0
Juventus překvapivě zaváhal s Bernem, Real dostal ‚napráskáno‘

12.12.2018 23:16:00 (4 hodiny a 38 minut)

Fotbalisté Lyonu v závěrečném kole Ligy mistrů remizovali 1:1 v Kyjevě se Šachtarem Doněck a v přímém souboji tak uhájili postup do osmifinále z druhého místa skupiny F. Na ukrajinský celek zbyla třetí příčka a přesun do Evropské ligy. Hoffenheim s Pavlem Kadeřábkem ... Více

0
Plzeňská fantazie. Viktoria zdolala AS Řím a na jaře si zahraje Evropskou ligu

12.12.2018 18:47:00 (9 hodin a 7 minut)

Fotbalisté Plzně v závěrečném utkání Ligy mistrů doma porazili AS Řím 2:1, ve skupině G obsadili třetí místo a postoupili do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy. V 62. minutě otevřel skóre Jan Kovařík, za šest minut odpověděl Cengiz Ünder, ale v 72. minutě rozhodl ... Více

0
Siniaková s Krejčíkovou jsou deblovým párem roku. Hodně to pro nás znamená, míní

12.12.2018 17:55:00 (9 hodin a 59 minut)

Mezinárodní tenisová federace (ITF) vyhlásila dvojnásobné grandslamové vítězky Barboru Krejčíkovou a Kateřinu Siniakovou nejlepším deblovým párem roku. Před měsícem získaly dvaadvacetileté Češky stejné ocenění i od profesionální organizace WTA.Další články k ... Více

0
Ledový Fin roztál. Räikkönen si na galavečeru přihnul a bavil okolí i fanoušky

12.12.2018 16:39:00 (11 hodin a 15 minut)

Vždy působil jako chladný člověk. Bez emocí, bez úsměvu. Pilot formule 1 Kimi Räikkönen sice letos končí v barvách Ferrari, nicméně čekala jej ještě jedna příjemná povinnost. Galavečer, kde dostal trofej za třetí místo v šampionátu. A nutno uznat, že Fin byl jeden velký ... Více

25
Čeští olympionici v Tokiu ukážou světu modrotisk. Bude na stejnokrojích

12.12.2018 13:38:00 (14 hodin a 16 minut)

Součástí nástupového oblečení českých sportovců na letních olympijských hrách v Tokiu 2020 bude i modrotisk. Na jeho podobě se podílí módní návrhářka, ilustrátorka a bývalá modelka Zuzana Osako, která v Japonsku pět let žila.Další články k ... Více

0
Zachránil klubu Ligu mistrů. Klopp jásal: Zaplatil bych za Alissona i dvojnásobek

12.12.2018 13:28:00 (14 hodin a 26 minut)

V nastaveném čase to byl klíčový moment zápasu. Propadlý centr do šestnáctky, těžké zpracování útočníka Neapole Arkadiusze Milika a pohotová střela, kterou vyrazil brankář Alisson Becker. Být to gól, Liverpool v Lize mistrů skončil. A Neapol by místo dusivého zklamání ... Více

0
Lepší než Messi nebo Benzema. Hráčem měsíce ve Španělsku je brankář Vaclík

12.12.2018 13:06:00 (14 hodin a 48 minut)

Český reprezentační brankář Tomáš Vaclík byl zvolen nejlepším fotbalistou španělské ligy za měsíc listopad. Ve třech zápasech inkasoval jediný gól a vychytal Seville sedm bodů. Ocenění převezme před nedělním zápasem s Gironou.Další články k ... Více

0
Potvrdí Ledecká výkony na snowboardu? Útočí na svůj čtvrtý Světový pohár

12.12.2018 12:29:00 (15 hodin a 25 minut)

Zatímco na lyžích patří Ester Ledecká přes olympijský triumf v superobřím slalomu stále spíš k možné nastupující generaci, na snowboardu je největší hvězdou. Na prkně vstoupí do sedmé sezony paralelních disciplín, v kterých bude útočit na čtvrtý celkový triumf ve ... Více

0
Cyklistický tým Sky už nebude Sky, sponzor vypověděl smlouvu

12.12.2018 09:54:00 (18 hodin )

Jeden z nejlepších cyklistických týmů Sky přijde po příští sezoně o hlavního sponzora. Stejnojmenná televizní společnost dnes oznámila, že za rok velmi úspěšné partnerství ukončí. Během devítileté spolupráce dokázali v dresu britské stáje vyhrát Chris Froome, Bradley ... Více

0

12.12.2018 09:10:00 (18 hodin a 44 minut)

David Pastrňák se podílel v NHL gólem a dvěma přihrávkami na vítězství Bostonu 4:3 nad Arizonou a stal se třetí hvězdou zápasu. Jeho spoluhráč z útoku David Krejčí třikrát asistoval a byl druhou hvězdou. Oba čeští hráči bodovali ve čtvrtém utkání v řadě.Další ... Více

0
Houston po třech prohrách v NBA zabral a zdolal Portland

12.12.2018 08:46:00 (19 hodin a 8 minut)

Basketbalisté Houstonu po třech porážkách za sebou v NBA zabrali a doma zdolali Portland 111:104. Vítězové základní části minulé sezony ale zůstali předposlední v tabulce Západní konference. Za nimi už je pouze nejhorší tým celé ligy Phoenix, který opět prohrál, když ... Více

0
KOMENTÁŘ: Experiment nevyšel. Dvacet cizinců na hřišti neuspělo, Sparto jednej!

12.12.2018 08:00:00 (19 hodin a 54 minut)

Jedenadvacet. Tolik hráčů angažovala fotbalová Sparta od loňského léta, kdy si na lavičku sedl Andrea Stramaccioni, aby jej později nahradil Pavel Hapal a jeho zase Zdeněk Ščasný.Další články k ... Více

0
Pořád dokola, další zpackaný rok, říká o Spartě její legendární útočník Lokvenc

12.12.2018 06:00:00 (21 hodin a 54 minut)

Dlouhodobý problém, který před rokem přiživily nákupy předražených cizinců. „Vůbec se mi nelíbí, co se momentálně ve Spartě děje. Bohužel,“ říká Vratislav Lokvenc, bývalý útočník, který na Letné v devadesátých letech střílel góly a vyhrával tituly.Další ... Více

0
Zaskáče si Kellnerová v Praze? Pokud ano, tak bez klisny za čtvrt miliardy

Je to pro ni splněný sen, jemuž příliš nevěřila. Až ve čtvrtek v pražské O2 areně začne prestižní vyvrcholení parkurové sezóny, dvaadvacetiletá Anna Kellnerová, bude u toho. Ačkoliv se zatím neřadí mezi nejzářivější jezdecké hvězdy světa, v Česku je na ni upřena ... Více

0
Liverpool přežil gólovku v nastavení a v Lize mistrů postupuje, dál jde i PSG

11.12.2018 22:55:00 (1 den, 4 hodiny a 59 minut)

Liverpool, Paris St. Germain a Tottenham postupují do osmifinále Ligy mistrů. Závěrečné utkání základních skupin naopak z kola ven poslalo Neapol a Inter Milán, italské kluby doplatily na horší skóre či vzájemné utkání.Další články k ... Více

0
Fantazie. Plzeň je v semifinále Ligy mistrů. Kometa po porážce 1:6 končí

11.12.2018 19:45:00 (1 den, 8 hodin a 9 minut)

Hokejisté Plzně jsou v semifinále Ligy mistrů. Po remíze 3:3 na ledě švédské Skeleftey prohrávali v domácí odvetě čtvrtfinále ještě v 60. minutě, při hře bez brankáře však 36 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal na 1:1 Jakub Kindl. O postupu mezi nejlepší čtyřku ... Více

0
Omluva pro Spartu. Proti Teplicím měla kopat za faul na Pulkraba penaltu

11.12.2018 19:15:00 (1 den, 8 hodin a 39 minut)

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR měla pražská Sparta v nedělním utkání 18. kola první ligy proti Teplicím kopat penaltu. V 55. minutě zatáhl ve vápně teplický stoper Alex Král Matěje Pulkraba, což měl sudí Karel Hrubeš posoudit jako pokutový kop. Sparta ... Více

0
Sparťané bojkotovali pondělní trénink, uvedli Rumuni. Je to nesmysl, vyvrací kapitán

11.12.2018 17:15:00 (1 den, 10 hodin a 39 minut)

Nesmysl, který se nezakládá na pravdě. Fotbalová Sparta prostřednictvím sociálních sítí a webových stránek dementovala zprávy rumunských médií. Podle nich část fotbalistů bojkotovala pondělní trénink.Další články k ... Více

0
Seemanová si zaplavala ve finále MS, tam se probojovala i Kubová-Baumrtová

11.12.2018 14:00:00 (1 den, 13 hodin a 54 minut)

Plavkyně Barbora Seemanová obsadila na mistrovství světa v krátkém bazénu v čínském Chang-čou osmé místo v závodu na 200 m volný způsob.Další články k ... Více

0
Prostitutky pro bývalého šéfa biatlonu? Ruská strana si jimi kupovala mlčení

11.12.2018 08:45:00 (1 den, 19 hodin a 9 minut)

Rozsáhlé vyšetřování stále probíhá. „Jsou odhalovány nechutnosti přesahující běžné praktiky korupce ve sportu,“ píše list Süddeutsche Zeitung. Obviněno je z nich bývalé vedení Mezinárodní biatlonové unie (IBU).Další články k ... Více