0
Skvělý Prskavec obsadil v Londýně druhé místo, Fišerová byla šestá

16.6.2019 14:23:11 (2 hodiny a 56 minut)

Kajakář Jiří Prskavec obsadil v úvodním závodu Světového poháru vodních slalomářů v Londýně druhé místo. Úřadující vicemistr světa nestačil jen na domácího Josepha Clarka, olympijského vítěze z Ria de Janeiro. V závodě kanoistek byla Tereza ... Více

0
Nahrávat budeš jen doleva! Velká posila Sparty dostala rozkaz od kamaráda

16.6.2019 14:21:15 (2 hodiny a 58 minut)

Kopali spolu na Střelnici, teď se sejdou v rudém dresu. Obránce Matěj Hanousek zamířil z Jablonce do pražské Sparty v zimě, záložník Michal Trávník ho teď následuje s půlročním zpožděním. „Přestup jsem s Matějem nekonzultoval. Ale psal mi, jestli už je hotový. A ... Více

0
S hokejisty Blues slavily v dešti v St. Louis stovky tisíc lidí

16.6.2019 12:31:30 (4 hodiny a 47 minut)

Ani hustý déšť nepokazil fanouškům a hokejistům St. Louis Blues sobotní velkolepé oslavy zisku Stanley Cupu. První triumf v NHL od vstupu klubu do soutěže v roce 1967 slavily během průvodu centrem města odhadem stovky ... Více

0
Pěkná Kornfeilova stíhačka. Posunul se o dvanáct míst!

16.6.2019 11:44:38 (5 hodin a 34 minut)

Jakub Kornfeil obsadil po stíhací jízdě desáté místo ve Velké ceně Katalánska silničních motocyklů. Jeho týmový kolega Filip Salač slibně rozjetý závod Moto3 v Barceloně po pádu nedokončil, stejně jako Karel Abraham v ... Více

0
Neskutečný obrat! Riskeová odvrátila pět mečbolů a slaví v Hertogenboschi nečekaný titul

16.6.2019 11:42:05 (5 hodin a 37 minut)

Tenistka Alison Riskeová ve finále v nizozemském Hertogenboschi porazila 0:6, 7:6 a 7:5 domácí Kiki Bertensovou a získala druhý titul v kariéře. Americká hráčka přitom už ve druhé sadě s turnajovou jedničkou prohrávala 1:4 a poté ještě odvrátila ... Více

0
Francouz Gasquet titul v Hertogenboschi neobhájí

Francouzský tenista Richard Gasquet nenaváže na loňské vítězství na turnaji v Hertogenboschi. V dohrávaném duelu z pátku stačily Jordanovi Thompsonovi k postupu pouhé tři výměny, po kterých mohl slavit postup do svého prvního finále na okruhu ATP. V něm se překvapivě střetne ... Více

0
Často odepisovaný Fury dře při svém comebacku. Zničil neporaženého Němce a teď hurá do Prahy

16.6.2019 10:29:50 (6 hodin a 49 minut)

Bývalý mistr světa v těžké váze Tyson Fury udělal v souboji dosud neporažených profesionálních boxerů krátký proces s Němcem Tomem Schwarzem. Třicetiletý Brit v Las Vegas vyhrál duel technickým k.o. už ve druhém kole a večer ... Více

0
Italský tenista Matteo Berrettini, černý kůň s formou jako hrom

16.6.2019 09:54:17 (7 hodin a 25 minut)

V tenisovém světě se vžil pojem Next Gen´s. Měli to být nástupci Federera, Nadala a Djokoviče a už teď měli slavit svá velká vítězství na grandslamech. Světová federace se pustila do jejich velké podpory, mediální i sportovní, zřídila dokonce jejich finálový turnaj - ... Více

0
Messi znovu na kolenou. Kolumbie zaskočila favorita

16.6.2019 08:07:14 (9 hodin a 12 minut)

Fotbalisté Kolumbie zaskočili na jihoamerickém šampionátu Argentinu a tým kolem hvězdného Lionela Messiho v úvodním utkání skupiny B v brazilském Salvadoru porazili 2:0. Připsali si tak první výhru nad dvojnásobnými mistry světa po ... Více

0
Přišel obr a těžká váha UFC žasla nad monstrózní návštěvou

16.6.2019 07:54:46 (9 hodin a 24 minut)

Zážitek, který v životě nepoznal. Poprvé v životě kamerunský zápasník MMA Francis N\\\'Gannou pocítil, jaké to je potkat obra. Predátor patří mezi esa těžké váhy v nejprestižnější lize UFC, podle serveru fightmatrix.cz je dokonce světovou trojkou. Přesto i se 196 ... Více

0
Pilot Šonka doletěl v kvalifikaci na závod v Kazani druhý

15.6.2019 23:38:05 (17 hodin a 41 minut)

Martin Šonka si v kvalifikaci na druhý závod světového šampionátu Red Bull Air Race v Kazani doletěl pro druhé místo a do celkového hodnocení série tak získal dva body. O více než desetinu sekundy ho porazil pouze francouzský pilot Mika Brageot, který tak vyhrál svou první ... Více

0
Softbalisté slaví na domácím MS první vítězství

15.6.2019 22:08:04 (19 hodin a 11 minut)

Čeští softbalisté si připsali na mistrovství světa v Praze první vítězství. Domácí výběr v napínavém utkání zpočátku prohrával s Mexikem 0:2, ale rychle srovnal a o výhře 3:2 rozhodl v nastavené ... Více

0
Detaily z Froomeovy operace: Obrovská ztráta krve a boj o život. Přežil jsem jen díky štěstí, říká jezdec

15.6.2019 21:24:00 (19 hodin a 55 minut)

Zlomená stehenní kost, kyčel, loket, žebra a řada vnitřních zranění. Děsivý pád cyklistické superstar Chrise Froomea během středeční prohlídky trati před časovkou na Critériu du Dauphiné, kdy v téměř šedesátikilometrové rychlosti narazil do zdi, se bez nadsázky ... Více

0
Detaily z Froomeho operace: Obrovská ztráta krve a boj o život. Přežil jsem jen díky štěstí, říká jezdec

0
Čeští volejbalisté se s Evropskou ligou rozloučili výhrou

15.6.2019 19:48:54 (21 hodin a 30 minut)

Čeští volejbalisté se s Evropskou ligou rozloučili výhrou. Výběr trenéra Michala Nekoly ve Finsku porazil domácí výběr v pětisetové bitvě 3:2 a ve skupině C skončil třetí. Do Final Four postoupili Bělorusové díky bodu za prohru na ... Více

0
Mistr světa Dennis vyhrál úvodní časovku ve Švýcarsku, zazářil i Kreuziger?

15.6.2019 19:47:44 (21 hodin a 31 minut)

Mistr světa Rohan Dennis vyhrál na úvod závodu Kolem Švýcarska časovku na 9,5 km a připsal si první vítězství v duhovém dresu šampiona. Australský cyklista porazil na rovinaté trati v Langnau o pouhých 15 setin Poláka Macieje Bodnara, třetí byl o sekundu zpět vítězův krajan ... Více

0
Tänak zcela ovládl druhou etapu a vede Italskou rallye

15.6.2019 19:38:33 (21 hodin a 40 minut)

Estonský pilot Ott Tänak s toyotou zcela ovládl druhou etapu Italské rallye a před nedělním finálovým dnem vede s náskokem 25,9 sekundy před španělským rivalem Danim Sordem z Hyundai. Tänak vyhrál všech šest dnešních rychlostních zkoušek, vyhoupl se ze třetího místa do ... Více

0
Volejbalistky porazily v EL Švédsko a znovu si zahrají Final Four

15.6.2019 19:20:36 (21 hodin a 58 minut)

České volejbalistky si stejně jako loni zahrají v Evropské lize Final Four. Do závěrečného turnaje proklouzly po výhře 3:0 nad Švédskem v Jablonci nad Nisou a díky prohře Ukrajiny na ... Více

0
Vypadnout v prvním kole Wimbledonu? I to se vyplatí! Odměny pro tenisty opět rostou

15.6.2019 19:19:13 (22 hodin )

Když ovládl Jan Kodeš v roce 1973 slavný Wimbledon, připsal si na účet přes padesát tisíc liber. Tedy jen o málo větší částku, než bude brát tenista, který v blížícím se 133. ročníku vypadne hned se svým úvodním soupeřem. I letošní rok se mohou hráčky a hráči ... Více

0
České basketbalistky zakončily přípravu vysokou výhrou

15.6.2019 18:45:17 (22 hodin a 34 minut)

České basketbalistky zakončily přípravný turnaj v Praze vysokou výhrou 86:54 nad Bosnou a Hercegovinou. Výběr trenéra Štefana Svitka v konečném pořadí obsadil druhé místo za Lotyšskem, které si dnes poradilo 69:63 s Maďarskem a udrželo ... Více