0
O výhře Vítkovic v Brně rozhodl Fridrich

3.10.2021 19:43:56 (365 dnů, 6 hodin a 12 minut)

Hokejisté Vítkovic vyhráli v 11. kole extraligy na ledě Komety Brno 2:1 a potřetí v sezoně naplno bodovali. O úspěchu hostů, kteří dosud hráli všechny utkání na kluzištích soupeřů, rozhodl v 50. minutě útočník ... Více

0
Litvínov ukončil sérii sedmi porážek

3.10.2021 19:29:21 (365 dnů, 6 hodin a 26 minut)

Hokejisté Litvínova vyhráli v 11. kole extraligy v Českých Budějovicích 3:0 a ukončili sérii sedmi porážek. Čistým kontem se pod jejich vítězství podepsal brankář Denis Godla, o góly se postarali Viktor Hübl, Patrik Zdráhal a Richard Jarůšek. Jihočeši tak nenavázali na ... Více

0
Vedoucí Třinec se v souboji s posledním nadřel

3.10.2021 19:27:12 (365 dnů, 6 hodin a 28 minut)

Hokejisté Třince porazil v 11. kole extraligy na svém ledě Zlín 2:1 a udržel se v čele soutěže. Úřadující mistr prohrával s posledním týmem po první třetině gólem Zdeňka Okála, ale v polovině utkání vyrovnal Ondřej Kovařčík a ve 42. minutě rozhodl Erik Hrňa. Hosté ... Více

0
Hokejisté Liberce padli pošesté v řadě

3.10.2021 18:54:02 (365 dnů, 7 hodin a 2 minuty)

Hokejisté Plzně porazili v 11. kole extraligy Liberec 3:1 a připsali si poprvé v sezoně třetí výhru za sebou. Trápící se hosté sice na západě Čech vedli, ale domácí rychle srovnali a na trefy Davida Jiříčka a Martina Langa v dalším průběhu už Bílí Tygři nedokázali ... Více

0
Mladá Boleslav doma popáté za sebou vyhrála

3.10.2021 18:24:56 (365 dnů, 7 hodin a 31 minut)

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 11. kole extraligy Karlovy Vary 3:1 a uspěli v pátém domácím zápase za sebou. Energie si naopak ve čtvrtém utkání na ledě soupeřů v řadě připsala třetí ... Více

0
Hradec Králové otočil duel na Spartě a vyhrál po nájezdech

3.10.2021 17:48:30 (365 dnů, 8 hodin a 7 minut)

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v 11. kole extraligy na ledě Sparty 3:2 po samostatných nájezdech, přestože prohrávali 0:2. Ve vzájemných soubojích tak uspěli poprvé po čtyřech porážkách. Aktuálně si Východočeši připsali čtvrtou výhru z posledních pěti utkání. ... Více

0
Litvínov utnul šňůru proher, Sparta promrhala dvougólový náskok. Kladno bere bod

3.10.2021 14:21:47 (365 dnů, 11 hodin a 34 minut)

Hokejisté Litvínova se po dlouhých sedmi zápasech dočkali výhry, když v rámci 11. kola extraligy zvítězili 3:0 v Českých Budějovicích. Sparta neudržela dvoubrankový náskok a Hradci Králové podlehla 2:3 po nájezdech, Mladá Boleslav porazila Karlovy Vary 3:1, stejně jako Plzeň ... Více

0
Litvínov utnul dlouhou sérii proher, Sparta promrhala dvougólový náskok. Kladno bere bod

0
HOKEJ ONLINE: Hradec loupil na Spartě! Kladno znovu prohrává, stejně jako Kometa

V hokejové extralize dnes proti sobě nastoupí první a poslední tým tabulky. Vedoucí Třinec bude v souboji se Zlínem velkým favoritem, Oceláři mají za sebou sérii sedmi zápasů, v nichž pokaždé bodovali. Do čela je posunulo páteční vítězství 3:2 v prodloužení nad ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Hradec loupil na Spartě! Pardubice otáčí duel s Kladnem, Kometa prohrává

0
HOKEJ ONLINE: Sparta promrhala dvougólový náskok! Liberec vedl v Plzni jen krátce

0
HOKEJ ONLINE: Sparta udeřila už po půl minutě a dává další gól! Kladno se chystá na Pardubice

0
HOKEJ ONLINE: Sparta udeřila už po půl minutě! Kladno se chystá na Pardubice

0
Bylo to rychlé, ale nikoliv nečekané, řekl k přesunu do Zlína útočník Flynn

3.10.2021 09:52:11 (365 dnů, 16 hodin a 3 minuty)

Dvě nové tváře přivítal na sobotním tréninku tým zlínských hokejistů. Poslední celek extraligové tabulky zareagoval na špatný vstup do sezony a z Mladé Boleslavi přišli na hostování do konce ročníku útočníci Oscar Flynn a Adam Zbořil, opačným směrem zamířil na ... Více

0
Za zraněného Černocha zaskočí v Karlových Varech zkušený centr Kracík

3.10.2021 09:24:16 (365 dnů, 16 hodin a 31 minut)

Hokejisty Karlových Varů posílil osmatřicetiletý centr Jaroslav Kracík z prvoligových Litoměřic, kam naopak odešel Patrik Miškář. Kracík pomůže Energii při absenci Jiřího Černocha, který bude kvůli zranění v horní části těla mimo hru několik týdnů. V extralize, kterou ... Více

0
Vrána první gól, Růžička tři body. Martin si jede svoji ligu, smál se třinecký kapitán

2.10.2021 07:14:45 (366 dnů, 18 hodin a 41 minut)

Stým bodem v dresu Třince a prvním gólem v sezoně otevřel kapitán Petr Vrána gólový účet utkání 10. kola proti Karlovým Varům. Třinec v něm Západočechy udolal až v prodloužení 3:2, přestože vedl na začátku druhé třetiny už 2:0. „Je to škoda, že jsme o ten jeden bod ... Více

0
Osudná chyba a úder v posledních vteřinách! Prohráli jsme si to sami, hlesl liberecký Zachar

1.10.2021 21:40:54 (367 dnů, 4 hodiny a 15 minut)

Tahle prohra Bílé Tygry bolí dvojnásob. S Pardubicemi směřovali k ukončení čtyřzápasové šňůry bez triumfu. Však ještě šest minut před koncem vedli 3:2. Přesto Liberec nakonec 3:4 na vlastním ledě prohrál. Rozhodující gól inkasoval 12 vteřin před koncem v oslabení za ... Více

0
Mountfield v zápase výborných brankářů porazil rozjetou Boleslav

1.10.2021 20:31:17 (367 dnů, 5 hodin a 24 minut)

Hokejisté Hradce Králové porazili v 10. kole extraligy Mladou Boleslav 2:0 a posunuli se na čtvrté místo tabulky. Hosté klesli na druhou pozici. Souboj, kterému kralovali brankáři Štěpán Lukeš a Jan Růžička, rozhodli domácí v 56. minutě v přesilové hře, v níž se prosadil ... Více

0
Litvínov prohrál posedmé za sebou

1.10.2021 20:03:56 (367 dnů, 5 hodin a 52 minut)

Hokejisté Litvínova prohráli v utkání 10. kola hokejové extraligy s Brnem 3:4. Domácí prodloužili sérii porážek na sedm zápasů, získali během ní jen dva body. Kometa naproti tomu třetí neúspěch za sebou odmítla, přestože po první třetině prohrávala 0:2. Hosté vývoj do ... Více

0
Jihočeši porazili hokejovou Spartu po devíti letech

1.10.2021 20:00:42 (367 dnů, 5 hodin a 55 minut)

Hokejisté Českých Budějovic zdolali v 10. kole extraligy doma pražskou Spartu 5:2 a ukončili její sérii pěti vítězství. Ve vzájemných soubojích v nejvyšší soutěži, kam se Motor vrátil loni po sedmi letech, se Jihočeši radovali po sedmi prohrách v řadě poprvé od 12. ... Více