0
Leeds Bamfordovým hattrickem ukončil neporazitelnost Aston Villy

23.10.2020 23:03:01 (3 hodiny a 43 minut)

Fotbalisté Leedsu rázně ukončili neporazitelnost Aston Villy v anglické lize. Díky hattricku Patricka Bamforda zvítězili v předehrávce 6. kola na hřišti birminghamského celku 3:0 a v tabulce se k druhému týmu soutěže přiblížili na ... Více

0
České fotbalistky v kvalifikaci ME prohrály ve Španělsku

23.10.2020 22:59:54 (3 hodiny a 46 minut)

České fotbalistky v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy prohrály 0:4 ve Španělsku a v tabulce skupiny D jim patří třetí místo. ... Více

0
Stuttgartu bleskový gól nestačil, s Kolínem jen remizoval

23.10.2020 22:29:05 (4 hodiny a 17 minut)

Fotbalisté Stuttgartu přes bleskový gól pouze remizovali v 5. kole bundesligy 1:1 s Kolínem nad Rýnem a promarnili v domácím utkání ... Více

0
Tohle mi neberte! Legendární Becker řeší obří dluhy po svém

23.10.2020 21:09:03 (5 hodin a 37 minut)

Kam se podívá, tam dluží. Legendární tenista Boris Becker visí svým věřitelům a celé řadě obchodních partnerů v přepočtu přes miliardu korun. Kromě exekuce měl dvaapadesátiletý Němec umořit aspoň část pohledávek prodejem svých trofejí, mezi které patří i šest z ... Více

0
Dusno v Realu! Slavný Zidane dostal ultimátum

23.10.2020 20:14:44 (6 hodin a 31 minut)

Pověstný Damoklův meč visí nad hlavou Zinédina Zidana. Slavný trenér fotbalistů Realu Madrid se ocitl ve svízelné situaci po dvou nečekaných domácích prohrách Bílého baletu s nováčkem španělské ligy z Cádizu (0:1) a se Šachtarem Doněck (2:3) ve skupinové fázi Ligy ... Více

0
Splněný sen! Nemohu tomu uvěřit, zalykal se dojatý Černý po triumfu na Giru

23.10.2020 19:52:52 (6 hodin a 53 minut)

Velkolepé sólo katapultovalo cyklistu Josefa Černého k životnímu triumfu. Český závodník týmu CCC slavil v Itálii po třiadvacet kilometrů dlouhém sólovém úniku vítězství v devatenácté etapě Giro d´Italia. Utnul tak pět let dlouhé čekání české cyklistiky na výhru z ... Více

0
Splněný sen! Nemohu tomu uvěřit, žasl dojatý Černý po triumfu na Giru

0
Že jsme trumfli Slavii? Neřešíme to, říká Jugas ze sešívané kolonie v Liberci

23.10.2020 18:18:38 (8 hodin a 27 minut)

V tomto roce kvůli zraněním stoper Jakub Jugas spíš jen paběrkoval, v prvním kole Evropské ligy proti Gentu však nastoupil od začátku a přispěl k cennému vítězství Liberce 1:0. „Na rovinu si musíme říct, že Gent byl lepší, jenže na to se ve fotbale nehraje. Bylo to ... Více

0
Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Ir Bennett, Štybar dojel dvaadvacátý

23.10.2020 17:36:07 (9 hodin a 10 minut)

Čtvrtou etapu cyklistické Vuelty vyhrál irský závodník Sam Bennett, jeho týmový kolega ze stáje Deceuninck-Quick Step Zdeněk Štybar dojel ve stejném čase dvaadvacátý. Druhý český zástupce Jan Hirt (CCC) obsadil 119. místo z mankem 42 sekund. Celkově dál vede Slovinec ... Více

0
Kvalifikace na MČR v CS:GO je u konce, jak vypadá finálová osmička?

23.10.2020 17:34:35 (9 hodin a 12 minut)

Sedmiměsíční kvalifikační cyklus na Mistrovství ČR v počítačových hrách pro titul Counter Strike: Global Offensive je u konce. O posledním postupujícím se rozhodovalo až v poslední možnou chvíli. Mezi sedm dříve kvalifikovaných týmů nakonec pronikli hráči Entropiqu, ... Více

0
Famózní výkon! Černý po úniku slaví na Giru etapový triumf

23.10.2020 17:06:11 (9 hodin a 40 minut)

Skvělým výkonem se blýskl na Giru d\\\'Italia cyklista Josef Černý. Po samostatném úniku ovládl zkrácenou 19. etapu a po osmi letech vybojoval první české etapové vítězství. Do cíle v Asti dojel Černý s náskokem 18 sekund před Belgičanem ... Více

0
V Ostravě může dojít na běloruské tenisové finále

23.10.2020 15:51:33 (10 hodin a 55 minut)

V semifinále halového tenisového turnaje okruhu WTA v Ostravě se v sobotu utkají Maria Sakkariová z Řecka s Viktorií Azarenkovou z Běloruska a Američanka Jennifer Bradyová s další Běloruskou Arynou Sabalenkovou. Čtvrtfinálový den na se nesl ve znamení obratů, pouze letošní ... Více

0
Sakkariová a Azarenková jsou v semifinále ostravského turnaje

První semifinálovou dvojici na halovém tenisovém turnaji okruhu WTA v Ostravě vytvořily Maria Sakkariová z Řecka a Viktoria Azarenková z Běloruska. Sakkariová v dnešním prvním čtvrtfinále otočila duel s Ons Džabúrovou z Tuniska a vyhrála 3:6, 6:3 a 6:1. Letošní finalistka US ... Více

0
Sakkariová je po obratu v ostravském semifinále

0
Bez rozhodčích by byl fotbal moc férovej. A tím pádem nudnej! Kauza Berbr jako podle filmu

23.10.2020 15:14:04 (11 hodin a 32 minut)

Sedí ve funkcionářském saku pod logem FAČR a před sebou má vizitku Roman Berbr. Populární herec Miroslav Hanuš dokonale karikuje dnes už bývalého místopředsedu asociace. Že by byli filmaři tak rychlí, a tak bleskově zareagovali na fotbalovou kauzu? Kdepak, všechno je naopak! ... Více

0
Pudilová se dohodla s Oktagonem. Těším se, ráda bych restartovala kariéru, říká první Češka v UFC

23.10.2020 15:04:58 (11 hodin a 41 minut)

Kariéra MMA zápasnice Lucie Pudilové nabírá nový směr. První Češka v UFC se dohodla na spolupráci s organizací OKTAGON MMA. V lednu prohrála svoji poslední bitvu v UFC, poté neuspěla v projektu Oktagon Underground, následně ji nedopadl zápas na akci Noc Bojovníků Dobříš. ... Více

0
Salač byl před Velkou cenou Teruelu třináctý v trénincích

23.10.2020 15:02:10 (11 hodin a 44 minut)

Filip Salač obsadil 13. místo v dnešních trénincích třídy Moto3 v Alcaňizu, kde se v neděli pojede Velká cena Teruelu silničních motocyklů. Po 17. pozici v úvodním tréninku český reprezentant odpoledne zrychlil o téměř sedm desetin sekundy a v druhém tréninku zajel ... Více

0
Jovičovi hrozí za porušení karantény v Srbsku půlroční vězení

23.10.2020 14:54:24 (11 hodin a 52 minut)

Půlroční vězení hrozí fotbalovému reprezentantovi Lukovi Jovičovi v rodném Srbsku za údajné porušení karantény. V březnu totiž po vypuknutí pandemie nezamířil útočník Realu Madrid po příjezdu domů do povinné izolace, ale místo toho v ulicích Bělehradu slavil s ... Více

0
Kouč AC Milán Pioli: Důležité bylo ukázat, že nejsme obyčejný tým

23.10.2020 13:53:52 (12 hodin a 52 minut)

Trenéra Stefana Pioliho potěšilo, že fotbalisté AC Milán po sobotním triumfu 2:1 v městském ligovém derby proti Interu zvítězili i ve čtvrtečním duelu 1. kola základní skupiny C Evropské ligy na hřišti Celticu Glasgow. "Rossoneri", kteří v aktuální sezoně ... Více

0
Hoří, červené vlajky! Tréninky v Portimau vyhrál Bottas, Verstappen se Strollem bourali

23.10.2020 13:48:41 (12 hodin a 57 minut)

Pilotům Maxi Verstappenovi z Red Bullu a Lanci Strollovi z Racing Pointu hrozil trest za vzájemnou kolizi v pátečním druhém tréninku na Velkou cenu Portugalska formule 1. Nicméně vedení závodu se rozhodlo piloty netrestat. Po incidentu musel být trénink podruhé přerušen, poprvé byl ... Více