0
Satoranský vypadl ze základu, Wizards podlehli Atlantě

19.12.2018 09:28:00 (2 hodiny a 5 minut)

Tomáš Satoranský vypadl ze základní sestavy basketbalistů Washingtonu, ale v úterním utkání NBA v Atlantě byl nejvytíženějším náhradníkem hostů. Český reprezentant odehrál 21 minut a dal 11 bodů, když proměnil všechny čtyři střelecké pokusy z pole včetně jedné ... Více

0
Čeští Žraloci zařídili všechny góly San Jose

19.12.2018 08:39:00 (2 hodiny a 54 minut)

Čeští hokejisté se podepsali pod všechny góly úterního zápasu NHL, v němž San Jose zvítězilo 4:0 na ledě Minnesoty. Lukáš Radil zaznamenal gól a přihrávku, Tomáš Hertl a Radim Šimek si připsali shodně dvě asistence. Radko Gudas zpříjemnil Scottu Gordonovi premiéru na ... Více

0
Provokace, drzost, hádky s Pogbou. Mourinhovy milníky v United

19.12.2018 06:30:00 (5 hodin a 3 minuty)

Úterní odvolání trenéra Josého Mourinha z Manchesteru United vyvolalo po světě různé reakce. Od fanoušků Rudých Ďáblů se jednalo většinou o pozitivní ohlasy, jelikož kontroverzního Portugalce už nemohli dál vystát. Jeho dvou a půl leté účinkování nebylo však pouze ... Více

0
Duda vstřelil dva góly, přes to řekl: Můj výkon byl slaboučký

19.12.2018 06:00:00 (5 hodin a 33 minut)

Velmi důležitým hráčem v utkání Chomutova proti Kometě Brno byl Radek Duda. Domácí hokejisté díky jeho dvěma brankám dokázali porazit úřadujícího mistra a odlepili se ze dna extraligové tabulky. Devětatřicetiletý útočník se prosadil i přes střevní potíže, se kterými ... Více

0
Vzpomínky ožívají. Vítková se těší na domácí trať

19.12.2018 05:30:00 (6 hodin a 3 minuty)

Popáté se v Novém Městě na Moravě chystá velká biatlonová akce a popáté ve Vysočina Areně nechybí Veronika Vítková. Nejzkušenější česká biatlonista se v domácím prostředí třikrát radovala z umístění na stupních vítězů, z toho dvakrát se smíšenou štafetou, ale ... Více

0
Liberec jede do Plzně, Zlín přivítá Třinec. Protáhne Kvapil sérii?

19.12.2018 05:00:00 (6 hodin a 33 minut)

Základní část hokejové extraligy se středečním 27. kolem přehoupne do druhé poloviny. Na programu jsou čtyři utkání. Semifinalista Ligy mistrů Plzeň přivítá druhý Liberec, v jehož dresu bude o prodloužení skvělé bodové šňůry usilovat útočník Marek Kvapil. Vedoucí ... Více

0
Veselý hrdinou. Šlágr Evropské ligy rozhodl minutu před koncem

18.12.2018 21:27:00 (14 hodin a 6 minut)

Reprezentační pivot Jan Veselý byl s 19 body a deseti doskoky strůjcem vítězství Fenerbahce Istanbul v šlágru Evropské ligy nad CSKA Moskva 79:75. Český basketbalista byl autorem vítězného koše a v utkání si navíc připsal i deset získaných faulů, takže zkompletoval nezvyklý ... Více

0
Chomutov v předehrávce přestřílel Brno a už není poslední

18.12.2018 20:14:00 (15 hodin a 19 minut)

Hokejisté Chomutova porazili v předehrávce 27. kola Kometu Brno 6:4 a posunuli se z posledního místa o dva body před Pardubice. Třemi body za gól a dvě asistence k tomu přispěl Jan Stránský a dva góly v dresu vítězů vstřelil Radek Duda. Piráti bodovali proti úřadujícímu ... Více

0
Šlesingra bolí záda. Jeho start v Novém Městě je v ohrožení

18.12.2018 20:09:00 (15 hodin a 24 minut)

Biatlonista Michal Šlesingr nedokončil úterní trénink před Světovým pohárem v Novém Městě na Moravě. Trojnásobného medailistu z mistrovství světa ve Vysočina Areně zradila záda a jeho start ve čtvrtečním sprintu na Vysočině ... Více

0
Nejdřív ho vyřadily, teď se Trončinský vrací do kádru Pardubic

18.12.2018 15:46:00 (19 hodin a 47 minut)

Hokejový obránce Marek Trončinský se vrací do kádru extraligových Pardubic. Východočeši třicetiletého beka na konci listopadu vyřadili z kádru, nyní Trončinský opět patří do sestavy. Za Dynamo by měl hrát již ve středečním zápase 27. kola ... Více

0
ČOV mění dlouholetého sponzora. Škodu nahrazuje Toyota

18.12.2018 14:28:00 (21 hodin a 5 minut)

Novým generálním partnerem Českého olympijského výboru se od příštího roku stane automobilka Toyota. Nahradí Škodu Auto, která s ČOV spolupracovala od roku 1992. Partnerství japonské automobilky navazuje na celosvětovou spolupráci Toyoty s Mezinárodním olympijským výborem ... Více

0
V podzimní části se kopalo víc penalt než za celou loňskou sezonu

18.12.2018 13:02:00 (22 hodin a 31 minut)

V první fotbalové lize s větším využitím videa výrazně přibylo penalt. Za uplynulých 19 podzimních kol rozhodčí nařídili už 55 pokutových kopů, což je více než za celou minulou sezonu, přestože se odehrálo o více než třetinu utkání méně. Při zachování současného ... Více

1
Mourinho v Manchesteru končí, doplatil na bídné výsledky

18.12.2018 11:15:00 (1 den a 18 minut)

Vedení Manchesteru United došla trpělivost s José Mourinhem. Tým pod vedením 55letého portugalského kouče dosahoval neuspokojivých výsledků, které řadí Reds na šesté místo s 26 body s odstupem dalších osmi na pátý Arsenal, jenž drží poslední pohárovou příčku. Na Old ... Více

0
Korejská olympijská vítězka v shorttracku vypovídala proti kouči

18.12.2018 09:41:00 (1 den, 1 hodinu a 52 minut)

Olympijská vítězka v rychlobruslení na krátké dráze Sim Sok-hi před soudem vypovídala o dlouholetém týrání ze strany trenéra. Emotivním vystoupením vyvrcholila kauza, která vyšla najevo krátce před únorovými olympijskými hrami v Pchjongčchangu. Čo Če-pom už byl kvůli ... Více

0
Harden zařídil 47 body a klíčovou trojkou výhru nad Utahem

18.12.2018 09:09:00 (1 den, 2 hodiny a 24 minut)

Basketbalista James Harden nastřílel 47 bodů a pomohl Houstonu Rockets k vítězství v NBA nad Utahem Jazz 102:97. Hosté se v poslední čtvrtině z dvouciferného manka dotáhli na vyrovnaný stav dvě minuty před koncem, ale Harden trefil klíčovou trojku 13 sekund před koncem, což byl ... Více

0
Kaše a Krejčí skórovali, Pastrňák dvakrát asistoval

18.12.2018 06:34:00 (1 den, 4 hodiny a 59 minut)

Střední útočník David Krejčí pomohl v pondělním duelu NHL gólem k výhře Bostonu 4:0 v Montrealu a bodoval už v sedmém utkání v řadě. Jeho spoluhráč David Pastrňák dvakrát asistoval a byl zvolen nejlepším ... Více

0
Kouzelník Kopřiva! Český brankář předvedl zázračný zákrok holí

18.12.2018 06:30:00 (1 den, 5 hodin a 3 minuty)

Hokejisté anglického Sheffieldu se radovali z gólu. Jenže předčasně. Miroslav Kopřiva v brance Coventry se vytasil se zázračným zákrokem a soupeře připravil o gól. Komentátoři přenosu nevěřili ... Více

0
Nejlepší zápas? Asi jo, týmu jsem pomohl, radoval se hrdina Kolář

18.12.2018 05:30:00 (1 den, 6 hodin a 3 minuty)

Fotbalový brankář Ondřej Kolář předvedl v pondělní dohrávce 19. ligového kola v Jablonci možná vůbec nejlepší výkon od svého lednového příchodu do Slavie a výrazně pomohl týmu na závěr podzimu k výhře 2:0. V první půli chytil nejméně tři velké šance, a když už ... Více

6
Chomutov by rád opustil extraligové dno. Vyzve Kometu

18.12.2018 05:00:00 (1 den, 6 hodin a 33 minut)

Úterní předehrávka 27. kola mezi posledním Chomutovem a obhájcem titulu Brnem opět rozjede program hokejové extraligy po reprezentační přestávce. Protože předposlední Pardubice odehrají svůj zápas až ve středu, Piráti mají příležitost opustit dno tabulky. K tomu potřebují ... Více

0
Hirscher opět ovládl obří slalom. Vyrovnal historický počin

17.12.2018 20:08:00 (1 den, 15 hodin a 25 minut)

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál paralelní obří slalom v Alta Badii a oslavil 62. vítězství ve Světovém poháru. V paralelním závodě ale triumfoval poprvé v kariéře. Ve finálové jízdě porazil Francouze Thibauta Favrota a upevnil si vedení v celkovém ... Více