Basketbalová hvězda Stephen Curry věří, že se po zlomenině ruky vrátí do NBA ještě v této sezoně. Rozehrávač Golden State Warriors míní, že by mohl začít hrát brzy na jaře. V prosinci bude muset trojnásobný šampion zámořské ligy podstoupit ještě jednu operaci, při ... Více

0
ŽIVĚ: Sparta zvýšila po Frýdkově parádní ráně

9.11.2019 16:50:00 (3 dny, 18 hodin a 43 minut)

Třetí tým první fotbalové ligy Jablonec v sobotu přivítá Spartu, která vyhrála poslední tři soutěžní utkání bez inkasované branky. Letenským se proti Jablonci daří, podlehli mu v jediném z posledních 18 ... Více

0
Za přepadení hvězd Arsenalu vyfasoval zloděj tvrdý trest

9.11.2019 11:47:00 (3 dny, 23 hodin a 46 minut)

Muž, který v červenci přepadl s nožem v ruce na ulici fotbalisty Arsenalu Mesuta Özila a Seada Kolašinace, byl odsouzen k deseti letům vězení. Třicetiletý recidivista Ashley Smith se podle BBC před soudem přiznal, že chtěl hráčům ukrást hodinky v hodnotě 200.000 liber (téměř ... Více

0
Lillard dal neskutečných 60 bodů, na výhru to nestačilo

9.11.2019 10:46:00 (4 dny a 47 minut)

Damian Lillard z Portlandu dosáhl jako první basketbalista v této sezoně NBA na metu 60 bodů, ale na vítězství nad Brooklynem to nestačilo. Domácí podlehli 115:119. Střeleckou formu prokázal také D\\\'Angelo Russell, který dal 52 bodů, s týmem Golden State však rovněž neuspěl. ... Více

0
Slávisté jako hvězdy NHL. Jak zvládli napodobit unikátní góly?

9.11.2019 05:30:00 (4 dny, 6 hodin a 3 minuty)

Pamatujete na hokejové parády Davida Pastrňáka nebo Andreje Svěčnikova z nedávné doby? Parádní góly hodné těch nejlepších hokejistů na světě. Jak to dopadne, když se o podobné kousky pokusí na zimním stadionu v Edenu hokejisté tamní prvoligové Slavie? Mrkněte ... Více

0
Favorité nezaváhali. Mladá Boleslav i Ostrava doma vyhrály

8.11.2019 20:27:00 (4 dny, 15 hodin a 6 minut)

Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené minutě byl vyloučen ... Více

0
Adama Ondru čeká olympijská kvalifikace. Jak ji vyhlíží?

8.11.2019 05:30:00 (5 dnů, 6 hodin a 3 minuty)

Adam Ondra se už nemůže dočkat olympijské kvalifikace, kde bude bojovat o místo na hrách 2020 v Tokiu. Jeden z nejlepších světových lezců se nekvalifikoval ze srpnového mistrovství světa a musí si prodloužit sezonu do konce listopadu. V Toulouse budou muži bojovat o šest ... Více

0
Špatné plánování. Conte se opřel do klubového vedení

6.11.2019 17:31:00 (6 dnů, 18 hodin a 2 minuty)

Trenér fotbalistů Interu Milán Antonio Conte po zpackaném zápase Ligy mistrů s Dortmundem obvinil vedení italského celku ze ... Více

0
Pastrňák je k nezastavení, Faksu vyhlásili hvězdou zápasu

6.11.2019 09:51:00 (7 dnů, 1 hodinu a 42 minut)

Útočník Radek Faksa pomohl Dallasu dvěma góly k výhře 4:1 nad Coloradem a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. Dobře si vedli i ... Více

0
Koláře pochválil protějšek, počkal si na něj o poločase

6.11.2019 05:30:00 (7 dnů, 6 hodin a 3 minuty)

Slávistický brankář Ondřej Kolář na slavném barcelonském stadionu Camp Nou odchytal životní zápas a fotbalistům Slavie pomohl k překvapivé remíze 0:0 v ... Více

0
ŽIVĚ: Skvělý Kolář udržel Barcelonu v první půli na uzdě

5.11.2019 18:35:00 (7 dnů, 16 hodin a 58 minut)

Fotbalisté Slavie nastoupí v úterý večer na hřišti slavné Barcelony ke čtvrtému utkání v základní skupině Ligy mistrů. Svěřenci Jindřicha Trpišovského se na stadionu Camp Nou pokusí napodobit dva týdny starý výkon z Prahy, kde katalánského favorita nečekaně trápili až ... Více

0
ŽIVĚ: Odveta s Barcelonou. Slavia hraje na slavném Camp Nou

0
Basketbalisté Philadelphie přišli o neporazitelnost

5.11.2019 08:32:00 (8 dnů, 3 hodiny a 1 minutu)

Basketbalisté Philadelphie prohráli 109:114 na palubovce Phoenixu a jako poslední tým v sezoně NBA přišli o neporazitelnost. Sixers v pondělí neubránili Devina Bookera, který jim nastřílel 40 bodů. Naopak slaví Golden State, který i bez čtyř zraněných hráčů základní sestavy ... Více

0
Valverde: Očekáváme stejně složitý zápas jako v Praze

5.11.2019 05:30:00 (8 dnů, 6 hodin a 3 minuty)

Trenér fotbalistů Barcelony Ernesto Valverde předpokládá, že Slavia bude hrát v úterním utkání Ligy mistrů na Camp Nou stejně jako v úvodním vzájemném duelu před 14 dny v Edenu, kde Katalánci zvítězili po boji 2:1. Od svých svěřenců očekává reakci na sobotní ligovou ... Více

1
Bohemka se dál trápí, Slovácko natáhlo úspěšnou sérii

1.11.2019 20:20:00 (11 dnů, 15 hodin a 13 minut)

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole první ligy se Slováckem 0:0 a v Ďolíčku neprohráli ani posedmé v sezoně. Slovácko v nejvyšší soutěži po třech výhrách za sebou poprvé naplno nebodovalo, ale sérii neporazitelnosti natáhlo na šest kol. Bodově se dotáhlo na ... Více

0
Bayern nezaváhal, Darida zápas za Herthu nedohrál

26.10.2019 19:08:00 (17 dnů, 17 hodin a 25 minut)

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili nad nováčkem německé ligy Unionem Berlín 2:1 a dostali se minimálně do neděle do čela tabulky. V souboji o první místo naopak zaváhal Dortmund, který se Schalke remizoval 0:0, i Lipsko, jež prohrálo ve Freiburgu 1:2. Hoffenheim s Pavlem ... Více

0
Plzeň rozdrtila Třinec, Eberle slaví hattrick

26.10.2019 17:53:00 (17 dnů, 18 hodin a 40 minut)

Hokejisté Plzně rozdrtili v dohrávce 13. kola extraligy Třinec 6:1 a připsali si třetí domácí výhru za sebou. Čistým hattrickem během první třetiny se blýskl Jan Eberle, jemuž třikrát asistoval Petr Kodýtek. Ve třetí třetině pojistil výhru Indiánů dvěma góly a ... Více

0
Angličané šokovali obhájce a zahrají si o titul

26.10.2019 12:24:00 (18 dnů a 9 minut)

Angličtí ragbisté porazili v semifinále mistrovství světa v Japonsku 19:7 Nový Zéland a překazili All Blacks útok na třetí titul za sebou. Angličané postoupili do finále počtvrté v historii, uspěli jako jediný tým ze severní polokoule pouze v roce 2003. Novozélanďané ... Více

0
Proti Češkám: sexy obhájkyně, snoubenka milionáře i kriketistka

26.10.2019 06:00:00 (18 dnů, 6 hodin a 33 minut)

Tenistka Muchová na turnaji Elite Trophy řádí, napodobit její spanilou jízdu budou chtít Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Prohlédněte si šest soupeřek českých hráček, které budou na Turnaji mistryň ... Více