0
Olomoucký snajpr Krejčí se poprvé po návratu z NHL netrefil, Hanáci ale slaví výhru

28.9.2021 20:01:51 (366 dnů, 19 hodin a 29 minut)

Hokejisté Olomouce porazili v 9. kole extraligy Zlín 4:2 a vyhráli druhé ze tří domácích utkání v řadě. Dvěma asistencemi se pod výhru Hanáků podepsal hvězdný útočník David Krejčí, který poprvé v sezoně vyšel ... Více

0
Kometa doma zhasla, Jihočeši ukončili sérii tři duelů bez vítězství

28.9.2021 19:49:50 (366 dnů, 19 hodin a 41 minut)

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v 9. kole extraligy na ledě brněnské Komety 4:1 a ukončili tak sérii tří zápasů bez vítězství. Základ k němu položili dvěma góly v rozmezí 47 vteřin v první třetině. Blýskl se autor dvou branek a jedné asistence Petr Šenkeřík. ... Více

0
Třinec si v repríze finále doma pořádně zastřílel

28.9.2021 19:46:04 (366 dnů, 19 hodin a 45 minut)

Hokejisté Třince porazili v 9. kole extraligy na svém ledě Liberec 7:2. Úřadující mistr rozhodl reprízu finále v rozmezí 20. až 31. minuty, kdy otočil z 0:1 na 5:1. Na obratu se podílel dvěma góly Martin Růžička, který už má v této sezoně na kontě jedenáct bodů (6+5), a ... Více

0
Hokejisté Plzně opět vyhráli a bodovali v extralize popáté v řadě

28.9.2021 19:01:11 (366 dnů, 20 hodin a 30 minut)

Hokejisté Plzně porazili v 9. kole kole extraligy Hradec Králové 4:2 a bodovali v pátém utkání za sebou. Tři z posledních čtyř zápasů Západočeši vyhráli. Po vyrovnané první třetině rozhodla 35. minuta, kdy domácí díky nakonec vítězné trefě Matyáše Kantnera dokázali ... Více

0
Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli po nájezdech a dál vedou extraligu

28.9.2021 18:51:27 (366 dnů, 20 hodin a 40 minut)

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v úterním utkání 9. kola extraligy nad Litvínovem 3:2 po samostatných nájezdech a dál vedou tabulku nejvyšší soutěže. V páté sérii rozhodl o výhře Bruslařů David Šťastný. Za hosty si připsal gól a asistenci třiačtyřicetiletý veterán ... Více

0
Mistr rozdrtil v repríze finále Liberec, Sparta dovedla drama do vítězného konce

28.9.2021 15:39:21 (366 dnů, 23 hodin a 52 minut)

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v úterním utkání 9. kola extraligy nad Litvínovem 3:2 po samostatných nájezdech a dál soutěži vévodí. V páté sérii rozhodl o výhře Bruslařů David Šťastný. Naplno doma zabrali plzeňští Indiáni, nad Hradcem Králové zvítězili 4:2, ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Mistr drtí v repríze finále Liberec, Sparta doma těsně vede

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v úterním utkání 9. kola extraligy nad Litvínovem 3:2 po samostatných nájezdech. V páté sérii rozhodl o výhře Bruslařů David Šťastný. Naplno doma zabrali plzeňští Indiáni, nad Hradcem Králové zvítězili 4:2, výhru jistil do prázdné ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Mistr zvyšuje v repríze finále vedení, Boleslav přišla o náskok

Hokejová extraliga pokračuje v úterý zápasy 9. kola. Na programu je první repríza jarního finále. Třinec, který získal titul v posledních dvou dokončených sezonách, přivítá doma Liberec. Vedoucí Mladá Boleslav bude hostit trápící se Litvínov. O pátou výhru za sebou bude ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Repríza finále je tady, Třinec hraje s Libercem. Boleslav smazala manko

0
HOKEJ ONLINE: Repríza finále je tady, Třinec hraje s Libercem. Boleslav hraje s Litvínovem

0
Hokejistům Litvínova se doma nedaří, prohráli popáté za sebou

26.9.2021 20:09:30 (368 dnů, 19 hodin a 22 minut)

Hokejisté Litvínova prohráli v duelu 8. kola extraligy s Plzní 2:5. Škoda vykročila za úspěchem již v úvodu zápasu a vedla ve 13. minutě už 2:0. Domácí se sice dostali na kontakt góly na 1:2 a pak i 2:3, ale to bylo z jejich strany vše. Prohráli popáté za sebou a počtvrté v ... Více

0
Hokejisté Mladé Boleslavi si s chutí zastříleli a vedou tabulku

26.9.2021 19:36:10 (368 dnů, 19 hodin a 55 minut)

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v utkání 8. kola extraligy domácí České Budějovice vysoko 6:1. Středočeši vedou tabulku, Motor se prosadil až za stavu 0:3 a po velmi povedeném vstupu do sezony prohrál potřetí ... Více

0
Olomoučtí hokejisté doma opět zabrali, vítězný gól vstřelil Krejčí

26.9.2021 19:26:35 (368 dnů, 20 hodin a 4 minuty)

Hokejisté Olomouce porazili v utkání 8. extraligového kola Liberec 3:1. Brankář Jakub Sedláček si tak připsal vítěznou premiéru v dresu Hanáků, jimž se podařilo uspět doma počtvrté z pěti zápasů. Vítězný gól dal sedmou brankou v šestém zápase za Olomouc od návratu z ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, východočeské derby ovládl Hradec

26.9.2021 15:34:16 (368 dnů, 23 hodin a 57 minut)

Hokejisté Sparty sice v nedělním šlágru 8. kola extraligy dvakrát prohrávali s brněnskou Kometou, nakonec ale slaví vítězství 3:2 v prodloužení, rozhodl o něm přesnou trefou Chlapík. Po šedesáti minutách neměl vítěze ani duel Kladna se Zlínem. V prodloužení vstřelil ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, Boleslav má nabito

0
HOKEJ ONLINE: Sparta opět srovnala bitvu s Kometou, Boleslav má nabito

Hokejová Tipsport extraliga nabrala vysoké tempo, které bude dokumentovat dnešních 6 zápasů 8. kola. Ve šlágru přivítá pražská Sparta tým Komety Brno. V derby se pak představí Pardubice s Hradcem, tentokrát se bude hrát více severněji na stadionu Mountfieldu. Lákadlo v O2 ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Kometa vede na Spartě. Východočeské derby se hraje v Hradci

0
Moravčíkovo dilema: Ptal jsem se sám sebe, jestli mě hokej bez diváků vůbec baví

25.9.2021 09:58:11 (370 dnů, 5 hodin a 33 minut)

Patří mezi nejlepší obránce hokejové extraligy. Služby Michala Moravčíka si zajistila Sparta a 26letý obránce je v pražském klubu spokojený ve všech směrech. V rozhovoru pro Právo vysvětluje, proč neslavil gól proti mateřské Plzni, vzpomíná na loňské působení ve finském ... Více

0
Velký obrat Komety, Indiánům nestačil tříbrankový náskok

24.9.2021 20:32:30 (370 dnů, 18 hodin a 59 minut)

Hokejisté Plzně prohráli v sedmém kole Tipsport extraligy na svém ledě s Kometou Brno 5:6 po prodloužení.Hokejisté Komety Brno zvítězili v 7. kole extraligy na ledě Plzně 6:5 po samostatných nájezdech a připsali si třetí výhru za sebou. Domácí sice ještě na začátku 36. ... Více

0
Energie vládla, extraligová bída Beranů pokračuje

24.9.2021 20:11:27 (370 dnů, 19 hodin a 20 minut)

Hokejisté Karlových Varů v 7. kole extraligy potvrdili, že se jim proti Zlínu dlouhodobě daří. Západočeši vyhráli ve Zlíně 3:0 a připsali si devátou výhru nad moravským klubem v řadě. Zlín zároveň doma prohrál i pátý zápas v nové sezoně. Brankář Filip Novotný udržel ... Více