Litvínov se rozloučil se sezonou výhrou nad Chomutovem, vyhrály i Karlovy Vary

24.3.2019 18:16:58 (1 den, 21 hodin a 26 minut)

Piráti vstoupí v pátek do baráže o udržení doma ... Více

0
Třinci chybí do semifinále jediný krok, Mladá Boleslav se pere o naději

24.3.2019 17:36:18 (1 den, 22 hodin a 7 minut)

Vítkovice vstoupily do utkání výrazně nejaktivněji ze všech tří dosavadních duelů, vzdor jejich snaze si ale větší šance ... Více

0
Wiererová vyhrála Světový pohár biatlonistek, Bö posunul rekord na šestnáct triumfů

24.3.2019 14:25:52 (2 dny, 1 hodinu a 17 minut)

Italka Dorothea Wiererová vyhrála celkové pořadí SP biatlonistek. K prvnímu velkému křišťálovému glóbu v kariéře jí stačilo dvanácté místo ... Více

0
Živě: Poslední závod sezóny patří Öbergové. Velký glóbus bere Italka Wiererová

24.3.2019 13:20:07 (2 dny, 2 hodiny a 23 minut)

Sledujeme online přenos ze závodu biatlonistek s hromadným startem v rámci Světového pohár z ... Více

0
Historický triumf, dort v cíli a časová honička. Tak Ledecká oslavila narozeniny

23.3.2019 16:06:00 (2 dny, 23 hodin a 37 minut)

Poprvé v kariéře závodila Ester Ledecká na své narozeniny. A hned z toho byl celkový triumf ve ... Více

0
Živě: Vítková po výborném výkonu 13., posunula se i Puskarčíková. Vyhrála Kuzminová

23.3.2019 14:13:00 (3 dny, 1 hodinu a 30 minut)

Sledujeme online přenos ze stíhacího závodu biatlonistek v rámci Světového pohár z ... Více

0
Přeci o jedno utkání přijde. Brněnský útočník Erat dostal distanc za faul na Rákose

23.3.2019 14:05:00 (3 dny, 1 hodinu a 38 minut)

Sedmatřicetiletý hokejista vynechá čtvrtý duel série proti Mountfieldu, v němž může mistrovská Kometa při vedení 3:0 zpečetit postup ... Více

0
Nová a mladá Anglie. Být v 25 letech jedním z nejstarších? Výborná zpráva, říká Kane

23.3.2019 07:35:38 (3 dny, 8 hodin a 7 minut)

Harry Kane posunul Anglii k vítězství 5:0 proměněnou penaltou v závěru první půle, večer však patřil především Sterlingovi ... Více

0
Chomutov i bez nemocných hráčů zdolal Karlovy Vary, Litvínov vyhrál v Pardubicích

22.3.2019 20:33:06 (3 dny, 19 hodin a 10 minut)

Většina hráčů základního kádru Chomutova v sestavě chyběla kvůli střevním potížím. Litvínov zvítězil díky třem trefám z přesilovek ... Více

0
Zraněný Kempný bude chybět delší dobu. Obránce Washingtonu trápí nejspíš koleno

22.3.2019 19:23:52 (3 dny, 20 hodin a 19 minut)

Trenér Reirden nechce spekulovat, zda přišel o jednoho ze svých nejlepších čtyř beků až do konce sezony, Kempného poranění je ale ... Více

0
Třinec vyhrál i druhé derby s Vítkovicemi, 2:0 na zápasy vede také Liberec

21.3.2019 19:22:28 (4 dny, 20 hodin a 20 minut)

Hokejisté Třince ovládli i druhé čtvrtfinále play off extraligy a Vítkovice na domácím ledě porazili 3:0. Druhý úspěch doma slavili také ... Více

0
Bílkův Kazachstán v boji o Euro šokoval Skoty. Slovensko zvládlo derby s Maďary

21.3.2019 18:16:00 (4 dny, 21 hodin a 27 minut)

Fotbalisté Kazachstánu při soutěžní premiéře svého nového trenéra Michala Bílka na úvod kvalifikace ME 2020 doma porazili ... Více

0
Vondroušová po výhře nad Strýcovou: Hrát s ní nebylo příjemné, sedly jsme si

21.3.2019 15:10:29 (5 dnů a 32 minut)

Devatenáctiletá česká tenistka porazila zkušenou krajanku i ve druhém ... Více

0
Začalo to sázkou s "Malyszem". Knírky Samkové přinesly olympijské medaile i glóby

21.3.2019 06:22:33 (5 dnů, 9 hodin a 20 minut)

Podívejte se ve fotogalerii na legendární kníry Evy Samkové. Zdobí se jimi vždy před finálovými závody už od ... Více

0
Nelítostný český souboj pro Vondroušovou. V Miami udolala deblovou parťačku Strýcovou

20.3.2019 22:51:38 (5 dnů, 16 hodin a 51 minut)

Vítězně vstoupila do velkého turnaje také Kateřina Siniaková, jež porazila 6:3, 6:1 Číňanku ... Více

0
Teď přijde kulišárna, tuší liberečtí hokejisté. V prvním duelu nedali Boleslavi šanci

20.3.2019 21:30:30 (5 dnů, 18 hodin a 12 minut)

Bílí Tygři prodloužili vítěznou sérii proti Bruslařskému klubu před svými diváky na ... Více

0
Jágr a spol. získali mečbol, fanoušci pravidelně polévali trenéra Jihlavy pivem

20.3.2019 20:34:55 (5 dnů, 19 hodin a 8 minut)

Sedmačtyřicetiletý majitel Kladna přispěl k výhře 5:3 jednou asistencí. Vsetín zdolal České Budějovice 4:3 a udržel se v boji ... Více

0
Parahokejová liga: Zlín otočil sérii se Studénkou a obhájil mistrovský titul

20.3.2019 19:35:00 (5 dnů, 20 hodin a 8 minut)

V domácím prostředí si Zlín se Studénkou dvakrát s přehledem poradil v poměru 5:0 a došel si pro pátý titul ... Více

0
Třinec urval v derby první výhru. Vystřelil ji v přesilovkách kanonýr Růžička

20.3.2019 19:24:33 (5 dnů, 20 hodin a 18 minut)

Druhý tým základní části byl po celé utkání výrazně lepší než Vítkovice, ale nakonec zvítězil jen o ... Více