0
San Jose zvládlo prodloužení. Rozhodl gól, který neměl platit

16.5.2019 07:56:00 (5 dnů, 7 hodin a 8 minut)

Hokejisté San Jose zvítězili ve třetím finálovém utkání Západní konference NHL na ledě St. Louis 5:4 v prodloužení a v sérii vedou 2:1. Zápas rozhodl v čase 65:23 svým druhým gólem v utkání ... Více

0
Vychází netradiční středověké dobrodružství, kde hrdiny ohrožuje mor a inkvizice

14.5.2019 20:37:00 (6 dnů, 18 hodin a 27 minut)

A Plague Tale: Innocence přináší dost netradiční zasazení do morem trýzněné Francie. Podle prvních recenzí se netradiční titul tvůrcům ... Více

0
Ukřivdění Slováci pískali při hymně. Jako opice, litoval obránce

14.5.2019 15:06:00 (6 dnů, 23 hodin a 58 minut)

Hokejisté Slovenska odehráli v pondělí večer proti Kanadě jeden z nejdramatičtějších zápasů ve své historii. Ale s hořkým koncem: zámořský favorit totiž duel na mistrovství světa v Košicích rozhodl gólem v přesilové hře vstřeleným 1,8 sekundy ... Více

0
San Jose začalo konferenční finále lépe. Hertl nebodoval

12.5.2019 07:59:00 (9 dnů, 7 hodin a 5 minut)

Hokejisté San Jose porazili na svém ledě v úvodním utkání finále Západní konference NHL i bez bodového příspěvku Tomáše Hertla St. ... Více

0
Boston rozhodl v poslední třetině, Mrázkovi se nedařilo

10.5.2019 07:27:00 (11 dnů, 7 hodin a 37 minut)

Hokejisté Caroliny s Petrem Mrázkem v brance podlehli v úvodním utkání finále Východní konference NHL na ledě Bostonu 2:5, přestože po dvou třetinách vedli 2:1. Na obratu se podílel jednou přihrávkou David Krejčí, zatímco David Pastrňák nebodoval. Český gólman, který ... Více

0
O postupu St. Louis do semifinále rozhodl gól z 86. minuty

8.5.2019 08:13:00 (13 dnů, 6 hodin a 51 minut)

Hokejisté St. Louis porazili v rozhodujícím utkání Dallas 2:1 v druhém prodloužení, sérii vyhráli 4:3 a stali se prvním finalistou Západní konference NHL. Z bojů o Stanleyův pohár je tak vyřazena i dvojice českých hráčů Radek Faksa a Roman Polák. Dramatický duel rozuzlil v ... Více

0
Pešán končí jako trenér Liberce. Bude šéftrenér Českého hokeje

7.5.2019 16:30:00 (13 dnů, 22 hodin a 34 minut)

Filip Pešán střídá Slavomíra Lenera v roli šéftrenéra Českého hokeje a končí jako hlavní kouč extraligového Liberce, kde zůstane v roli ... Více

0
Hokejisté zamířili vlakem do Bratislavy. Někteří měli premiéru

7.5.2019 13:55:00 (14 dnů, 1 hodinu a 9 minut)

Česká hokejová reprezentace zamířila vlakem do dějiště mistrovství světa v Bratislavě. Patnáctka hokejistů a převážná část realizačního týmu se vydala na čtyřhodinovou cestu z pražského Hlavního nádraží před desátou hodinou dopolední vyprovázena přibližně ... Více

0
Hvězdná česká noc v NHL. Pastrňák i Hertl dali dva góly

5.5.2019 07:55:00 (16 dnů, 7 hodin a 9 minut)

David Pastrňák a Tomáš Hertl rozhodli sobotní zápasy play-off NHL, oba dali dokonce dva góly a také byli vyhlášeni prvními hvězdami. Pastrňák v čase 58:32 vystřelil Bostonu vítězství 4:3 nad Columbusem. Gól dal i David Krejčí a Bruins vedou ve čtvrtfinálové sérii 3:2 na ... Více

0
Paráda! Češi srazili seveřany, Rusové stále bez výhry

4.5.2019 21:03:00 (16 dnů, 18 hodin a 1 minutu)

Čeští hokejisté porazili ve druhém utkání na turnaji Carlson Hockey Games v Brně Švédsko 3:0. Přes úvodní porážku s Finskem 2:3 tak mohou za určitých okolností závěrečný díl Euro Hockey Tour v sezoně ... Více

0
Osminásobný držitel Stanley Cupu Leonard "Red" Kelly zemřel

2.5.2019 21:00:00 (18 dnů, 18 hodin a 4 minuty)

Ve věku 91 zemřela legenda NHL Leonard \"Red\" Kelly. Kanadský hokejista během dvacetileté kariéry získal v dresech Detroitu a Toronta celkem osmkrát Stanley Cup, což je nejvíc z hráčů, kteří nikdy nepůsobili v nejúspěšnějším klubu ... Více

0
Hronek Čechy nespasil, Finové těsné vedení uhlídali

2.5.2019 20:05:00 (18 dnů, 18 hodin a 59 minut)

Čeští hokejisté vstoupili do turnaje Carlson Hockey Games v Brně porážkou s Finskem 2:3. Seveřanům získali do 34. minuty dvoubrankový náskok Sakari Manninen a Petteri Lindbohm, 27 sekund před koncem druhého dějství snížil obránce Filip Hronek. V předposlední minutě zápasu ... Více

0
Švédové si na úvod Českých hokejových her poradili s Ruskem

1.5.2019 18:15:00 (19 dnů, 20 hodin a 49 minut)

Hokejisté domácího Švédska porazili v úvodním utkání turnaje Carlson Hockey Games ve Stockholmu Rusko 6:4. Seveřané rozhodli v průběhu druhé třetiny, kterou vyhráli 3:1. Tři body si v dresu vítězů připsal díky dvěma gólům a nahrávce Loui Eriksson, třemi nahrávkami se ... Více

0
Sparta hlásí čtyři posily do útoku. Včetně exslávisty Růžičky

1.5.2019 08:55:00 (20 dnů, 6 hodin a 9 minut)

Hokejová Sparta posiluje ofenzivu, pro příští sezonu Pražané angažovali čtveřici nových útočníků. Z Chomutova přichází zkušený Vladimír Růžička, z Plzně David Stach, ze Slovanu Bratislava slovenský reprezentant Matúš Sukel a z prvoligového Prostějova se do mateřského ... Více

0
Rusové představí v Brně všechny hvězdy včetně Ovečkina

30.4.2019 19:50:00 (20 dnů, 19 hodin a 14 minut)

Hvězdný kanonýr Alexandr Ovečkin se představí v dresu ruských hokejistů na turnaji Carlson Hockey Games v Brně, který bude generálkou na mistrovství světa na Slovensku. K týmu se stejně jako jeho spoluhráči z Washingtonu obránce Dmitrij Orlov s útočníkem Jevgenijem Kuzněcovem ... Více

0
Kometa Brno ohlásila jméno nového trenéra

30.4.2019 10:08:00 (21 dnů, 4 hodiny a 56 minut)

Hokejisty Komety Brno povede v příští extraligové sezoně jako hlavní trenér Petr Fiala, který podepsal dvouletou ... Více

0
Dramatická zápletka v NHL: St. Louis vyhrálo po smršti branek

30.4.2019 08:56:00 (21 dnů, 6 hodin a 8 minut)

Hokejisté St. Louis zvítězili ve třetím zápase druhého kola Západní konference na ledě Dallasu 4:3 a ujali se vedení v sérii 2:1. Obránce Roman Polák ani útočník Radek Faksa v dresu poražených ... Více