:3. Bruins ztratili náskok tří branek a dva body bere Pittsburgh

19.1.2020 18:18:22 (19 hodin a 54 minut)

Sledovali jsme utkání zámořské NHL mezi Pittsburghem Penguins a ... Více

0
Třinec vyhrál reprízu finále s vedoucím Libercem 4:3, Brno si doma pohlídalo Plzeň

19.1.2020 17:53:42 (20 hodin a 18 minut)

Třinečtí hokejisté zdolali doma ve 38. kole extraligy v repríze posledního finále ... Více

0
Darida byl u domácího debaklu Herthy s Bayernem, dostala čtyři góly

19.1.2020 17:39:22 (20 hodin a 33 minut)

Český fotbalový reprezentant Vladimír Darida odehrál 68 minut při porážce Herthy Berlín 0:4 s ... Více

0
Šoltys potkal na trati Dakaru i závodící domorodce. Nejhorší byly kamenité etapy

19.1.2020 16:50:05 (21 hodin a 22 minut)

Pilot Tatry Martin Šoltys potkal na Dakaru závodící domorodce a zaskákal si na kamenech. Nakonec jezdci Buggyry vysněná desítka ... Více

0
Rebič vystřelil AC tři body proti Udine, Ibrahimovic má 150. výhru v italské lize

19.1.2020 14:47:00 (23 hodin a 25 minut)

Fotbalisté AC Milán zvítězili ve 20. kole italské ligy nad Udine 3:2. Český záložník Udine Antonín Barák zůstal celé utkání na ... Více

0
Na návštěvě v desítce. Nikdy jsem nemyslela, že budu takhle jezdit, žasne Razýmová

19.1.2020 14:15:00 (23 hodin a 57 minut)

Zkraje aktuální sezony skončila Razýmová ve Finsku senzačně pátá. Závody v Novém Městě na Moravě potvrdily, že to nebyl ... Více

0
Fourcade znovu dominoval a ovládl stíhačku. Moravec s Krčmářem si polepšili

19.1.2020 14:13:45 (23 hodin a 58 minut)

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového ... Více

19.1.2020 13:22:00 (1 den a 50 minut)

Biatlonistka Lucie Charvátová vinou šesti chyb na střelnici klesla ve stíhacím závodě Světového poháru v Ruhpoldingu z 15. místa na ... Více

0
Milovník modelek a šampion formule 1 Button slaví čtyřicátiny

19.1.2020 12:10:16 (1 den, 2 hodiny a 2 minuty)

Mistr světa formule 1 z roku 2009 Jenson Button v neděli slaví čtyřicátiny. Za svoji kariéru vystřídal sedm týmů a vyhrál celkem 15 ... Více

0
Novoměstská stíhačka přinesla další českou radost. Razýmová se posunula na osmé místo

19.1.2020 11:58:00 (1 den, 2 hodiny a 14 minut)

Kateřina Razýmová byla na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě osmá ve stíhacím závodu na 10 km klasicky, o dvě místa vylepšila výsledek ... Více

0
Eckhoffová dominovala stíhačce, Slovenka Fialková druhá. Charvátovou zradila střelba

19.1.2020 11:56:40 (1 den, 2 hodiny a 15 minut)

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu žen na 10 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového ... Více