0
Bruslařský klub slaví cennou výhru a jde do čela

19.9.2021 20:11:40 (379 dnů, 6 hodin a 1 minutu)

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 5. kole extraligy Liberec 2:1 a vystřídali svého dnešního soupeře v čele tabulky. Gólem a asistencí se na třetí výhře Středočechů v řadě podílel útočník David Šťastný. Liberec vyšel poprvé v sezoně bodově naprázdno a klesl na ... Více

0
Mistři na kolenou, Kometa smazala náskok Ocelářů a slaví výhru

19.9.2021 20:07:57 (379 dnů, 6 hodin a 5 minut)

Hokejisté Brna otočili zápas 5. kola extraligy v Třinci ze stavu 0:2 a zvítězili 3:2 v prodloužení. Obhájce titulu vedl v repríze jarního čtvrtfinále ještě po 27 minutách brankami Andreje Nestrašila a Martina Růžičky 2:0, Kometa vyrovnala trefami Luboše Horkého a Martina ... Více

0
Krejčí se znovu trefil, Kohouti srazili Energii v prodloužení

19.9.2021 20:04:33 (379 dnů, 6 hodin a 8 minut)

Hokejisté Olomouce porazili v duelu 5. extraligového kola Karlovy Vary 3:2 v prodloužení. Opět se na tom gólově podílel hvězdný útočník David Krejčí. Hanáci nad Karlovými Vary vedli ještě po dvou třetinách 2:0, rozhodující branku však vstřelil až 20 sekund před koncem ... Více

0
GLOSA: Jágr jako za minulého režimu. A všem pochybovačům zavřel ústa

19.9.2021 18:12:45 (379 dnů a 8 hodin )

Slýchává to ze všech stran a s každou další sezonou stále častěji. Že už se ten Jágr na hokej nevybodne? Má ještě ve svých letech zapotřebí kazit si jméno po tak báječné kariéře? Jaromír Jágr několikrát zopakoval, že poslední roky už je víc kladenským manažerem ... Více

0
Švédská bratrská bitva na Spartě! Rodiče budou spokojení, soudí hrdina zápasu

19.9.2021 16:58:35 (379 dnů, 9 hodin a 14 minut)

Dlouho to vypadalo, že premiérový souboj švédských bratrů Thorellových v hokejové extralize vyzní lépe pro 31letého plzeňského Gustafa, který v O2 areně otevřel skóre. Nakonec ale slavil o dva roky mladší Erik, jenž asistencí a vítěznou trefou v prodloužení zajistil ... Více

0
Dramatickou bitvu rozhodlo prodloužení, Spartě zajistil výhru Erik Thorell

19.9.2021 15:44:25 (379 dnů, 10 hodin a 28 minut)

Hokejisté Sparty zdolali v 5. kole extraligy Plzeň 4:3 v prodloužení a připsali si v druhém domácím vystoupení v sezoně první úspěch. Západočeši naopak i potřetí venku prohráli, přestože vedli 2:0, a mají z pěti utkání na kontě jedinou výhru. V čase 61:55 rozhodl ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Nezastavitelný Jágr zničil Litvínov! Sparta srazila Plzeň v prodloužení

19.9.2021 12:23:52 (379 dnů, 13 hodin a 49 minut)

Hokejová Tipsport extraliga pokračuje dnes pátým kolem. Svůj duel již mají za sebou hokejisté pražské Sparty, kteří na svém ledě porazili Plzeň po prodloužení 4:3. První výhru slaví Kladno, jenž si díky třem bodům Jaromíra Jágra poradilo s Litvínovem 3:2. V dalších ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Sparta smazala náskok Plzně! Jágr posílá Kladno do vedení

Nedělní program hokejové extraligy otevřel už ve 13:00 duel Sparty s trápící se Plzní. O půlhodinu později začal také souboj Kladna s Litvínovem, dále pokračuje páté kolo ještě čtyřmi dalšími zápasy. Všechna utkání můžete sledovat v průběžně aktualizovaných ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Plzeň zaskočila Spartu a zvyšuje náskok. Kladno hostí Litvínov

0
HOKEJ ONLINE: Nedělní extraligový program zahajuje duel Plzně se Spartou

Nedělní program hokejové extraligy otevírá už ve 13:00 duel Sparty na ledě trápící se Plzně. O půlhodinu později začíná souboj Kladna s Litvínovem, dále pokračuje páté kolo ještě čtyřmi dalšími zápasy. Všechna utkání můžete sledovat v průběžně aktualizovaných ... Více

0
GLOSA: Kterak „Polský Židi“ zničili hokej jako řemen

17.9.2021 23:50:10 (381 dnů, 2 hodiny a 22 minut)

Čekal bych, že po dlouhých 350 dnech, kdy mohli na domácí utkání hokejové Sparty zamířit do O2 areny i fanoušci, si šlágr čtvrtého kola extraligy proti Třinci užijí. Zvlášť když se hrál hokej jako řemen, který nabídl 11 gólů, řadu krásných akcí i nespočet ... Více

0
Sparta podlehla ve šlágru kola šampionům, v extralize už není neporažený tým

17.9.2021 21:02:41 (381 dnů, 5 hodin a 10 minut)

Hokejisté Sparty prohráli v utkání 4. kola extraligy s Třincem 4:7. Pražané si připsali první porážku jako poslední tým v nové sezoně, nenavázali tak na úvodní výhru z Pardubic (5:2). Tři body za gól a dvě nahrávky si v dresu poražených připsal útočník Filip Chlapík, ... Více

0
Liberec tleskal Jágrovi. Osmašedesátka poprvé v sezoně skórovala

17.9.2021 20:32:17 (381 dnů, 5 hodin a 40 minut)

Dal gól a sklidil potlesk většiny fanoušků soupeře. Takový paradox je v extralize možný snad jen v případě nesmrtelného Jaromíra Jágra. Majitel Kladna slavil v Liberci svůj první gól sezony, na první body však stále čeká. Rytíři na severu Čech padli po bojovném ... Více

0
Motor šlape! Krejčímu a spol. připravil první prohru v sezoně

17.9.2021 20:07:53 (381 dnů, 6 hodin a 5 minut)

Hokejisté Českých Budějovic porazili ve 4. kole extraligy Olomouc 5:3 a vyhráli třetí utkání v řadě. Dvěma góly a asistencí se na tom podílel kapitán Milan Gulaš. Hanáci naopak vyšli poprvé v sezoně naprázdno, nepomohla jim ani čtvrtá branka Davida Krejčího v ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Mistr ve vyhroceném šlágru na Spartě zvyšuje! Motor se rozjel, Jágr se poprvé trefil

17.9.2021 16:44:39 (381 dnů, 9 hodin a 28 minut)

Po čtvrtečních předehrávkách Plzně s Mladou Boleslaví (2:4) a Komety s Pardubicemi (3:2) pokračuje čtvrté kolo hokejové extraligy zbylými pěti zápasy. Neporaženými týmy zůstávají jen Sparta s Olomoucí, ale zatímco většina celků odehrála tři zápasy, Pražané jen jeden a ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Motor se proti Krejčímu rozjel! Jágr pálí, Sparta hostí mistry

0
S Pardubicemi doma opět komplikace. Napodruhé už si Kometa tři body vzít nenechala

16.9.2021 23:03:36 (382 dnů, 3 hodiny a 9 minut)

Podruhé za sebou si ve své aréně notně zkomplikovali dobře rozehraný zápas. Zatímco se Zlínem zachraňovali brněnští hokejisté vítězství až v prodloužení, s Pardubicemi nakonec uhájili po dvou rychle za sebou inkasovaných brankách těsné vedení v základní hrací době. ... Více

0
Brno udeřilo v první třetině. Dalo v ní tři góly

16.9.2021 20:36:21 (382 dnů, 5 hodin a 36 minut)

Hokejisté Brna zvítězili v předehrávce 4. kola extraligy nad Pardubicemi 3:2. O své první výhře za tři body v sezoně rozhodli třemi góly během pěti minut první třetiny, kdy se prosadili Alexandre Mallet, Peter Mueller a Daniel Rákos. Hosté ve třetí třetině dokázali zápas ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Boleslav vyhrála v Plzni, Pardubice korigují

16.9.2021 16:55:51 (382 dnů, 9 hodin a 17 minut)

Dvěma předehrávkami dnes startuje čtvrté kolo hokejové extraligy. Plzeň hostila Mladou Boleslav (2:4), se kterou v soutěžních zápasech prohrála už třikrát za sebou. O první tříbodové vítězství v sezoně usiluje Kometa, a to proti Pardubicím (stav 3:1). Oba duely můžete ... Více

0
HOKEJ ONLINE: Plzeň jde proti Boleslavi do vedení, Kometa drtí Pardubice

Dvěma předehrávkami dnes startuje čtvrté kolo hokejové extraligy. Plzeň hostí Mladou Boleslav (stav 0:0), se kterou v soutěžních zápasech prohrála už třikrát za sebou. O první tříbodové vítězství v sezoně usiluje Kometa, a to proti Pardubicím (2:0). Oba duely můžete ... Více