0
Česká paráda v NHL! Pastrňák s Krejčím vykouzlili výhru

29.11.2019 22:16:00 (7 dnů, 23 hodin a 12 minut)

David Krejčí rozhodl v odpoledním utkání NHL gólem o výhře hokejistů Bostonu 3:2 v prodloužení nad New York Rangers po ideální přihrávce Davida Pastrňáka, jenž předtím v řádné hrací době vyrovnal na 2:2. Bruins zvítězili pošesté za sebou a posunuli se do čela tabulky ... Více

0
Sparta pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát to odnesly Vítkovice

27.11.2019 20:00:00 (10 dnů, 1 hodinu a 28 minut)

Hokejisté Sparty zvítězili v dohrávce 22. kola extraligy ve Vítkovicích 3:1 a druhému Třinci v čele tabulky odskočili na čtyři body. K triumfu Pražanů pomohl gólem a asistencí Robert Říčka a současně přispěl k natažení sparťanské šňůry výher na sedm. Pražané ... Více

0
Nakopl mě do zad, bil i další hráče, popsal zvláštní praktiky Jordán

27.11.2019 10:25:00 (10 dnů, 11 hodin a 3 minuty)

Hokejový trenér Bill Peters, kterého jeho klub Calgary Flames i vedení NHL vyšetřují kvůli údajným rasistickým urážkám svěřence tmavé pleti, nebude na střídačce v dnešním utkání v Buffalu. Na chování čtyřiapadesátiletého kanadského kouče si v úterý stěžoval i ... Více

0
Urputný zápas, uznal Řepík. Program mu nevyhovuje

25.11.2019 06:15:00 (12 dnů, 15 hodin a 13 minut)

Sparťanský kapitán Michal Řepík se po neuznané brance z 26. minuty nakonec stal jediným úspěšným střelcem duelu v Mladé Boleslavi, který rozhodl ve prospěch lídra tabulky hokejové extraligy 1:0 po ... Více

0
Já a hattrick? Zvláštní, nejsem střelec, smál se Kracík

25.11.2019 05:15:00 (12 dnů, 16 hodin a 13 minut)

Hokejový útočník Jaroslav Kracík před nedělním zápasem vstřelil jen jeden gól, v něm se však výrazně podepsal pod výhru Plzně na ledě Vítkovic. Šestatřicetiletý hráč hattrickem pomohl Západočechům k ... Více

0
Když dáš hattrick, pojmenuj nám dítě. A sváteční střelec ho dal

21.11.2019 06:15:00 (16 dnů, 15 hodin a 13 minut)

To, že Amerika nabízí světu zajímavé příběhy, je velmi dobře známo. Nyní se veřejnost dozvěděla o dalším. Přátelé hokejisty Dereka Granta mu vymysleli neortodoxní motivaci. \"Když dáš v této sezoně hattrick, můžeš nám pojmenovat dítě,\" slyšel hráč Anaheimu. A ... Více

0
Jágr: Každý bod je zlatý. Mluvil i o revoluci a Nedomanském

18.11.2019 06:10:00 (19 dnů, 15 hodin a 18 minut)

Hvězdný útočník Jaromír Jágr i přes zranění z konce pátečního domácího duelu se Zlínem nechyběl v dresu Kladna v Olomouci a před vyprodaným hledištěm se radoval se svým týmem opět z plného bodového zisku. Rytíři se díky tomu posunuli na ... Více